2019 En İyi Meme Kanseri Uygulamaları

2019 En İyi Meme Kanseri Uygulamaları

2019 En İyi Meme Kanseri Uygulamaları Meme kanseri teşhisi ile yapabileceğiniz en dengeleyici şeylerden biri doğru bilgi almaktır. Doktorunuza ek olar

Yüksek Tansiyonunuzun Nedeni Koenzim Q10 Eksikliğiniz Olabilir!
Sağlıklı Bir Hamilelik Dönemi İçin Yapmanız Gerekenler
Meme Kanseri için Proton Tedavisi Nedir?

2019 En İyi Meme Kanseri Uygulamaları Meme kanseri teşhisi ile yapabileceğiniz en dengeleyici şeylerden biri doğru bilgi almaktır. Doktorunuza ek olarak, doğru uygulama tüm sorularınıza cevap bulmak için harika bir çözüm olabilir. Ayrıca, destekleyici bir topluluğa erişiminizi sağlayabilir.

NHMAG, içerik kalitesi, güvenilirliği ve mükemmel kullanıcı incelemelerine dayanarak yılın en iyi meme kanseri uygulamalarını seçti. Umarız bunlardan biri size kendi yolculuğunuz boyunca yardımcı olabilir.

CareZone

iPhone: 4,6 yıldız

Android: 4,5 yıldız

Fiyat: Ücretsiz

meme kanseri uygulamaları

Bu uygulama ilaç yönetimini kolaylaştırır, böylece her zaman düzenli olarak ilaçların, dozajların ve programların bir listesine sahip olursunuz. Erişimi diğer kişilerle güvenli bir şekilde paylaşın ve ilaç alma veya reçeteyi doldurmanın zamanı geldiğinde hatırlatıcılar alın. Ayrıca notları içinde önemli bilgileri saklamanın yanı sıra kişileri ve yapılacakları da izleyebilirsiniz.

My Cancer Coach

iPhone: 4,5 yıldız

Android: 4,4 yıldız

Fiyat: Ücretsiz

meme kanseri uygulamaları2

Kanser Koçu, kanserinizin ilerleyişini yönetebilmeniz için kişiselleştirilmiş kanser tedavileri hakkında bilgi sunar. Meme, prostat ve kolon kanseri ile ilgili soruların cevaplarını kapsamlı olarak sunar. Özellikler arasında bir anket ve kişiselleştirilmiş tedavi raporu, doktorunuza soracağınız sorular, videolar ve kaynaklar, dergi, takvim ve genel terimler sözlüğü bulunmaktadır.

Check Yourself

iPhone: 4 yıldız

Android: 4,4 yıldız

Fiyat: Ücretsiz

kanser uygulamaları 3

Kendi kendinize meme kontrolü için rutininizi yapmanıza yardımcı olur. Bir tarih belirleyin ve aylık otomatik bir hatırlatıcı programlayın, nasıl masaj yapıp kendi göğüslerinizle tanıyacağınızı öğrenin ve meme kanseri riskinizi azaltmaya yönelik ipuçlarıyla bildirimler alın. Kendi “normal”inizi kurmak, bedeninizi tanımada önemli bir adımdır.

 

2019 En İyi Meme Kanseri Uygulamaları

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0