2019’da Çok Konuşulacak 5 Saç Modeli

2019’da Çok Konuşulacak 5 Saç Modeli

2019'da Çok Konuşulacak 5 Saç Modeli Yeni bir görünüme mi ihtiyacınız var? Ünlü kuaför Clayton Hawkins'in 2019 sonbaharında trend olacağını düşündü

Diş Sıkma Tedavisinde Botoks (Masseter Botoks)
Kadınlarda Saç Ekimi Konusunda Bilmeniz Gerekenler
DİŞLERİNİZİ DEĞİŞTİRMEDEN GÜLÜMSEMENİZİ NASIL GÜZELLEŞTİREBİLİRSİNİZ? 

2019’da Çok Konuşulacak 5 Saç Modeli

Yeni bir görünüme mi ihtiyacınız var? Ünlü kuaför Clayton Hawkins’in 2019 sonbaharında trend olacağını düşündüğü bu beş saç modeli size fikir verebilir.

Kısa Küt görüntü

Uzun küt saç modeli çok uzun süre hüküm sürdü.  “Emma Roberts, Yvonne Orji ve Sarah Paulson gibi yıldızlar saçlarını çene uzunluğunda kestiler ve her zamankinden daha iyi göründüler. Kuaförünüzden doğal dokunuzla uyumlu asimetrik, düz bir kesim isteyin.

En İyi sade topuzlar

Mükemmel taranmış bir tepe topuzu elde etmek için bol miktarda saç yağı kullanın ve saçınızı çok yüksek bir at kuyruğuna çekin. Sağlamca tutturduktan sonra, düzgün bir topuz olana kadar at kuyruğunun etrafında çevirin. Sonra hayallerinizdeki tepe topuzunu düğüm şekline getirin. Lastikler ve toka ile sabitleyin.

Şık Düşük Örgü

Kusursuz, parlak, düşük bir at kuyruğu ya da örgüsünden daha iyi bir şey yoktur. 2019’da bu modelin her yerde olacağını söyleyebiliriz. Bu görünüşü elde etmenin anahtarı, hala ıslakken saçlarınızı düşük bir at kuyruğu formunda toplayın. At kuyruğu düşük olduğunda, maksimum parlaklık için bir saç yağı uygulayın. Sarkan saçınızı balık kılçığı örüp tutturun.

Perma

Modern perma daha çok plaj dalgaları, dolgunluk ve gevşek bir kıvrılma şeklinde uygulayın. Yeni perma formülü de 80’lerde olduğundan çok daha az zararlıdır ve Emma Stone ve Kerry Washington gibi yıldızlar bu modeli ön plana çıkarmaktadır. Saçınız ister hacimli ister hacimsiz olsun perma sizin için mükemmel bir seçenektir.

60’ların Stili

Klasik‘ 60’ların saç stilinden esinlenilen modern, şık, pürüzsüz saçlar geri dönüyor. Mükemmel bir romantik görünüm. Orta uzunlukta dalgalara sahipseniz, bu görünüm saçınıza şekil ve boyut katar.

2019’da Çok Konuşulacak 5 Saç Modeli

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0