2019’da Öne Çıkacak 5 Saç Rengi

2019’da Öne Çıkacak 5 Saç Rengi

2019'da Öne Çıkacak 5 Saç Rengi 2019 için en iddialı beş saç rengi trendini sizin için araştırdık. Yaşayan Mercan Pantone’a göre “Altın tonlu bir

Argan Yağı Saç Dökülmesine Karşı Korur mu?
Diş Sıkma Tedavisinde Botoks (Masseter Botoks)
2019’da Çok Konuşulacak 5 Saç Modeli

2019’da Öne Çıkacak 5 Saç Rengi

2019 için en iddialı beş saç rengi trendini sizin için araştırdık.

Yaşayan Mercan

Pantone’a göre “Altın tonlu bir yaşamı yansıtan mercan tonu” ile yılın 2019 Pantone renginde. Bu ton, herkesin göz rengini öne çıkarırken kaşlar daha sıcak görünür. Maviler ve yeşiller ortaya çıkar ve tüm ten tonlarını yumuşatır.

Ombre

Sarı saçlı olanlar için mükemmel bir seçenek. Hem zahmetsiz hem de az yıpratıcı olan Ombre seçeneğidir. “Havalı kız” görünümüne son verin. Ayrıca saç renginizi uzatmak ve salonda bir randevuyu atlamak için harika bir yoldur.

Cher Siyahı

Cher yeni albümünde ikonik mürekkep siyahı bir saç stili uyguladı. 2019, mürekkep siyahı saçlara zengin ve derin mavilik siyah saçın yansıtıcı bir parlaklığa sahip olmasını sağlıyor.

Kar tavşanı sarısı

Kar Tavşanı Sarısı gibi solgun, pudra rengi bir saç rengi yeni yılda sizi çok çarpıcı bir görünüme kavuşturacak.

Turuncu ve kırmızı

Turuncu renkle buluşan kırmızı tonun 2019’da çok yaygın olacağını düşünüyoruz. Nicki Minaj ve Teyana Taylor gibi ünlüler şimdiden saçlarını bu renklere dönüştürdüler bile. Dikkat çekici yeni bir görünüm istiyorsanız, ateşli turuncu-kırmızı sizin için!

2019’da Öne Çıkacak 5 Saç Rengi

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1