Acaba şu an çocuğum nerede?

Acaba şu an çocuğum nerede?

Bu soru aklınızı kurcalıyor mu? Peki ona her an ulaşabiliyor olmak ister misiniz? Cevabınız evetse bu yazıyı mutlaka okuyun; Teknoloji ilerledikçe

Çocukların Arkadaş İlişkileri
Bazı Evlerde Üzülmek ve Kızmak Yasaktır
Çocuklar Ne İster?

Bu soru aklınızı kurcalıyor mu? Peki ona her an ulaşabiliyor olmak ister misiniz? Cevabınız evetse bu yazıyı mutlaka okuyun;

Teknoloji ilerledikçe bir çok derdimize de çare oluyor. Çocuğunuz henüz çok küçük ve onu telefonun zararlı alışkanlıklarından korumak istiyorsunuz. Ancak diğer taraftan çocuğunuza her an ulaşabilmekte sizin için çok değerli. İşte tam da bu ikilemi çözecek teknoloji artık hayatımıza girmeye başladı. 4-11 yaş arası çocuklarımız için özel hazırlanan saat görünümünde bir cep telefonu Flykids ile satışta.

Bu saat-telefonun özellikleri saymakla bitmez ama bir kaç önemli özelliğini hemen belirtelim.

Öncelikle bu sadece bir saat değil bu bir cep telefonu. Bir farkla, bu saat akıllı cep telefonlarınıza tam uyumlu. Akıllı telefon ile akıllı saat teknolojilerini birleştiren FlyKids, herhangi bir operatöre ait mikro SIM kart ile çalışıyor. Telefon ile birlikte iOS ve Android cihazlar için sunulan “SeTracker” uygulaması ile çocuğunuzun o anda nerede olduğunu harita üzerinden takip edebiliyor, kimlerin onunla iletişim kuracağına karar verip, belirlediğiniz alan dışına çıktığında ise mesaj alabiliyorsunuz.

FlyKids Logo

Ailelere güven veren teknolojisi ile Flykids akıllı çocuk saatinin ön plana çıkan faydaları şunlar:

FlyKids suya dayanıklı ve ergonomik modelleri ile çocuğunuzun rahatlığına gereken önemi veriyor.

FlyKids akıllı çocuk saatleri daha doğru konum bilgisi verebilmek için GPS, WiFi ve LBS teknolojilerini kullanıyor.

Gün içinde geçtiği noktalara tek bir tuşla ulaşabilirsiniz.

Çocuğunuz için güvenli alan oluşturup bu alanın dışına çıktığında uyarı alabilirsiniz.

Çocuğunuz sadece sizin belirleyebileceğiniz kişilerle görüşebilir ve yine sadece sizin belirleyeceğiniz kişiler çocuğunuza ulaşabilir.

FlyKids akıllı çocuk saati, acil durumda tek bir tuşla 3 kişilik SOS listesini otomatik olarak sırayla arar ve çocuğunuzun konumunu SMS ile gönderir.

Gelişmiş alarm fonksiyonuyla çocuğunuz için 3 farklı alarm kurabilirsiniz.

FlyKids akıllı çocuk saati konuşmanın mümkün olmadığı ortamlar için sesli mesaj özelliği de sunuyor. Karşılıklı olarak sesli mesaj gönderimi de yapabilirsiniz.

Uygulamadan 15 karaktere kadar yazılı mesaj gönderebilirsiniz.

FlyKids akıllı çocuk saati modelleri ve kullanım alanları ile ilgili daha detaylı bilgiye www.flykids.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Okurlarımıza özel www.shop.flykids.com.tr adresinden aşağıdaki indirim kodu ile yapacağınız alışverişler de %10 indirim kazanabilirsiniz.

Flykids Türkiyenin en seçkin mağazalarından Joker, N11, hepsiburada ve gittigidiyor’da satışa sunulmuştur…

İndirim Kodu: daimagüvende

Acaba şu an çocuğum nerede?

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0