Dünyanın En Kaslı 5 Kadını

Dünyanın En Kaslı 5 Kadını

Dünyanın En Kaslı 5 Kadını  1: Renee Campbell   Dünyanın en kaslı 5 kadınlarından bir tanesi Renee'dir. İlk unvanını kazandığında, sadece dört yıl

Fitness Yapmak İçin 10 Pratik Öneri
Başarılı Fitness İçin 5 Basit İpucu
Squat Yapmanın 3 Yolu

Dünyanın En Kaslı 5 Kadını 

1: Renee Campbell  

Dünyanın en kaslı 5 kadınlarından bir tanesi Renee’dir. İlk unvanını kazandığında, sadece dört yıldır eğitim görüyordu. Ayrıca çeşitli spor dergilerinde de yer aldı ve Renee iki çocuk annesi! 

2: Debi Lazewski 

Debi, 45 yaşındayken, profesyonel vücut geliştirme alanında dünyanın en iyi üçüncü kadın vücut geliştirmeci oldu. Başarısının nedeni büyük olasılıkla, aşırı miktarda kas ve güç oluşturmasına yardımcı olan yoğun antrenman programıdır. 

3: Virginia Sanchez 

Virginia Sanchez sadece bir vücut geliştirmeci değil, aynı zamanda kişisel bir eğitmendir. 17 yaşından beri vücut geliştiriyor. İlk yarışmasını sadece 19 yaşındayken kazandı. Bugün, 40’larında ve 17,5 inçlik pazı ve 27 inçlik baklavaları var. Bu çok etkileyici. 

4: Alina Popa 

Alina Popa 15 yıldır vücut geliştiriyor. Alina’ya göre, muazzam fiziksel yapısının nedenlerinin bir kısmı, haftada en az 5 gün aşırı derecede ağır yükler kaldırmasıdır.  

5: Iris Kyle 

Tarihteki tüm vücut geliştiriciler arasında, Iris Kyle en başarılı olanıdır. 10 Olympia şampiyonluğu kazandı. İstatistikleri erkek profesyonel ligindekilerle karşılaştırıldığında bile en iyisidir. Şok edici kas tanımı ve simetrisi, 1994’ten beri yarışmaları kazanmasına yardımcı oluyor. Iris, 10. Olympia şampiyonasını kazandıktan sonra emekli olacağını açıkladı. Bugün hala spor için bir simge ve büyükelçi olarak kalıyor. Ayrıca, vücut geliştirmeye yeni başlayan kadınlara da bir rol modelidir. 

 

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0