Evde Yılbaşı Partisi Dekorasyon Fikirleri

Evde Yılbaşı Partisi Dekorasyon Fikirleri

Evde Yılbaşı Partisi Dekorasyon Fikirleri Altın, gümüş, parıltı, simler… Yeniyıl kesinlikle ışıltılı ve eğlence dolu sihirli bir tatil. Yılbaşı par

Doğum Sonrası Depresyon
Dünya Tarihinin En Büyük Kadınları
Erkeklerin Kadınlarda Aradığı 7 Özellik

Evde Yılbaşı Partisi Dekorasyon Fikirleri

Altın, gümüş, parıltı, simler… Yeniyıl kesinlikle ışıltılı ve eğlence dolu sihirli bir tatil. Yılbaşı partisine, evinizi biraz daha şımartarak ve daha şenlikli görünmesini sağlayarak unutulmayacak partiler verebilirsiniz. Konuklarınızın bütün gece parti yapabilecekleri güzel ve yeni bir dünyaya adım atmış gibi hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Bu, karmaşık veya pahalı olması gerektiği anlamına gelmez, aslında yeni yılınız için banka hesabınızı veya boş zamanlarınızı boşa harcamayan evinizi dekore etmenin birçok yolu vardır. Yılbaşı partinizi süslemek için bu harika seçeneklere göz atın.

1. Simli Şampanya Şişeleri

Tabiki şampanya içmeyecekseniz hatta alkol kullanmayacaksanız bunu herhangi bir içecek şişesine uygulayabilirsiniz. Bu şişelerin ne kadar ışıltılı olduğunu ve “Mutlu Yıllar” diye bağırmasını çok seviyorum. Onlar çok ışıltılı ve dikkat çekiyor.

 

2. Dev Pullu Duvarlar

Fotoğraf kabinleri ya da fotoğraf çekilebileceğiniz güzel bir arka plan, bir partinin sahip olması gereken şeylerdir. Bunlardan biri olmadan bir parti yapamazsın. Yani, bu sadece bir parti değil, bu bir yılbaşı partisi! Eğlenceli ve cesur dolu olmalı ve hiçbir şey bu dev payet duvardan daha fazla fotoğraf çekilmeye uygun olamaz! Tüm pulları birleştirmeniz biraz zaman alabilir, ama sonuçta oldukça kolaydır ve sonuç kesinlikle buna değer.

 

3. Balonlu Duvar

Belki bir parti için herhangi bir odayı süslemenin en kolay yollarından biri, farklı boyutlardaki balonları havaya uçurmak, ardından onları duvarda rastgele bir desende bantlamaktır. Bu, herhangi bir fırsat için harika görünüyor ve yaklaşan yılbaşı partisi için mükemmel ve kolay olurdu. Altın, gümüş, siyah ve beyaz balonları kullanarak yılbaşı temasını tutun ve evinizde herhangi bir duvar artık sıkıcı değil!

 

4. Parti Kukuletaları

Parti, parti şapkaları olmadan bir parti sayılmaz. Belli ki kendininkini satın alabilirsin, ama bunlar senin kendin yapabileceğin kadar güzel olmayacaklardır. Sim ve parıltıdan daha iyi olan nedir? Herkesin bunları partinizde giymesi çok eğlenceli olurdu. Partinize katılan erkekler için daha erkeksi olanları yapabilirsin.

 

5. Simli Çelenk

Konuklarınızı parti ruhuna hemen sokmak için ön kapınıza bir Yılbaşı çelenki asın.  Arkadaşların bu çelenki gördükleri an, içeri girdiklerinde onları neyin beklediği hakkında anında heyecanlanacaklar. Ayrıca bu çelenkin bir çelenk biçiminde gelin teli ile sarılması ve dekorasyon için diğer eğlenceli parçaların üzerine yapıştırılmasıyla da gerçekten kolay dekorasyonlar oluşturabilirsiniz

 

6. Simli Çatal Bıçaklar

Parıltılı, ucuz ve tek kullanımlık eşyaları partide kullanma fikrini kesinlikle çok seviyorum. Ortamı çok daha güzel gösteriyor ve biraz şenlikli bir ruh katıyor. Dürüst olalım, kimse ucuz görünümlü bir partiye sahip olmak istemez ama bunlar simler sayesinde ucuz görünmüyor!

 

7.Süslü Kürdanlar

Yenilebilir olmasa bile, yiyeceklerinizde küçük bir dekorasyona sahip olmak her zaman eğlencelidir. Bu maytap kürdanlar yiyeceğiniz için çok şey yapabilir ve istediğiniz herhangi bir yere yerleştirebilirsiniz. Yiyeceklerinizi daha eğlenceli gösterecek ve işlerin biraz sıkıcı veya sıkıcı hale gelmesini engelleyen küçük bir dekorasyon olacaktır.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0