Haftalık  Burç Yorumları (01.04.2019)

Haftalık Burç Yorumları (01.04.2019)

Haftalık  Burç Yorumları (01.04.2019) Koç Burcu (21 Mart- 19Nisan) Bu haftanın baş kahramanlarındansınız. Ancak aşırı şok dalgaları yerine hafifçe t

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları (08.04.2019)

Haftalık  Burç Yorumları (01.04.2019)

Koç Burcu (21 Mart- 19Nisan)

Bu haftanın baş kahramanlarındansınız. Ancak aşırı şok dalgaları yerine hafifçe titremelerle ilerleyebilirsiniz. Kendinizde değişimin gerekli olduğunu fark edecek, bu yönde olumlu adımlar atacaksınız. Yepyeni başlangıçların müjdesini verebiliriz. Sizin liderliğinize ihtiyaç duyulan bir iş değişimi yaşayabilirsiniz. Aktif önerilerinizle çok iyi yerlere gelebilirsiniz. Kendi mutluluğunuz için adımlar atmalısınız. Hem kendiniz hem çevreniz için temiz başlangıçlar yapacağınız ve şifa dağıtacağınız güzel bir hafta sizi bekliyor. Etrafınızdaki kötü insanlara karşı dikkatli olmalısınız.

Boğa Burcu (20 Nisan- 20 Mayıs)

Bu hafta sonrasında güneş sizin burcunuza girecek ve hayatınızda yeni bir dönem başlayacak. Tüm güzellikler 1 yıl boyunca sizinle olacak. Unutmayın ki,gerçek başarı, yorulmadan zirveye tırmanmaya bağlı değildir. Büyük resmi görmeye özen gösterin. Çalışmalarınızın diğer insanlara da faydası olduğunu göreceksiniz. Korkularınızla yüzleşmek bunlardan kurtulmanıza vesile olacaktır. Evrenin sizi bollukla ödüllendirdiğini göreceksiniz. Sadece motive olun ve sıkı çalışın. Aşk hayatınızda güzelliklere ve ilgiye hazır olun.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Geçen hafta burcunuza giren Mars sayesinde, hayat enerjiniz , hayalerinizi ve yapmak istediklerinizi yapmanız için sizinle olacaktır. Bu hafta maneviyata ihtiyacınız olduğunu söyleyebiliriz. Okuyacağınız bir kitap ya da bir biyografı size bu konuda ilham verecektir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Aşk ve heyecan bu hafta sizi ziyaret edebilir. Kendinizi yorgun ve bitkin hissettiğiniz zamnlarda en yakın dostlarınız size destek olacaktır. İşle ilgili çıkan bir tartışmada açık sözlü tavrınızla başarılı olacaksınız. Enerjinizle dikkat çekeceksiniz.

 Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Artık gücünüzü ortaya koymaya başlamalısınız. 2 yıl sürecek harika zamanların başlangıcını bu hafta yapacaksınız. Özellikle yapmak istediğiniz işle ilgili başarınız kaçınılmaz olacaktır. İnsanların sizin üzerinize geçip kazanacaklarını düşünüyorsunuz ama hayat sizi liderliğe sürüklüyor. Kazanan siz olacaksınız. Unutmayın ki bizi en çok korkutan ışığımızdır, karanlığımız değil. Tek yapmanız gereken kim olduğunuzu tekrarlamak. Zeki, harika ve yeteneklisiniz. Bunları şimdi birleştirin ve kendi krallığınızı kurmaya başlayın. Aşkta mutluluk sizden yana.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Bu hafta Ay’ın burcunuzla yapacağı ateşli dostluk sayesinde ticaret ve ilişki hayatınızda yeniliklere açık olmalısınız. Seyahat planlarınız ile ilgili yeni farkındalıklar ve değişiklikler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni deneyimlere  hazırlıklı olmalısınız. Sıkışmış olumsuz düşüncelerden kurtulacak, yeniden planlarınızı uygulamaya başlayacaksınız. Hobilerinize geri dönüş yapabilirsiniz. Lider ruhunuz sizi biraz strese sokabilir. Ama dostlarınızın ve akrabalarınızın desteğiyle bu durumu kolayca atlatacaksınız. Sizi yavaşlatan şeylerden kurtulun ve gelecek güzel günlerin tadını çıkartın.

 Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Yaptıklarınızın ardında bir amaç yoksa, üretken olmak çok zorlayıcı olabilir. Enerjinizi düştüğünü hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Yeni  Ay size enerjinizi kazanmanızda yardımcı olacaktır. Hedefiniz sadece para kazanmak mı? Öyleyse yaratıcı olmalısınız. Kendinize anlamlı bir görev atayarak bunu başarabilirsiniz. Kredi, vergi, borç ya da miras gibi finansal konularda bu hafta yeni ve olumlu gelişmeler olabilir. 15 Mayıs itibariyle başlayacak ve 2 yıl sürecek avantajlı dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Sihrinizi yeni müşteriler üzerinde kullanın ve artık vazgeçmeyin. En yüksek hedeflerinize bile ulaşabilirsiniz.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Bu hafta hayat planlarınızı uygulamak için çevrenizdekilere ihtiyacınız olabilir. Aşk hayatında ateşi yakacağınız güzel bir hafta sizi bekliyor. Sürprizlere ve güzel gelişmelere hazırlıklı olun. Kendinizi sıkılmış ve mutsuz hissediyorsanız, sizi olumsuz etkileyen şeyleri su ve sabunla yıkayıp kurtulun. Bazı kararlarınızda cesur olmanız gerekebilir. Sağlığınız birkaç hafta iyi gitmeyebilir. Ama unutmayın ki bu kalıcı bir durum değil, ailenizin desteğiyle her şeyin üstesinden geleceksiniz.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Bu hafta enerjinizi düşük hissedebilirsiniz. Unutmayın ki hayatımıza aldığımız yeni insanlar enerjimizi etkileyebilir. İş hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz. Vücudunuza hareket getirmelisiniz. Diyete başlamak için harika bir zamandasınız. Sağlığınıza bu hafta her zamankinden daha fazla özen göstermelisiniz. Aşk hayatında beklentinizin altına düşmüşsünüz, ama biraz daha şans vermenizi öneririz. Harcamalarınıza dikkat etmeli,biraz yatırım yapmalısınız. Bu haftanın aceleci gezegenleri sizi bir miktar kıskançlığa sürükleyebilir. Plansız davranmayın.

 Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Bu hafta  insanları hoşnutsuzlukla  körüklemek yerine, insanları pozitif yönde yönlendirmek için elektrik yüklü enerjinizi kullanmalısınız. Adaletsiz bir duruma öfke ile değil sevgiyle önderlik etmeye çalışmalısınız. Bu hafta aşk hayatınızda yeni başlangıçlara hazırlıklı olun. Evli olanları bebek sürprizi bekliyor olabilir. İnatçı ruhunuzu bu hafta biraz uzaklaştırmalısınız. Yüksek enerjinizle yepyeni kararlar alabilirsiniz. Takım ya da ortaklı çalışmalar yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey imza atmadan önce iyi düşünmek olacaktır. İsraftan ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Bu hafta omuzlarınızdaki sorumluluklardan bıktığınızı hissedeceksiniz. Bu durum sizi biraz karamsarlığa itebilir. Olumsuz düşündükçe olumsuzluğu hayatınıza soktuğunuzu unutmayın. Herkesi uzaklaştırmadan farklı bir  rol üstlenerek bu durumdan kurtulabilirsiniz. Kendi iç dünyanızın size ihtiyacı olduğunu unutmayın. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için çok iyi bir zamandasınız. Hareketsiz yaşam tarzınızı artık bırakmalı, egzersize başlamalısınız. Evinizi dekore etmek gibi güzel bir değişiklik yapabilirsiniz.Mükemmeliyetçi yapınızı biraz görmezden gelin.

 Kova Burcu ( 20 Ocak-18 Şubat)

Bir devrim istediğini mi söylüyorsun?  Sadece farklı düşünmek değil, aynı zamanda benzeri görülmemiş bazı eylemler gerçekleştirmenizin  zamanı geldi. Tekneyi alabora etmeye gerek yok, fakat biraz sallayın. Hem ikili ilişkiler hem de finansal konularda bu hafta çözüme kavuşabilirsiniz. En yakın dost ve akrabalarınızla bu hafta yeni kararlar alıp yeni dönemler başlatabilirsiniz. Unutmayın ki tek kişilik bir ordu gibi enerji dolusunuz. Aşk hayatınızda oldukça mutlu bir hafta sizi bekliyor. Bazı olumsuz yönlerinizi filtrelemelisiniz. Sanatsal deneyimlere hazırlıklı olmalısınız.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

Bu hafta kararlar ve değişimler haftası diyebiliriz. Maddi konularda oldukça yüksek bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Hayatınızın size özel olan konularında kritik kararlar alabilirsiniz. Yeni iş projeleri için oldukça uygun bir haftadasınız. Küçük işletme sahiplerinden kurtulup , daha büyük ve kurumsal firmalara yönlenebilirsiniz. Ev ya da mobilya değişikliği yapmak için adımlar atabilirsiniz. Akrabalarınızla ilişkinize dikkat etmelisiniz. Kimsenin çimlerine basmamaya özen gösterin. Aile fertlerinize yeni kurallar koyabilirsiniz, ama herkesin konuşmasına izin vermeyi unutmayın

Haftalık  Burç Yorumları (01.04.2019)

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0