Haftalık  Burç Yorumları (04.02.2019)

Haftalık Burç Yorumları (04.02.2019)

Haftalık  Burç Yorumları (04.02.2019) Koç Burcu (21 Mart- 19 Nisan) Hafta sonunu gayet konforlu geçirdiniz. Maceracı dokuzuncu evinizdeki  Venüs ile

Haftalık Burç Yorumları (22.04.2019)
Haftalık Burç Yorumları (04.03.2019)
Haftalık Burç Yorumları (08.04.2019)

Haftalık  Burç Yorumları (04.02.2019)

Koç Burcu (21 Mart- 19 Nisan)

Hafta sonunu gayet konforlu geçirdiniz. Maceracı dokuzuncu evinizdeki  Venüs ile burcunuzdaki yoğun etkili Uranüs’ün birleşiminin sonucunda aşk bu hafta Koçlar için kaçınılmaz olabilir. Açık fikirli olun ve bunun sizi daha iyi yerlere getireceğini görün. Eğer bekarsanız,radikal bir kararla uzun mesafeli bir ilişkiye bu hafta hazır olabilirsiniz. Uzun zamandır devam eden ilişkiler için ise farklı etkinliklere katılmak için iyi bir hafta. Yurt dışı seyahati yapabilirsiniz. 1 Mart’a kadar işle ilgili yatırımları iyi değerlendirmelisiniz.

Boğa Burcu (20 Nisan- 20 Mayıs)

Erotik sekizinci evinizdeki şehvetli Venüs , hayalinizdeki yaramaz Uranüs’le bağlantı kuruyor,bu sebeple ateşli duygusallığınız bu hafta sizinle olacak. İşler istediğiniz gibi gitmediğinde  kendi içinize çekilmeyi artık bir kenara bırakın. Yapay duygusal duvarlarınızı yükseltmeye son verip, işiniz ve evinize yoğunlaşmalısınız. 1 Mart’a kadar yıldız gözlü Venüs ve oğlak jet gibiler. Hafta sonu kaçamağı sizi bekliyor. Anlaşmalar ve kararlar açısından acele etmeyin,ertelemeniz gerekiyorsa erteleyin. Sonuç mükemmel olacaktır.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Bu hafta sizin için tam bir kavşak haftası. Asla acele etmeyin. Panik yapmadan hangi yolu seçeceğinize siz karar verin. Sisler dağılıyor, Anlaşmalar,müzakereler ve tekrar anlaşmalar…. Bunların sonucunda da netlikle başarı sizin için kaçınılmaz olacaktır. Sendika ya da adalet gibi işlerde oldukça şanslı olacağınız bu haftayı iyi değerlendirmelisiniz. Kararsızlığınıza ve dikkatinizi toplayamamanıza biraz dikkat etmelisiniz. Küçük aşk oyunları için heyecanlı bir hafta sizi bekliyor olacak. Biraz egzersizle ihtiyacınız olan endorfine sahip olabilirsiniz.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Bu hafta Yengeçler için tam bir aşk haftası. Biraz affedici olmalısınız. Haftanın aşk dolu Venüs’ü ve kendi kendine yeten Uranüs arasındaki destek sizi işle ilgili tam bir başarıya ulaştırabilir. Yeni atılımlar ve fikirlerinizi uygulamaya geçirmek için mükemmel bir hafta. Yepyeni hedefler belirleyin ve arkanıza yaslanıp bekleyin. Ortaklık hayatınız 1 Mart’a kadar yükselecek. İlişki durumunuzda ciddiyete giden önemli değişiklikler olabilir. Unutmayın ki önemli olan bağlılıktır. Huzursuz olduğunuz konuyu mutlaka dile getirin. Sevdiklerinizin neşesi sizi çok mutlu edecektir.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Standartlarınızı yükseltmeye hazır mısınız? Göz alıcı beşinci evinizdeki modacı Venüs ve magazinci Uranüs size bir ışık vererek dikkatinizi dolabınıza yönlendiriyor. Yenilere yer açmak için mutlaka boşaltmanız gerekecek. Vücudunuza özen göstermeniz gereken bir hafta sizi bekliyor. Bakım yapın, egzersiz yapın ve vücudunuza nazik davranın. Öz sevginizin faydalarını göreceksiniz. Daha fazla ‘sizi’ keşfedin. Libidonuz en iyi halinde olacak. Sağlıkla ilgili bir takım testler bekleyecek ve güzel sonuçlar alacaksınız.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Gizem hayatın baharatıdır. Aşk dolu Venüs ile gizemli Uranüs aşk hayatınızı aydınlatabilir. Küçük aşk kaçamakları bu hafta sizin için kaçınılmaz. Eğer zaten uzun süreli bir ilişkiniz varsa, kapıyı kilitleyin ve telefonunuzu kapatın. Eşinize vakit ayırın ve her şey yeniden başlasın. Hayatın tadını çıkartın, farkındalık haftası olsun bu hafta. Hafta sonuna doğru eğlenceli ve gösterişli bir ortam sizi bekliyor. Duygularınızdan emin olmalısınız ve karar vermeniz gereken konulara konsantre olmalısınız. Takımı toplayın ve planlayın. Ne istediğinizden her zaman eminsiniz.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Aşkla dolu bir kalbiniz mi var? O zaman bunu haykırın. Etkileyici üçüncü evinizdeki sadık Venüs, ilişki köşenizdeki Uranüs ile mükemmel bir açı oluşturmuş durumda, duygularınızı o özel kişiye iletmeniz için size cesaret verecektir. Arkadaşlık bağlarınızın kuvvetleneceği bir hafta sizi bekliyor. Buluşamasanız bile yazışarak eski bir dostla güzel vakit geçirebilirsiniz. 1 Mart’a kadar evde vakit geçirme modunda olacaksınız. Sosyallikten uzak kendinizi dinleyeceğiniz güzel bir hafta sizi bekliyor.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Bu haftanın para konusunda en şanslı burcu Akrep. Bir arkadaşınızın boşluğunu doldurarak ek kazanç elde edebilirsiniz. İşleilgili karşılıklı fikir alış verişi yapmayı ihmal etmeyin. Sizi seven bir arkadaşınızla vakit geçirebilir, eğlenceli zamanlara imza atabilirsiniz.Etrafınıza karşı kullandığınız asma köprüyü indirin. Yeni dostluklar için iyi bir zamanlama. Mahkeme ile ilgili işlerde olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Kafanız uzun bir süre rahat ve umursamaz olacaktır. Dikkatinizi artıracak çalışmalar yapmalı ve konsantrasyonunuzu yüksek tutmalısınız.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Bu hafta beklentilerinizin arasında aşk var. Tutkulu beşinci evinizde sizi bekleyen Uranüsle arkadaş olun. İlhamınız en üst seviyede olacak dolayısıyla yaratıcılık gerektiren konularda  başarı kaçınılmaz sizin için. Kimseyi yargılamadan ve endişe duymadan yolunuza devam edin. Zayıf tipleri hayatınızdan çıkarabilir, sağlam dostluklara başlangıç yapabilirsiniz. İşle ilgili acele ve ani karar vermeden önce mutlaka durup düşünmelisiniz. Dünyevi zevkler bu hafta emrinizde olacak. Aşk konusunda yoldan çıkabilir ve kendinizi güvende hissetmeyebilirsiniz. Bedeninizin ve ruhunuzun aradığı tek şey ‘iyi bir insan’.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Bu hafta Oğlaklar için sürprizlerle dolu. Sihrinizi serbest bırakın , artık güzel günler sizinle olacak. Sevgi dolu Venüs ile radikal Uranüs arasındaki sevgi dolu uyum üçgeni ,gömülü duygularınızı açığa çıkarabilir. Uğraşmaktan nefret ettiğiniz sinir bozucu işleri bir kenara bırakıp kendinizle ilgilenin. Unutmayın sizi en iyi tanıyanlar o soğuk görüntünüzün altında süper hassas bir ruha sahip olduğunuzu bilenlerdir. Sizi inciten birine karşı bağışlayıcı olmalı ve bu sayede vicdanınızı temiz tutmalısınız. Aşk konusunda mıknatıs gibisiniz. Bu hafta yeni projelere ve kişisel hedeflerinizi gerçekleştirmeye hazır olun.

Kova Burcu ( 20 Ocak-18 Şubat)

Bu hafta keşifler, dostluklar ve sosyal alanda başarılarla dolu olacak. Dost canlısı Venüs ve Özgür düşünen Uranüs sizi iyi niyetli bir sokak fuarına dönüştürebilir. Dışarıdaki eğlenceli etkinlikleri araştırıp maceraperest bir kaçamağa hazır olun. Eğer bekarsanız bu hafta aşk patlaması yaşayabilirsiniz. Su taşıyan bardağını doldurur, bu tam da Kovalar için söylenmiş. Aşk,iş ve sağlıkta haftanın en iyisi olabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey cesaret . Şans bu hafta sizinle, farklı şeyler deneme ve yeni bir işe atılma konularında başarı kaçınılmaz olabilir.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

Bu hafta dışarı çıkmadan önce durup düşünün. Şanslı Venüs ve para evinizdeki Uranüs hedeflerinizden bazılarını güncellemeniz için size fırsat sunabilir. Hayalleriniz geçen seneyle aynıysa durup düşünün ve hayallerinizi geliştirin. İleriye doğru büyük bir adım atmak için yapmanız gerekenleri tekrar gözden geçirmeli ve buna göre yeniden programlamalısınız. İşbirliği gerektiren konularda titizlikle çalışmalı, dikkatinizi yoğunlaştırmalısınız. Sonuçların güzelliğine şaşırabilirisiniz. Sosyalleşmeyle dolu bir hafta sizi bekliyor. Misafir ağırlayabilir ve güzel elektrik alabilirsiniz. İhmal ettiğiniz kendinizi bu hafta ödüllendirme fırsatı bulabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları (04.02.2019)

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0