Haftalık  Burç Yorumları (04.03.2019)

Haftalık Burç Yorumları (04.03.2019)

Haftalık  Burç Yorumları (04.03.2019) Koç Burcu (21 Mart- 19Nisan) Fikirlerinizin paylaşılmaya değer olduğunu biliyorsunuz, bu nedenle sosyal medyad

2019 Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları (22.04.2019)

Haftalık  Burç Yorumları (04.03.2019)

Koç Burcu (21 Mart- 19Nisan)

Fikirlerinizin paylaşılmaya değer olduğunu biliyorsunuz, bu nedenle sosyal medyadaki en son çalışmalarınızla bağlantı kurmak veya başarılı bir arkadaşla beyin fırtınası yapmak için çok iyi bir hafta.  Etkileyici ve ilham verici bir lider olmak istiyorsanız bu haftanın güzel enerjisinden mutlaka faydalanın. Haftanın sonuna doğru kargaşa ve mali sıkıntılara dikkat etmelisiniz. Çalıştığınız ortaklarınızdan ya da iş arkadaşlarınızdan biriyle yollarınızı ayırabilirsiniz. Ufak bir kaçış seyahati yapabilirsiniz. Partnerinizle ücretsiz bir etkinlik ve mutlu saatler sizi bekliyor.

Boğa Burcu (20 Nisan- 20 Mayıs)

Yanlış anlaşıldığınızı mı hissediyorsunuz? Bu asla sizin tarzınız değil, hiç moralinizi bozmayın. Ama arkanızdan entrikalar çevirecek birine de dikkat etmelisiniz. Bu durum ilk başta sizi sinir etse de karlı çözümler elde edeceksiniz. Bu süreçte hırslarınızı ve egonuzu feda etmelisiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde hedeflerinize tam olarak eğilin. Partnerinizin harcamaları konusunda dikkatli olmalısınız.  Patronunuzla oturup, rolünüzü yeniden yapılandırma ya da boşaltılan bir konumu daha ilham verici bir uyumla değiştirmeye hazırlıklı olun.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Yoğun geçen bir haftadan sonra yalnız kalmak isteyebilirsiniz ama yine yoğun bir hafta sizi bekliyor. Partnerinizle çelişkiler ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu hafta dikkatinizi dağıtan şeylerden uzak durmalısınız. Kendinizi şarj etmeli ve bu güzel yoğun haftanın getirilerine hazır olmalısınız.  Konuştuğunuz kişilere ve paylaştığınız konulara dikkat etmeli ve kendinizi suçlu hissettirecek konuşmalar yapmamaya dikkat etmelisiniz. Eleştirileri rahatlıkla atlatmak için gerçekçi olun ve özeleştiri yapmayı ihmal etmeyin. Becerilerinizi geliştirmek için eğitim planları yapabilirsiniz. Sektörünüzde lider olmanız kaçınılmaz.

 Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Bu hafta partnerinizle ne kadar derin ve ne kadar yakın olmanız gerektiğiyle ilgili bir kararla karşılaşabilirsiniz. Evhamlarınızdan ve olumsuz düşüncelerden kurtulmalısınız. Hayatınızda bir sihirbaz etkisi bekliyorsunuz ama her şey sizin çabanızla olur. Hafta sonuna doğru kendinizi biraz kötü hissedebilirsiniz, unutmayın ki bu durum geçici ve her şey yoluna girecek. Asla kabuğunuza çekilmeyin. Maddi  ferahlama yaşayabilirsiniz. Sadece sizi motive eden şeyi bulun ve birlikte çalışın. Dikkatinizi dağıtan şeylerden uzak durmalı konsantrasyonuzu tam olarak toplamalısınız.

 Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Bu hafta kendinizi enerjik hissedeceğiniz dolu dolu bir hafta sizi bekliyor. Aşk uğruna yapılacak bir seyahate hazırlıklı olun. Biletinizi alın ve olacakları hayal edin. İş hayatınızda gereksiz ödünden kaçınmalısınız. Yardıma ihtiyacınız olduğunda istemekten çekinmeyin aksi halde işler karışabilir. Sizin için bu hafta dengeyi kurmak anlamında zor bir hafta olabilir. Başarılı, çalışkan ve dinamik yapınız her durumun üstesinden kolayca gelmenizi sağlayacaktır. Bekar aslanlar için sürprizlerle dolu olabilir. Nerede durması gerektiğini bilen yapınız bu hafta sizinle.

 

 Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Eğlenceli , aydınlık ve yoğun bir haftaya hazır olun. Finansal konularda şans sizden yana, almak istediğiniz işi alacak ve kazanımlarınızı artıracaksınız. Bu hafta projenizi ortaya atın ve eleştirenleri susturun. Mükemmeliyetçi ve ayrıntı odaklı yapınız hafta sonuna doğru sizin yanınızda olacak. Yıldızlar planlarınızı gerçekleştirmeniz için bir araya gelmiş gibiler. Endişelenmeden yaratıcılığınızı kullanın ve planlarınızı uygulayın. Sadece hızlı ve yavaş gitmeniz gereken zamanı iyi ayarlamayı ihmal etmeyin. Aşkta şans ve güzellikler sizden yana.

 Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Yavaş geçen bir haftanın ardından artık hayallerinizi ve isteklerinizi gerçekleştirmeye hazır olun. Diyet programı uygulamak zorunda kalabilirsiniz. Maddi anlamda oldukça verimli bir haftaya girdiniz bunu iyi değerlendirmelisiniz. Sırlarınızı paylaştığınız insanlara dikkat edin. Ayrıca duyduğunuz her şeye inanmayın bu sizi sıkıntıya sokabilir. Olaylara ve insanlara bakış açınızı değiştirmeli ve daha soft düşünmelisiniz. Kıskançlık yaşayabileceğiniz bir olay olabilir.

 Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Çalışma hayatınızda bulunduğunuz konumdan oldukça memnun olsanız da muhalif görüşler bu konuda size baskı yapabilir. Biraz entrikaya hazırlıklı olun. İşin püf noktası, insanların bu süreçte kendilerini bağımsız hissetmelerine izin vermemek.  Siz, işiniz ve hayatınız için ne kadar mücadele ettiğinizi biliyorsunuz. Aşkta sabırlı ve anlayışlı olmanız gereken bir hafta sizi bekliyor. İhtiyaçlarınız konusunda dürüst olup sınırlar koymalısınız. Harcamalarınıza biraz etmelisiniz. Çalışmaktan çok yorulduysanız biraz ara vermeli ve kendinize zaman ayırmalısınız.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Hafta başında muhalif görüşlü insanlar biraz canınızı sıkabilir ama aldırmayın kararlarınızı uygulamak için mükemmel bir hafta. Bir gayrimenkul ile ilgili beklediğiniz fiyatı alabilir ve buna sahip olabilirsiniz. Eşinizin ailesiyle ilgili ufak tefek sıkıntılar olabilir. Ciddi konularda kesin karar vermeden önce mutlaka çok iyi düşünmelisiniz. Yutabileceğinizden fazlasını ısırmayın. Geniş kapsamlı ve kaliteli düşünün ve uygulayın. Bir profesyonelden yardım alabilirsiniz.

 Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Bu hafta iş hayatınızda ve parasal konularda iniş çıkışlar ve bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu hafta çiçekler size ilham verecektir. Evinizde uzun zamandır yapmak istediğiniz değişiklik için bu hafta adım atabilirsiniz. Hafta sonuna doğru koşturmalı ve telaşlı zamanlara hazırlıklı olun. Aşk hayatınızda yeni etkileşimler ve değişiklikler olabilir. Stresi tetikleyen şeylerden ve kişilerden uzaklaşmalısınız. Bir uzmanla konuşarak kısa bir meditasyon yapabilir, kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Kova Burcu ( 20 Ocak-18 Şubat)

Bu hafta beklediğiniz kazançları elde edebilirsiniz. Yükselmek ve parlamak için mükemmel bir hafta sizi bekliyor. O yüzden yataktan çıkın ve en iyi arkadaşlarınızla dışarı çıkın. Sizi kötü hissettiren ne varsa artık rafa kaldırmalı ve geçmişi unutmalısınız. Partnerinizin olumsuz yönlerini aşabilmesi için O na destek olmayı ihmal etmeyin. Gerginlikten ve gergin insanlardan uzak durmalısınız. Hafta sonuna doğru mutluluk arayışınız gerçekleşebilir. Arkadaş ve akrabalarınızın dikkatini çekebilirsiniz. Dürüst yapınız sayesinde atalatamayacağınız hiçbir şey yok.

 Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

İşbirliklerinizi ya da süregelen işinizi büyüteceksiniz. Ortaklıklarda yeni oluşumlara evet demeden önce iyi düşünmeli , doğru karar aldığınızdan emin olmalısınız. Bu haftanın yoğun akıcı yapısına ayak uydurmalısınız. Yaratıcı ruhunuz değişiklik ve yeni atılımlar için yanınızda olacaktır. Etrafınızdaki insanların fikirlerini almayı unutmayın. Zihinsel ve fiziksel enerjiniz bu hafta oldukça yüksek olacaktır. Müzik size iyi gelen bir ilham kaynağı. Tükenmiş rezervlerinizi yeniden doldurmanız ve tazelenmeniz için mükemmel bir hafta sizinle olacaktır. Özel yaşamınızda pişmanlık duyup vicdan azabı çektiğiniz konularla yüzleşebilirsiniz.

Haftalık  Burç Yorumları (04.03.2019)

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0