Haftalık  Burç Yorumları (08.04.2019)

Haftalık Burç Yorumları (08.04.2019)

Haftalık  Burç Yorumları (08.04.2019) Koç Burcu (21 Mart- 19Nisan) Sürekli olarak inşa ettiğiniz imparatorluğunuz için emeklerinizin karşılığını alm

2019 Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları (01.04.2019)

Haftalık  Burç Yorumları (08.04.2019)

Koç Burcu (21 Mart- 19Nisan)

Sürekli olarak inşa ettiğiniz imparatorluğunuz için emeklerinizin karşılığını almak üzeresiniz. Ancak bitiş çizgisini görmeden yarışı asla bırakmayın. Büyük sıçramanızı yapmadan önce detaylar olduğunu unutmayın.Projeler ve teklifler için oldukça uygun bir haftadasınız. Bu kadar beklediniz, şimdi her şeyin mükemmel olması için de beklemelisiniz. Yükselişinizde yardımcı olacak dostlarınız yanınızda olacaktır. Şimdi verdiklerinizin kat kat fazlasını alma zamanı. Hafta sonuna doğru hem arkadaşlarınıza hem de size , beklenen kazanımlar gelecektir. Bu kargaşada eşinizi ihmal etmemenizi öneririz. Güzel bir akşam yemeğinde güzel vakit geçirmenizi tavsiye ederiz.

Boğa Burcu (20 Nisan- 20 Mayıs)

Bu hafta iç benliğinizi serbest bırakmalısınız. Bütün hafta boyunca yükselen Ay’la birlikte ruhunuz bir yogi edasıyla zirveye ulaşacaktır. Bu yükseliş sırasında diğer insanları yörüngenize çekecek, yeni dostluklar veya yeni bir aşka yelken açacaksınız. Bu hafta tam olarak sihrin başladığı yerdesiniz. Hafta sonuna doğru sizi tatmin edecek güzelliklere hazırlıklı olun. Yaratıcılığınız en yüksek grafiği çizmeye başlamış, bu da yenilikçi bir projeye dalmanız için harika bir fırsat. İstediğiniz her şeyi alacaksınız sadece cesaretli olun. Aşk hayatınızda ciddiyete adım atabilirsiniz. Her şeyin tadını çıkartın.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Bu hafta tatlı kaçamaklar ve planlar için oldukça uygun olacaktır. Planlarınızı geniş tutmalısınız, harika doğaçlama sürprizler sizi bekliyor. Maddi anlamda musluklar açılmış durumda, tek yapmanız gereken dikkatlice doldurmak. Bu hafta sanat sergileri, müze ,konser yada benzeri akvitilerde bulunabilirsiniz. Bu durum size çok şey katacaktır. Ayrıca resim yapmak, yazı yazmak gibi sanatsal işlerle uğraşabilirsiniz. Farklı yaratıcı yaklaşımlar içinde kendinizi kaybedeceksiniz. İhmal ettiğiniz aşk evinizde bu hafta titreşimler olabilir.

 Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Bu hafta bazı toplantılarınızı ve kokteyl partilerinizi iptal etmek zorunda kalabilirsiniz. Etrafınızdaki gerçek dostlarınızı fark edecek ve onlarla yeni iş atılımları yapacaksınız. Bazı planlarınızda değişiklikler olabilir ya da başka bir zamana erteleyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Ciddi değişikler ve planlar yapabilir , radikal kararlar alabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinebilir, bazı konularda bu yeni arkadaşlarınıza danışabilirsiniz. Sosyal ağınız genişleyecek, bunun sonucunda işle ilgili konularda ilerleme kaydedeceksiniz. İlham verici fikirlerinizi uygulamaya artık başlamalısınız. Eşinize ya da partnerinize zaman ayırmalısınız.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Bu hafta sonunu çalışarak geçirdiniz, yine yoğun bir haftaya hazırlıklı olmalısınız. Büyük projelerinizi hayata geçirecek ve çabalarınızın karşılığını alacaksınız. Görsel konulardaki yeteneklerinizin ön planda olacağı bir dönemdesiniz. Yapılacak işler listeniz uzadıkça uzuyor mu? Öyleyse artık yardım istemelisiniz. Yükünüzü hafifletmek için birkaç görevi üzerinizden atmalısınız. Bu sayede detaylara odaklanabilirsiniz. Hafta sonuna doğru motivasyonunuzda ve verimliliğinizde artış olabilir. İş sahibi olanlar için oldukça iyi bir konuma kalifiye eleman alma durumu söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda size uygun olabileceğini düşündüğünüz kişiyle yeni ve güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Yurtiçi gezilerini seviyor olsanız da geniş dünya sizi çağırıyor. Sürpriz bir seyahate hazırlıklı olmalısınız. Rahatlamak istediğiniz bazı yükleriniz var bu seyahat sizin bu yüklerden ve gereksiz düşüncelerden arınmanıza yardımcı olacaktır. Maceracı ruhunuz bu hafta sizinle beraber. İşle ilgili konularda ilham kaynağı bu hafta siz olabilirsiniz. Yeni anlaşmalara imza atabilir ya da yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Bir antikacı veya eski bir kitapçıda rastladığınız biriyle iş görüşmesi yapabilirsiniz. Artık kendinizden emin olmalı ve tüm enerjinizi ortaya koymalısınız. Bir de unutmayın ki tüm her şeyi kucağınızda tutamazsınız ,  belki artık tercih zamanı gelmiştir.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Geçen haftalarda yaşamış olduğunuz rahatsızlıklarınızdan bu hafta tamamen kurtulacaksınız. Sezgisel güçlerinizin ön plana geçeceği bir hafta sizi bekliyor. Asla hissettiğiniz bir şeyi ciddiye almamazlık etmeyin. Olaylarda derine inmeli insanları tanımaya yoğunlaşmalısınız. Sıkıntılı durumlarda çözüme ulaşmak için acele etmemelisiniz. Değerli bilgileri kaçırabilirsiniz. İnsanların  kendi  sorunlarını kendileri çözmeleri için onlara fırsat verin. Gündelik hayatınızda biraz daha az teferrruatlara takılmalısınız, bu durum sizi gereksiz yere yoruyor olabilir. Sürekli kendinizi düşünerek eşinizi ihmal ediyorsunuz, bu durumu artık düzeltmelisiniz

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Yeni bir ilişkiye başlayan akreplerin , bu hafta biraz belirsizliklerden kurtulacağını söyleyebiliriz. Emin olamadığınız bir şey varsa körü körüne devam etmeyin.  Hafta sonuna doğru duygularınız netleşecektir. İster iş olsun ister eğlence , biraz koşturmalı geçecek sizin için. Tereddütlü hissedeceğiniz durumlar olabilir. Bazı konulardaki fikirleriniz yüzünden çevrenizde soğuk ve kalpsiz olarak biliniyor olsanız da  durumun böyle olmadığını siz de anlayacaksınız. Duygularınızı ve düşüncelerinizi doğru ifade etmeye özen göstermelisiniz. Sağlıklı beslenme konusunda biraz dikkatli olmalısınız. Ümit vermeden önce iyi düşünün.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Sağlıklı ilgili yaşadığınız sorunlar bu hafta size veda edecek. Size biraz detoks ve egzersiz yapmanızı öneririz. Bu hafta doğada canlanmak için önünüze güzel gezi planları çıkabilir. Doğal ve vegan bir beslenme uygulamaya başlamalısınız. Şefkatli ruhunuz bu hafta çevrenizdeki insanlara faydalı olmanızda size yardımcı olacaktır. En son ne zaman gönüllü işler yapmıştınız? Hafta sonuna doğru bu fırsat ı yakalayabilirsiniz.  Partnerinizden çok şey bekliyorsunuz, bu boşuna oluşturduğunuz stresi artık bir kenara bırakmalısınız. Cilt bakımı gibi konularda kendinizi  şımartacaksınız. Hafta sonuna doğru aile ilişkilerinizi güçlendirecek ortamı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Bu hafta bir çok sıkıntınıza “Artık bırak gitsin” diyeceksiniz. Evinizde kalabalık misafirler ağırlayabilirsiniz. İç dünyanıza renk katmanın tam zamanı. Müzik ve sanat konularında değişik atılımlar yapabilirsiniz. Ev işleri ya da diğer işler birkaç gün bekleyebilir. Kendinize vakit ayırmalı , bir masaj salonuna giderek ruhunuzu şımartmalısınız. Kıyafet alışverişi yapmak için uzun zamandır beklediğiniz fırsat bu hafta sizinle olacaktır. Çekici halinizle birden fazla hayranınız olabilir. Artık kendinizi bu mutlu ritmin kollarına bırakmalısınız. Beklenti ve standartlarınızın yükseleceği , kendinizi çok çok iyi hissedeceğiniz bir haftaya hazırlıklı olun. Sorunların ve eksiklerin arkada kalacağını göreceksiniz.

Kova Burcu ( 20 Ocak-18 Şubat)

Sizi daha geniş ve konforlu bir dünyanın beklediğini söylemekle başlayabiliriz. Evinizde güzel değişimlerle başlayacak olan güzel bir dönemin başındasınız. Hedeflerinize ve programınıza bu hafta ulaşacaksınız. Sizi yoracak angarya işlerden bu hafta biraz uzak durmalı, kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırmalısınız. Partneriniz bu hafta size ayak uydurmakta zorluk çekebilir. Uyku,yoga ya da masaj gibi konularda istediğiniz zamanı bu hafta bulacaksınız. Çalışma havasında olmadığınızı düşünüyorsunuz, ama durum hiçte öyle değil. Daha önce yapmış olduğunuz görüşmelerin dönüşleriyle bu haftayı dolu dolu kapatacaksınız.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

Bu hafta şehir dışında iş görüşmeleriniz olabilir. İş hayatında keşfetmeniz gereken yeni ilhamlarınız olacaktır. Mis kokulu kahveler arasında güzel bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Yapacağınız sohbetlerde dikkati üzerinize çekeceksiniz. İç güzelliğinizin dışınıza yansıyacağı oldukça verimli bir haftaya hazırlıklı olmalısınız. Anne veya babanızdan gelecek sürpriz bir destekle oldukça motive bir hafta sizi bekliyor. Dostça sohbetleriniz flörte dönüşebilir. Yeni heyecanlara açık olmalısınız. Ayakkabı alış verişi yapabilirsiniz. Partnerinizle bir müze veya park ziyareti yapabilir, birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz.

Haftalık  Burç Yorumları (08.04.2019)

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0