Haftalık  Burç Yorumları (11.02.2019)

Haftalık Burç Yorumları (11.02.2019)

Haftalık  Burç Yorumları (11.02.2019) Koç Burcu (21 Mart- 19Nisan) Bu hafta  Merkür ile Uranüs arasındaki dostane açı sizi çok değer verdiğiniz bir

Haftalık Burç Yorumları (04.03.2019)
Haftalık Burç Yorumları (04.02.2019)
Çocukların Arkadaş İlişkileri

Haftalık  Burç Yorumları (11.02.2019)

Koç Burcu (21 Mart- 19Nisan)

Bu hafta  Merkür ile Uranüs arasındaki dostane açı sizi çok değer verdiğiniz bir gruba geri götürebilir. Bir kapalı spor salonunda katılacağınız bir aktivite organizasyonuna katılabilir ve bu sayede  sevdiğiniz insanlara vakit ayırma fırsatı bulabilirsiniz. Şahsen toparlanamıyorsanız, kendinize  zaman ayırın. Hiç tahmin etmediğiniz ve planınız dışı sürpriz bir seyahat yapabilirisiniz. Gelecek on hafta boyunca, konuşkan, sosyal  ve çok yönlü bir mola verebilir  ve hayal gücünüzü geliştirebilirsiniz. Kendinizi kötü hissettiğiniz zamanlarda dergiler, meditasyon, çizim ve boyama gibi aktiviteler yaparak kafanızı dağıtmalısınız. 5 Mart – 28 Mart arasında Merkür’ün olumlu dönüşünden faydalanmaya çalışın. Bu dönemde derin ve verimli uyku uyumaya ve rüyalarınızda gördüklerinizi değerlendirmeye çalışın. Bastırdığınız eski bir çocukluk yarası varsa, bundan kurtulmak  için hemen yüzeye çıkmasına izin verin. Merkür, affetmeniz için size yardımcı olacaktır. Bu hafta Uranüs ve Mars ‘ın çarpışmasıyla oluşabilecek kötü durumlardan ve kavgalardan uzak durmalısınız.

Boğa Burcu (20 Nisan- 20 Mayıs)

Bu hafta nezaket ve merhamet Boğaların sembolü olacak. Stresli bir arkadaş ya da akrabanıza  müdahale etmemeniz durumunda herkesin hayatını olumsuz etkileyebilirsiniz. . İsyankar olmak yerine, bu kişinin stresinin kaynağına inmelisiniz. Belki de yakın zamanda yaşanan bir “başarısızlık” için bunalmış veya üzülmüş hissediyor olabilir.  Öncelikle hangi desteğin gerekli olduğunu öğrenin. Makul ve yönetilebilir bir çözümü bir araya getirmek için planlama becerilerinizi kullanın. Bu haftanın ilk gününden başlayarak, Merkür sizin için ekip çalışması ve teknolojiyi temsil ediyor olacak. Dijital varlığınız kozmik bir güçlenme elde ediyor ,  paylaştığınız veya tweet attığınız her şey 17 Nisan’a kadar gündemde olmanızı sağlayacaktır. Bunun sizin için en  doğrusunu ifade ettiğinizden emin olun. 5-28 Mart arasında duyarsız eşleriniz için bir dönüşüm olabilir. Teknolojinizi , kodlarınızı ve önemli veri şifrelerinizi  korumanızı sağlayın. Endüstri etkinlikleri bu hafta sizin lider yönünüzü açığa çıkarabilir. Grup gezilerinde rahatlık ya da yol kenarında düşmüş olan iyi kalpli ruhlarla yeniden bağlantı kurmanız ruhunuza iyi gelecektir. Kendinizi çok sayıda iyi arkadaşla  konuşmaya teşvik ederek iyi hissedeceksiniz.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Bir grubu ya da bir kişiyi , tuhaf olarak değerlendirmek için asla acele etmeyin.  Bu hafta aceleyle verdiğiniz kararlar veya yazdığınız yazılar endişelenmenize sebep olabilir.  İş ekibinize ikinci şans vermeniz gereken bir durum olabilir. Sizden gerçekten bir adanmışlık bekleniyor, bakış açınızı değiştirerek bu ağır misyondan en az zararla kurtulabilirisiniz.  Merak uyandırıcı bulduğunuz konuların üzerine gitmeli, bu durumun size getireceği faydaların keyfini sürmelisiniz.  Ve kimliğinizi grup düşüncesinin içinde kaybetme konusunda endişelenmeyin. Hızlı hareket eden bir İkizler olarak, organizasyonlar arasında her zaman uçup, tekliflerinizin ve emeklerinizin karşılığını  tamamen alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu hafta 10 hafta boyunca sürecek olan iyi şans sizinle olacak. Geçmişte yaptığınız tüm çalışmalarınızın meyvesini toplamaya başlayacaksınız. Ne istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu bilin. Hayır demekten çekinmeyin. Değerli zamanınızı güzel davetler ve organizasyonlarla değerlendirip , başınız önünüzde çalışırsanız büyük kazançlar sizi bekliyor olacaktır.

 Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Etrafınızda kötü enerjili insanlar mı var? Onları yenemezseniz.  Bu hafta , rekabet ile işbirliği yapmak, aradığınız kazan-kazanı getirebilir . Farklılıklarınızı bir kenara bırakırsanız.  İşin püf noktası, bu farklılıkları çözmek yerine yavaş yavaş test etmek olacaktır. Bu hafta mutluluktan havaya uçacaksınız, harika manzaralar ve müthiş değişimler sizi bekliyor olacak. Önümüzdeki 10 hafta sizi harika maceraların beklediğini söyleyebiliriz.  Meraklı Merkür, Balık burcuna ve dünyevi dokuzuncu evinize,  17 nisana kadar, 5 – 28 Mart tarihlerinde geriye dönük bir geçiş nedeniyle ekstra uzun bir tur attı. Bu durum sizde, işinizle ilgili vizyon arayışınızda yardımcı olacaktır. Bu inanılmaz yolculuk veya iş girişimi hakkında düşünmeyi, konuşmayı veya hayal kurmayı bırakmalı  ve artık  somut planlar uygulamaya başlamalısınız.  Bunu yeterince istiyorsanız, bu görkemli şemayı gerçek hayatınıza  sokmanın yollarını bulacaksınız . Profesyonel ipucu: 5 Mart’tan önce planlarınızı yapın ve  seyahat ediyorsanız, her rezervasyonu üç kez kontrol edin ve değerli eşyalarınızı güvende tutun.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Bu hafta, canlandırıcı dürüst bir konuşma,  sıkışmış bir ilişki içinde olan çiftlerimizi hareket ettirebilir. “Doğru” olanı söyleyerek sakın kazanacağınızı düşünmeyin,  bu hafta  suçlayıcı  bir şekilde konuşmamaya özen göstermelisiniz. Ve nezaketinizi mutlaka korumalısınız.  Elbette, bazen bu düşünceleri  bir mektupta en iyi şekilde ifade edip , tekrar okuyup öyle konuşmaya dökmek sizin yararınıza olacaktır. Gerçek sizi özgür yapan kendinize olan özgüveniniz olsa da bu hafta biraz dikkatli olayı ihmal etmeyin. 10 hafta sürecek bereketli ve şehvetli bir dönem sizi bekliyor. Bu döngü partnerinizle aranızda yeni  bir oluşuma sebep olarak, mutluluktan havaya uçmanızı sağlayacaktır.  Eğer bekarsanız bu haftayı dışarıda geçirmeli ve risk alarak yeni bir ilişkiye başlamalısınız. Para konusunda şansınız açık ve bereketli bir konumda olacaktır.

 Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Düşünceler bu cumartesi aklınızda dolanıyor, ancak destansı bir kurgu eserine dönüşmelerine izin vermeyin. Analitik Merkür’ün yenilikçi Uranüs’ten destek alması ile durumu aydınlatılmış bir bakış açısıyla görmenize yardımcı olabilecek insanlarla konuşun. Her şey bir nedenle olur,  şu anda sıfır anlam ifade etse bile. Değişim, hayata bakmaktan, kendinizi ve diğer insanları imkansız bir ideal haline getirmek yerine bir dizi ders olarak görmektir. Bu hafta, yöneticiniz, iletişimci Merkür, Balık burcuna geçerek   17 Nisan’a kadar yedinci ilişki evinizde olacaktır. Gelecek on hafta boyunca, her konuşma gizli bir sinerji bulma vaadiyle daha da güçlenebilir. Doğru insanlarla güçlerini birleştirirseniz  hayatınıza her anlamda büyük olumluluklar katabilirsiniz. Bu, 5 ila 28 Mart arasındaki bir geri dönüş nedeniyle uzatılmış bir döngüdür. Bu üç hafta boyunca geçmişinizden gelen kişilerle görüşebilirsiniz.   Ama dikkatli olmalısınız eskiden çıkan bazı yangınları onlar başlatmıştı.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Kim demiş 14 Şubat’a kadar eğlence yok diye?  Bu haftaki kıpır kıpır  Merkür ve Uranüs çiftleri, Sevgililer gününü erken kutlayabilir. Büyüleyici bir konuşma, saatlerce süren bir akşam yemeğine yol açabilir. Zaten konuştuysanız, bu haftanın size getireceği güzelliklere ve hediyelere hazırlıklı olun.  İki kişilik bir masa rezerve edin ya da çılgın bir gösteri için bir çift bilet alın. Bu hafta sizin için hızlı bir hafta olabilir.  17 Nisan’a kadar daha önce fark etmediğiniz detaylar ve şans sizinle birlikte olacaktır. Merkür 5 – 28 Mart tarihleri ​​arasında geriye dönük olsa da, hangi çanların ve ıslıkların dikkatinizi hak ettiğini ve akıl sağlığınız için hangilerini kenara koyacağınıza karar vermeniz gerekecek. Mükemmeliyetçilik sonuçta çok yorucudur. Doktor randevularını ayarlamak, evrakları düzenlemek ve dosyalamak, vergilerinizi tamamlamak gibi üst üste binmiş tüm idari işlerle uğraşabilirsiniz. Bu sağlık , mutluluk ve şans dolu haftayı çok iyi değerlendirmelisiniz.  Kendiniz , aileniz  ve arkadaşlarınız için faydalı olacağınız muhteşem bir hafta sizi bekliyor.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Bu hafta  gerçek mi yoksa sadece bir hayal mi diye düşünebileceğiniz güzel olaylarla dolu bir hafta olacak.  Duygusal tarafınızı ortaya çıkaracak bir değişime ihtiyacınız var. Sezginizi görmezden gelmeyin , istemeseniz de, sizi rahatsız eden şey aslında burada ve bu hafta  meydana gelecek olan  bir olay  tüm rahatsızlıklarınızın sona ermesini sağlayacaktır. Öğrenmenin en kesin yolu araştırmaktır , sadece bir Akrep gibi. İç dünyanızdaki  canlı haliniz  bu hafta resmen  tekerleğe bürünüyor, sosyal  hayatınızda ve iş konusunda gelişmelere hazırlıklı olun.  17 Nisan’a kadar süren bu uzatılmış döngü, sizi  sezonun  yıldızı haline getirebilir.  Hayal gücünüzü kullanın.  Ödüllere,  partilere, buluşmalara, pijama partilerine ve eğlenceli zamanlara vakit ayırabilirsiniz. Sizi bekleyen bu güzel  günlerden en iyi şekilde nasıl yararlanılacağını bilen biri varsa, o da sizsiniz.  Göz alıcı ve romantik alışverişler de sizi bekliyor olacaktır.28 Mart’tan önce bunları yapmalısınız.

 Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Eğer bu hafta  başkaları sizi yavaşlatmaya çalışırsa , yolculuğunuz  için bu kişileri yanınızda sürüklemeye  gerek yok. Bağımsızlık haftasının  tadını çıkarın, onayınızı kontrol etmeden istediğiniz yere gitmeli bu haftanın size sunduğu fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Kendinize ayıracağınız özel bir zaman sizi  yenileyecek ve eğlencenin hayatınıza girmesiyle birlikte hayatın her alanında hüküm sürmeye hazır olacaksınız. Havasız  hissettiren mekanlardan kaçının. Bu hafta  gerçek konuşmalar yapmak en büyük sıkıntınız olacaktır. 17 Nisan’a kadar  çocukluk çağındaki bir arkadaşınıza bir ziyarette bulunabilir  ya da evden uzakta ama evinizde  gibi hissettiren bir yere gidebilirsiniz.  Merkür, 5 Mart-28 Mart tarihleri ​​arasında geriye döndüğünde, güçlü bir nostalji dalgası sizi fotoğraf albümlerine  ya da eski aşk mektuplarından oluşan bir kutuya  götürebilir. Ev taşıma veya büyük bir iş toplantısı yapabilirsiniz. Araştırmalarınızı önceden yapıp hazırlıklı olmanızda fayda var.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Herkes sizi ilk izleniminizle değerlendirebilir. Bu durum canınızı sıkmasın.  Onlar öyle dedi diye öyle olmuyorsunuz.  Cumartesi günkü Merkür ve Uranüs’ün coşkulu hizalamasına göre, buğdayı samandan ayırmada en iyi olmayabilirsiniz. İnsanlarla sosyal olarak paylaştığınız sihirli anların tadını çıkarın, sadece zamanın bütünlüğü ve karakteri hakkında gerçek hikayeyi anlatmanıza izin vermesini bekleyin. Bir şekilde sinir bozucu durumlardan kurtulacaksınız. Yazarak konuştuğunuz birinin sizi üzmesine izin vermeyin.  Bu hafta sporcu  Merkür , geniş bir ziyaret için üçüncü bir iletişim evinize yürüdü, dilinizi 17 Nisan’a kadar çözdü. Bu on haftalık döngü süper şarjlı sosyalleşme olacak, senkronize konuşmalar ve belki de bundan biraz daha derin konularla yüzleşebilirsiniz. Ve Merkür 5 – 28 Mart tarihlerinde geriye dönük olsa da, geçmişinizden güçlü ittifaklar kurabilirsiniz. Birden bire fırsatlar ve daha iyi ruhlarla çevrilebilirsiniz. Hoşunuza gitmeyen şeyleri analiz etmeye çalışmayın.  Enerjik olarak konuşursak, tek yapmanız gereken tüm  olasılıklara açık kalmaktır.

Kova Burcu ( 20 Ocak-18 Şubat)

Bu hafta  yabancılarla sohbet edin, çünkü herhangi bir anda rastgele yapılan konuşmalar bir kıvılcım ortaya çıkarabilir. Kader karşılaşması yaşayabilir  ve bu sırada olayların akışında yuvarlanabilirsiniz.  Bir Instagram arkadaşınızın desteği ve önerisiyle   DM alışverişi yapabilirisiniz.  Bu hafta her geceniz cumartesi gecesi gibi eğlenceli olacaktır. Hafta  başından  itibaren en acil sorunuz, “Bundan nasıl para kazanabilirim?” olabilir. Hayır, bu açgözlülük değil.  Buna akıllı bir işadamı gibi düşünme denir. Zeki Merkür, 17 Nisan’a kadar uzun bir yolculuk için Balık burcuna döner. Bu durum  stratejik fikrinizi ve  dilinizi keskinleştirir. Önümüzdeki on hafta boyunca, yeni bir gelir akışı geliştirebilir veya karlı bir iş koşuşturmasına katılabilirsiniz.Merkür  5 – 28 Mart tarihlerinde geriye dönük olsa da, bütçenizi gözden geçirmek için zaman ayırın ve kazancınızı artırmak için gereken planları uygulayın. Harcamalarınızı ve tasarruflarınızı takip etmek için bazı uygulamalar geliştirebilirsiniz.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

Diğer insanların kötü davranışları  Balıklar için mazeret olmaz, ancak son bir küçük hataya aşırı tepki göstermiş olabilirsiniz. Haklı olarak hayal kırıklığına uğradınız, ama bu gerçekten değecek bir durum mu?  Bu hafta sizin kızmanıza sebep olmayan suçsuz insanlara haksız yere yüklenmekten kaçınmalısınız. Belli bir sınırı kabul edip öfkenizi serbest bırakmayı düşünün. İleriye gitmek istediğiniz insanlara güvenmelisiniz.  Ama bu suistimal edilebileceğiniz  anlamına gelmemelidir. Bu hafta haberci Merkür , 17 Nisan’a kadar sizi gümüş bir tepside sunulacak fırsatlara yönlendirebilir.Yeni ufuklara yelken açabilirsiniz. Bu hafta sırlarınızı açıklamak konusunda dikkatli olmalısınız. Birine söylediğiniz bir şeyi başkasından duyabilirsiniz .  Bu hafta  özür dilemeden önce mutlaka durup düşünmelisiniz.  Sözlü taşkınlıklarınız  sizi tanıyan insanlar tarafından anlayışla karşılanacaktır.  Yakın çevreniz  o  gizemli kafanızda neler planladığınızı  öğrenmekten mutluluk duyacaklardır. 5 ila 28 Mart arasında hayatınızda bazı filtreler yapmalısınız Bu hafta  gardırobunuz , görsel iletişim ve markalaşma üzerinde çalışın. Etrafınızdakilerin fikrini almayı unutmayın.

Haftalık  Burç Yorumları (11.02.2019)

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0