Haftalık  Burç Yorumları (18.02.2019)

Haftalık Burç Yorumları (18.02.2019)

Haftalık  Burç Yorumları (18.02.2019) Koç Burcu (21 Mart- 19Nisan) Duygularınız, sağlıklı karar almanızı engelliyor olabilir. Bu hafta birçok konuda

Haftalık Burç Yorumları (25.02.2019)
Haftalık Burç Yorumları (04.03.2019)
Haftalık Burç Yorumları (25.03.2019)

Haftalık  Burç Yorumları (18.02.2019)

Koç Burcu (21 Mart- 19Nisan)

Duygularınız, sağlıklı karar almanızı engelliyor olabilir. Bu hafta birçok konuda karar almak konusunda güçlükler yaşayabilirsiniz. Acıyı bir tabak yemekle karıştırmak  yerine, hissettiğiniz şey hakkında gerçekçi olabilmek adına  cesaretli olmalısınız. Kaçmak, mutsuzluğu ortadan kaldırmaz, özellikle de refahınıza zarar veriyorsa. Sizi rahatsız eden şeyi bulmak için yakın bir arkadaşınıza veya güvenilir bir akrabanıza başvurabilirsiniz. Büyük sorumlulukları kendi başınıza omuzlamayı tercih ediyorsunuz, ancak bu hafta  bir yardım eli kullanabilirsiniz. Bu hafta ortaklık ve iş konularında sakin olmanız gereken bir hafta olabilir. Eldeki görevlerin üstesinden gelmek önemli olsa da, grubun dinamiğini biraz düzenleyerek aydınlatabilirsiniz. Biraz sakin davranarak hayatımızın vazgeçilmezi diye düşündüğünüz insanları anlamaya çalışıp bu şekilde hareket ederseniz sert rüzgarlar bir anda dağılacaktır. Bazı insanlar, projenin geri kalanını aşağıya çekerek, projenin sıkıcı hale geldiği şeyleri yapma lojistiğine odaklanmış olabilir. Rolünüz, herkese bu süreçten zevk almasını hatırlatmak. Bekar Koç’lar için bu hafta duygusal gelişmeler olabilir.

Boğa Burcu (20 Nisan- 20 Mayıs)

Bu hafta adalet konularında kararsız kalabilirsiniz,bu durumu  başkalarına hikayenin kendi taraflarını anlatmaları için bir fırsat vererek çözebilirsiniz.  İnsanların eylemlerini gözden geçirme eğilimindesiniz, ancak hayatınızdaki birisine aşırı derecede sert davranabilirsiniz.  Bu huysuz ya da dostça olmayan kişi zor bir kişisel meseleyle mücadele ediyor olabilir. Şefkatli olun, eleştirisel  olmanız çözüm olmayacaktır. Olumsuz değerlendirmeniz doğru olmazsa, onlarla yüzleşebilirsiniz. Yeteneklerinizle ön plana çıkacağınız bir hafta sizi bekliyor. Bu hafta aşk dolu günler sizi bekliyor.  Yeni bir arkadaşlık kurmaya başlayabilirsiniz. Bu hafta anlayışlı ve çok sevdiğiniz bir arkadaşınızdan destek alabilirsiniz , ihtiyacınız olan tek şey çekinmeden yardım istemek olacaktır. Kişiliğinizin diğer tarafı olan bilgeliğiniz bu hafta ilham kaynağı olmanızı sağlayabilir. Boğa burcu için bu hafta maddi manevi güçlü enerjilerle dolu olacak, tadını çıkartın.

 İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Birkaç akıllı hamle ile  uzun bir yol kat edebilirsiniz. Bu hafta   sizin için oldukça şanslı bir hafta, finansal hedeflerinizi ön plana çıkarmanız ve hem iş hem de özel hayatınızda mutluluk kaçınılmaz olacaktır. Değişim enerjisi her alanda yanınızda . Hedeflerinizi yüksek tutmuşsunuz şimdi yapacağınız tek şey ipleri sıkıca tutmak. Maddi anlamda şans sizden yana olsa da gereksiz harcamalardan kaçınmalı ve tutumlu olmalısınız. Hareketli bir hafta sizi bekliyor olabilir. Karşınıza çıkabilecek sorunlarla çekinmeden mücadele edebilirisiniz. Yapacağınız küçük tasarruflar  ilerde  daha pahalı bir satın alma işlemi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.Bu hafta  fırsatları en iyi şekilde değerlendireceksiniz. Başkalarına planlarında  katkıda bulunmak için ilham verip , vizyonunuzu paylaşacağınız bir hafta sizi bekliyor. Artık eskileri unutmalı ve yeni başlangıçlar yapmalısınız. Olumsuz düşünce ve kişilerden uzak durun. Bunun yanında iyimser ve olumlu olmayı ihmal etmeyin.

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Bu hafta yüksek enerjiniz ile dikkat çekeceğiniz bir hafta olabilir. Bazı yüzleri güldüreceğiniz ve mutluluk saçacağınız harika günler sizi bekliyor. Sabır gösterdiğiniz işlerde artık sabrınızın sonuçlarını alacaksınız. Bu hafta büyük romantizm girişimleri yaparak partnerinizi mutlu edebilirsiniz. Ev dekorasyonu gibi değişiklikler yapabilir , bu sayede olumlu enerjinizi dışa yansıtabilirsiniz. İnsanların güvenilirliğinizi tartışacağı hafta içi gününe dikkat etmeli, sakinliğinizi korumalısınız. Mütevazi kalmaya özen gösterin zira bu hafta başarılarınızla ön plana çıkabilirsiniz. Maddi kazancınızda bu hafta ciddi artışlar olabilir. Her alanda sezgilerinizi kullanmanın faydasını göreceksiniz. İçinizde hep aynı yaştasınız ve bu güzel bir sinerji yakalamanıza sebep oluyor. Partnerinizle iletişiminizin artacağı ve birbirinizi çok daha iyi anlayıp yakınlaşacağınız bu haftanın tadını çıkartın.

 Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Bu hafta biraz uyku problemi yaşayabilirsiniz. Kötü düşünceleri ertelemeli ve biraz hareket etmelisiniz. Maddi konuda bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Zorlu görevleri biraz ertelemek için uygun bir hafta olabilir. Ancak hazırda bekleyen işleriniz için üretkenliği azaltmayın. Kendinizi şefkatli ve yaratıcı hissedeceğiniz bir haftadasınız. Ayaklarınızla ilgili küçük sağlık problemleriniz olabilir.Uzun zamandır uygulamak istediğiniz projeleriniz için bu hafta adım atabilirsiniz.   Küçük ve kısa seyahatlere hazırlıklı olun. Sezgilerinizin güçlü olacağı bir hafta sizi bekliyor. Duygusal dengeleri sağlamada biraz güçlük çekebileceğiniz bir dönemdesiniz, ama partnerinizin desteğiyle bu dönemi gayet güzel atlatacaksınız. Hafta sonuna doğru iş hayatınızla ilgili güzel gelişmeler olabilir.

 Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Bu hafta sizin için rakamların haftası. Bu hafta enerjinizi grup çalışmasına aktarabileceğiniz bir hafta olacaktır. Eğer takım ruhunu yitiren kollektifin bir parçasıysanız, motivasyonel bir moral konuşması yapın. Zincirde zayıf olan biri varsa birebir konuşmalısınız aksi takdirde yanlış anlaşılabilirsiniz. Doğru hedefe yatırım yaparak ortak yolların vazgeçilmez bir parçası olabilirsiniz. Kimsenin başarısını raydan çıkarmak için uğraşmasanız da öyle anlaşılabilirsiniz ,biraz dikkatli olmanızda fayda var. Hayata geçirmeye çalıştığınız projeniz için kontollü olmaya çalışın. Disiplinli ve kararlı bir şekilde devam ederseniz başarı kaçınılmaz olacaktır. Daha yumuşak, daha az doğrudan bir yaklaşımla daha da ileri gideceksiniz. Boğayı boynuzlarından tutup emir almak yerine, akıllıca düşünün ve başkalarını belli bir yöne doğru hafifçe yönlendirin. Aşk hayatınıza şans vermeniz için mükemmel bir hafta sizi bekliyor. Aşk nerede karşınıza çıkar bilemezsiniz. Asi türlerle uğraşıyorsanız, ters psikoloji işe yarayacaktır.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Bu hafta hayatınızı aydınlatmanız ve hedeflerinize ulaşmanız için gökyüzünün size desteği tam. Bu zamana kadar  kariyeriniz istediğiniz kadar hızlı ilerlememişse, umutsuzluğa kapılmayın. Ayın enerjisiyle sürücü koltuğuna oturacak ve tam gaz hız kazanmaya başlayacaksınız. Hedefinize açıklık verin ve aşamalı bir yaklaşım belirleyin. Mutsuz ve rahatsız olduğunuz her konuda bu hafta kararlı davranırsanız bundan sonrasında çok rahat edeceksiniz. Planınızın son derece sağlam olduğundan emin olmak için haritasını çıkarın. Aşk ve romantizm haftası sizi bekliyor olacaktır. Duygularınızı açıkça paylaşmalısınız. Maddi konularda kaygılarınızın sona ereceğini söyleyebiliriz. Bekar Teraziler için yeni aşk kapıda tadını çıkartın. Hafta sonuna doğru güzel gelişmeler sizi bekliyor olacaktır.

 Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Bu hafta sizin için her alanda sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Sinirli olmamaya ve yorumlarınızda sakin olmaya özen göstermelisiniz. Zehirler bazen ilaç olarak kullanılır biliyorsunuz, işte tam da yapmanız gereken bu. Sosyal medya aracılığıyla göndermede bulunmak yerine sizi iyi hissettiren esprili bir arkadaşınızla paylaşımda bulunabilir ya da sessizce içinizde tutabilirsiniz. İyi bir gülüş, sadece önemli bir temasın yabancılaştırılma riskine değmez.İnanmanın gücünü hayatınızda her alanda göreceksiniz. Finansal konularda harcamalarınıza dikkat etmeli daha önce yaptığınız hataları tekrar etmemelisiniz.  Aile üyeleriyle  tartışma yaşayabilirsiniz ama söyleyeceklerinize mutlaka dikkat etmelisiniz. Mekanınızı değiştirerek canlanacağınızı düşünüyorsanız bunu çalıştığınız yerde deneyebilirsiniz. Çalıştığınız yeri güzelleştirmek sizi bir hayli mutlu edecektir. Küçük değişikliklerle hayatınıza renk katın.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yıldızlar hafta boyunca kaygılarınızı kontrol etmeniz gerektiğini  söylüyor. Kendinize gerçekten zaman ayırmaya ihtiyacınız var. Küçük arkadaş toplantılarını ve çay günlerini değerlendirerek bunu başarabilirsiniz. Bu hafta iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Sağduyulu olarak  ve duygularınızı kontrol altına alarak bu görüşmeleri  yapmalısınız. Tartışmalı ortamlardan kaçının. Duygularınızı iş hayatınıza karıştırmamaya özen göstermelisiniz. Bu hafta fikir alışverişleri ve işbirlikleri sayesinde karlı olacağınızı söyleyebiliriz. Bununla birlikte hafta sonuna doğru bu sayede olumlu kazanımlar elde edebilirsiniz. Göz temasına önem verin. Özel hayatınızda eskiden görüştüğünüz biri sizi sıkıntıya sokabilir gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız. İlişkisi olan Yengeçler eski defterleri asla açmayın cinsel hayatınızda olumlu gelişmeler sizi bekliyor olacaktır.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Bu hafta iş hayatınızda ve ortaklıklarınızda kontrollü olmalısınız. Disiplinli ve kararlı çalışmanızın karşılığını alacaksınız. Ay bu hafta ilişki evinizi canlandıracaktır. Yürekten sevilmek için ve aşkta güzellikleri yakalamak için harika bir hafta sizi bekliyor olacaktır. Maddi anlamda yeni fırsatlar ve yeni insanlar hayatınıza renk katabilir. 2019 hedefleriniz ve planlarınız için hala aynı yerdeyseniz durup düşünmeli ve artık bazı ödünler vererek planlarınızı uygulamalısınız. Çevrenizdeki bir kişi ile uzun süreli bir ilişki yaşayabilirsiniz. Kişisel bakımlarınızı ihmal etmeyin kendinizi iyi hissettirecektir.  Tatil ya da seyahat planınız varsa bu hafta uygulamaya koymalısınız. Yorucu aktivitelerden kaçınmalısınız. Dinlendirici yoga ya da meditasyon sizi iyi hissettirecektir. Kendinizi güzel yiyecekler ve rahat bir uykuyla ödüllendirin.

 Kova Burcu ( 20 Ocak-18 Şubat)

Bu hafta yıldızlar size sağlıklı yaşam çağrısı yapıyor. Zor diyetler ve acı veren sporlarla kendinizi zorlamayı bırakmalısınız. Partnerinizle uyumlu ve aynı değerlerde buluştuğunuz güzel bir hafta sizi bekliyor. Bir arkadaş ya da evcil hayvanınız  ile yapacağınız yürüyüşler size iyi gelecektir. Bu hafta iş yeri veya konut alımında yatırım yapabilirsiniz. Kariyerinizde sizi güzel gelişmeler bekliyor. Fikirlerinizi mutlaka paylaşmalısınız. İş yemeği ile yapacağınız görüşme sonunda harika bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Risk almadan başarı elde edemezsiniz. Eski sevgilinizden bir mesaj alabilirsiniz. Bu durum kafanızı biraz karıştırabilir. Ancak geçmişte neden ayrıldığınızı hatırlayarak bu karışıklığı çözebilirsiniz.  Tasarruflu olmanızda fayda var harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

Bu hafta tutkularınızı körükleyeceğiniz bir hafta olacak. Hızlı düşünme ve yaratıcı olma potansiyeliniz sayesinde güzel bir projeye katkıda bulunabilirsiniz. Büyük fikirlerinizi korkusuzca dile getirmekten kaçınmayın. Ben merkezli ve baskın davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Akıllı davranmalı ve tedbirli olmalısınız. İşinizde ciddi bir yükselme olsun istiyorsanız bir stilist ya da grafik tasarımcı ile çalışmalısınız. Romantizm konusunda bu hafta oldukça şanslı bir konumdasınız. Uzun zamandır birlikte olduğunuz partnerinizle güzel bir akşam yemeği fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıntılara olan keskin dikkatinizle işle ilgili bir konuda hatayı fark edip düzelmesinde büyük rol alabilirsiniz. Bu hafta güzel enerjinizle büyüleyeceksiniz. Ön planda olacağınız harika bir haftaya hazırlıklı olun. İş görüşmesi yapabilir olumlu anlaşmayla dönebilirsiniz. Zor durumda olan sevdiğiniz birine destek olacaksınız. Sadece tek yapmanız gereken fazladan dinlemek.

Haftalık  Burç Yorumları (18.02.2019)

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0