Haftalık  Burç Yorumları (18.03.2019)

Haftalık Burç Yorumları (18.03.2019)

Haftalık  Burç Yorumları (18.03.2019) Koç Burcu (21 Mart- 19Nisan) Bu hafta yumuşak tarafınızın ön planda olacağını söyleyerek başlayalım. Duyguları

Haftalık Burç Yorumları (25.03.2019)
Haftalık Burç Yorumları (01.04.2019)
Haftalık Burç Yorumları (08.04.2019)

Haftalık  Burç Yorumları (18.03.2019)

Koç Burcu (21 Mart- 19Nisan)

Bu hafta yumuşak tarafınızın ön planda olacağını söyleyerek başlayalım. Duygularınız sizi asla yanıltmıyor bu yüzden duygularınızla hareket etmeye devam etmelisiniz. Bir yanınız sahne bir yanınız ise hayatın ta kendisi. Düşündüğünüzden ve hissettiğinizden daha fazlası sizi bekliyor olacaktır. Sosyalleşme ve  değişimler için oldukça hızlı bir haftaya hazırlıklı olun. Güzel bir akşam yemeği düzenleyebilir, dostlarınızla güzel bir akşam geçirebilirsiniz. Konuştuğunuz ve yeni tanıştığınız insanları etkileyecek güzel konuşmalar ve ilham paylaşımları yapabilirsiniz. Tıpkı bir kitap dükkanı etrafınızdaki etkileyici çemberinizi genişleteceğinizi söyleyebiliriz. Sizi mutlu edecek değişimlere hazırlıklı olun.

Boğa Burcu (20 Nisan- 20 Mayıs)

Özellikle mizah anlayışınızla baş ederseniz, stresin sizi boğup atmasına izin vermek kolay olacaktır.Bu hafta tepki vermeden önce biraz düşünmeli, olayların kişisel olmadığını kabul etmelisiniz. İnsanlar ciddi konularda biraz umarsız olduğunuzu düşünebilir, endişelenmeyin değilsiniz , sadece kahkaha en iyi ilaçtır. Yeni ve ciddi değişimler için bu hafta adımlar atabilirsiniz. Zorlu bir sorunu çözerek çevrenizden olumlu tepkiler alacaksınız. Atılımlarınız için cesaretli olun. Aradığınız kişi artık size çok yakın her an ulaşabilirsiniz. Hayatınızdaki yanlış insanları çıkarıp, duygusallıktan finansa kadar her türlü desteği alacağınız yeni birine hayatınızda yer açmalısınız.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Bu haftanın kraliyet mevkiinde oturan sizsiniz. Yalnız çevrenizdeki yakın dostlarınızda sıralama değişimi olabilir. Bu hafta liderlik ve kendi geminizin kaptanı olma şansını yakalayabilirsiniz. Evinizde ve maddi konularda verimliliğin artacağı ve otorite konusunda kazanımlar sağlayacağınız bir hafta sizi bekliyor. İş hayatında sizden daha alt seviyede olan birinden yardım alabilirsiniz. Aşk hayatınızda bazı eksikler gözünüze çarpacak ve yeni bir ilişkiye adım atacaksınız. Mide şikayetlerinizin olmaması için beslenmenize dikkat etmelisiniz. Rüzgar sizin yelkeninizden yana , hedeflerinize biraz daha yaklaşmak için bu rüzgardan en iyi şekilde faydalanmalısınız. Hayatınızda iyi yerleştirilmiş insanlar tüm dünyayı farklı kılabilir.

 Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Bu hafta endişelerle vakit kaybetmeyi bir kenara bırakın. Hafta ortasına doğru yumuşak bir nehir gibi akan, ışıklı ve havadar günler sizi bekliyor olacak. Bu hafta aileniz, eviniz ve yuvanızla ilgili sorgulamalar yapabilir, gözden geçirmeniz gereken konular olduğunu fark edebilirsiniz. Stresli şeyleri kafanızdan atmanız uzun sürüyor olabilir, ama ay ve güneşin uyumu bu  hafta sizden yana olacak. Bu sayede merhametli yapınız daha fazla açığa çıkacaktır. Zorluklar elbet olacaktır önemli olan bunları atlatmanın sizin elinizde olduğunu unutmamak. İş hayatınızda istekli ve motive olacağınız bu hafta projelerinizi tamamlamak için mükemmel zamanlama olabilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Bu hafta geçmiş zamanların kıymetini anlayacağınız melankolik bir hafta olabilir. Biraz tembellik yapmak isteyeceksiniz . Sevdiklerinizle aranızdaki bağın kuvvetleneceği güzel bir hafta olacak. Fakat başka insanlar için açık kapı politikası uygulayıp , geçit törenini izlemeye hazır olmalısınız. Ufak tefek yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsiniz, dikkatli olmanızda fayda var. Sadece bazı sınırlamalar koyun, böylece tüm gününüzü  moral konuşmaları yapmak için harcamak zorunda kalmazsınız.  Biraz desteğe ihtiyacınız varsa,arkadaşlarınız ve aileniz size yardımcı olacaktır.  Sakin ve merkezlenmiş enerjiniz sayesinde her zaman ne istediğinizi biliyorsunuz. Mücadele hiç bitmez yeter ki ne istediğinizi tam olarak bilin.

 Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Dünyayı kucağınızda taşıyamazsınız. Bu kadar detaycı olmayı artık bir kenara bırakmalısınız. Arkadaş canlısı yapınız sayesinde herkesi kendinize çekiyorsunuz. Bu hafta hayatınızla ilgili kritik kararları almak için acele etmemenizi öneririz. Sabah yürüyüşünde tanışacağınız biriyle derin dostluk kurabilirsiniz. Olayları şakaya alarak gerçeklerden kaçamazsınız. Kendi emeklerinizle elde edeceğiniz kazançlarınızda bu hafta ciddi artışlar olabilir. Bu hafta size önerimiz, sizi kırdığını düşündüğünüz kişiyi kesintisiz bir şekilde dinlemeniz olacaktır. Siz sadece gereken kadarını söyleyin ve her şeyi zamanın onarıcı tarafına teslim edin.

 Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Bunu yapmak için karakterinizden dışarı çıkmak zorunda olsanız bile, üzerinizdeki ağırlığınızı  atmaktan korkmayın. Bu hafta kazanım ve başarılarla dolu olacaktır. Hafta sonuna doğru radikal değişimlere hazırlıklı olmalısınız. Yenilenmek ve yanlış insanları hayatınızdan çıkarmak için uygun bir hafta. Ancak gerçek dostlarınızla birlikte harika vakit geçireceksiniz. İnsanlara arzularını gerçekleştirmeleri için sakin ve hoş bir biçimde gücünüzü göstermeli, başarısız giden her konuda yardımınızı esirgememelisiniz. Sizi rahatsız eden ne varsa uzak durmalı , fazla ve gereksiz düşünmeyi bir kenara bırakmalısınız.

 Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Artık hayatı irdelemeyi bırakıp, kaygılarınızdan kurtulmalısınız. Geçmişi unutmanız gerekiyorsa unutun artık. İçinizdeki çocuğu açığa çıkarıp her türlü sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. İş hayatında cazip fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu konuda yardım ve destek tam da yanı başınızda olacaktır. Bu hafta kendinizi biraz güvende hissetmek isteyeceksiniz. Özür dilemekten kaçınmayın. Arkadaş çevrenizden bir bağlantı sayesinde hedefinize ulaşmak için büyük bir adım atabilirsiniz. Geçmişteki aşkınızı unutmak için artık ciddi bir şeyler yapmalısınız. Bunun dışında eğlenceli bir haftaya hazır olun.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Bu hafta duygularınızda yoğunluk yaşayabilirsiniz. Başkalarının söylediği sert sözleri duymazdan gelmeye çalışın. En şanslı burçların bile arada yüklerinden kurtulmaları gerekebilir. Arkadaş ve ailenizden sizi üzen birine , hatasını söylerken dikkatli olmalısınız. Başka bir şeye olan kızgınlığınızı bundan çıkarmamaya özen gösterin. Özgür ve yalnız kalmak isteyeceğiniz bir haftadasınız. Şans ve bereket sizden yana olacaktır. Yeter ki fırsatları iyi değerlendirin. Partnerinizle olan sorunları bu hafta konuşarak halletmelisiniz.

 Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Arkadaşlık ve flört arasındaki çizgiyi iyi ayırt etmelisiniz. Bazı hedefleriniz flu görünse de bu hafta bunlarla ilgili gelişmeler olabilir. Bir bağlantıyla yeni bir iş atılımı yapabilirsiniz. Ama işler fazla ilerlemeden önce sonuçların ne olacağı hakkında detaylı düşünmelisiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlandığınız konularda bu hafta sonuna doğru olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Kendinizi aşmaktan ve hayallerinizin peşinde koşmaktan asla vazgeçmeyin. Başarı ve mutlulukla dolu bir hafta sizi bekliyor. Aldığınız kararlarda aileniz size tam destek olacaktır.

Kova Burcu ( 20 Ocak-18 Şubat)

Uzun ve çıkıntılı sonlara heyecan verici başlangıçlar yapmayı  tercih ediyorsunuz.Bazı konularda uçlarda yaşıyorsunuz. Bu hafta kovalar için oldukça önemli bir hafta. Bazı konularda farkındalıklara ulaşıp kritik kararlar alabilirsiniz. Yarım kalmış projelerinizi tamamlayabilirsiniz. Kaygılarınızdan uzaklaşıp iç huzura kavuşabilirsiniz. Biraz konsantrasyonunuzu artırmalı ve sosyal çevreden uzaklaşmalısınız. Dikkatinizi toplayın ve hedeflerinize ulaşın. İkili ilişkilerde kendinizi rahatça ifade edeceğiniz bir haftadasınız. Yeter ki ne istediğinizi bilin.  Çevrenizdeki herhangi biri hakkında hiçbir varsayımda bulunmayın. Sonsuza dek tanıdığınız biri, kendine şaşırtıcı bir yeni boyut getirebilir.

 Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

Bu hafta aşk mıknatısı sizin burcunuzda olacaktır. Tek yapmanız gereken ilk adımı atmak olacaktır. Geçmişi unutmalı kötü anılardan uzaklaşmalısınız. Enerjinizin yüksek seviyelerde olacağı mutlu ve dopdolu bir hafta sizi bekliyor. Hayatınızda şanslı ve bereketli yeni bir dönem başlıyor. Özgür ruhlu burcunuz her zaman kendi kurallarınızla oynamanızı sağlar, ancak hafta sonuna doğru mantıksal ve düşünce kalıplarıyla hareket etmek zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi sıkışmış gibi hissettiğiniz zamanlar olabilir, bu durumu sezgilerinizle ve küçük oyunlarla değiştirebilirsiniz. Bazı şeyleri değiştirmek için uğraşmayın akışına bırakmak bazen en doğrusudur.

Haftalık  Burç Yorumları (18.03.2019)

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0