Haftalık  Burç Yorumları (22.04.2019)

Haftalık Burç Yorumları (22.04.2019)

Haftalık  Burç Yorumları (22.04.2019) Koç Burcu (21 Mart- 19Nisan) Koç Burcu’na ait doğum günlerini bitirdik. Artık şansınız iş ve paradan yana olac

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları (08.04.2019)
2019 Burç Yorumları

Haftalık  Burç Yorumları (22.04.2019)

Koç Burcu (21 Mart- 19Nisan)

Koç Burcu’na ait doğum günlerini bitirdik. Artık şansınız iş ve paradan yana olacak. Kolları sıyırıp işe dalmanın zamanı geldi. Her şeyi tek seferde elden geçirmek yerine, bütçe ve fatura gibi işleri sakin ve günlere yayarak yapmalısınız. Paranızı yönetmek için önümüzdeki 4 hafta boyunca bir hayli yoğun ve şanslı olacaksınız. 21 Mayıs’a kadar sosyal hayatınız en üst seviyede iyi olacaktır. Sevinçli haberlere hazırlıklı olmalısınız. Büyüleyici ve muhteşem bir aşk için 15 Mayıs’ ı beklemelisiniz. Romantizm ve değerler tabelası 3 hafta boyunca sizin burcunuzda parkedecek. Bu sayede sihirli iksire sahip olacaksınız. Bahar uyanışı artık başlasın, unutmayın ki her şey önce kendinizi sevmekle başlar. Son zamanlarda kendinize ne kadar iyi davrandığınızı sorgulamalı ve kendinizi  şımartacak bir şeyler yapmalısınız.

Boğa Burcu (20 Nisan- 20 Mayıs)

Güneş, Cumartesi gününden, 20 Mayıs’a kadar  doğum gününü ve her türlü yeni başlangıcı ateşler. Şampanyaların patlatıldığı muhteşem kutlamalar sizi bekliyor.  Önümüzdeki 4 hafta boyunca önceliği kendi gündemlerinize vermelisiniz. Derin iç dünyanızda artık önemli olan ve sizi sıkan her şeyi artık bir kenara bırakmalı, yeni ve heyecan verici güzelliklerin hayatınıza girmesine izin vermelisiniz. Kendinizi yürekten ifade edip , tutkularınızı cesaretle ortaya koymalısınız. Yeni bir hayatı kucaklayın, ve sıkıca tutun. Aşk hayatınız 15 Mayıs’tan sonra istediğiniz safhaya gelecektir. İnsanlara çok ihtiyacı olan biri değilsiniz, bu yüzden yeni arkadaşlara ihtiyacınız yok, mesafenizi koruyun. İlişkileriniz, işiniz ve kendiniz için şimdi derin bir nefes alın. Unutmayın bazı şeyler sadece 1 kez olur.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Panjurları kapatın ve Rahatsız Etmeyin işaretini asın. Bu hafta istirahat ve evinize kapanma konusunda iç dünyanız size izin verecektir. Önümüzdeki 4 hafta boyunca en çok kullandığınız kelime “hayır” olabilir. Acı verici durumlar için , derin iyileşme döngüsüne girmelisiniz. Bir terapist veya şifa enerjisi veren birinden yardım alabilirsiniz. Açık havada yapacağınız geziler size iyi gelecektir. Sizi destekleyen ve yanınızda olan insanlarla etrafınızı kuşatmalısınız. Aşk ve romantizm 15 Mayıs ve sonrasında sizinle olacaktır. Arkadaş olarak başlayan bir ilişkiniz büyük bir aşka dönüşebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa, beraber dışarı çıkın ve sosyalleşin. Güzel bir partiye veya dostlarınızla iyi vakit geçireceğiniz bir geceye ev sahipliği yapabilirsiniz

 Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Haydi artık dışarı çıkın. Etkinlikler , yeni arkadaşlar ve iş bağlantıları için Güneş harika sinerjiler yaratıyor. Sosyal çevrenizi artık kullanmalısınız. Kozmik güç bu hafta çevrimiçi ağınızı ve geçmişteki dostluklarınızı hayatınıza olumlu olarak katmanız için sizinle olacaktır. Bu hafta teknolojiyi ve cihazları en iyi şekilde kullanmalısınız. Bir zamanlar dışına çıkmış olabileceğiniz sosyal medya platformlarından en iyi şekilde yararlanmanın tam  zamanı olabilir. Hayırsever bir girişim için para toplamanız gerekebilir. 15 Mayıs’a kadar profesyonel anlamda yıldız gücü elde edeceksiniz.  Gelecek üç hafta boyunca gerçekleştirmeniz gereken her türlü sunumda harika başarılar sizi bekliyor olacaktır. İmajınızı geliştirmek için birinden yardım alabilirsiniz. Aşk konusunda bir çığlık değil fısıltıyı tercih etmelisiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Bu hafta Güneş ,  20 Mayıs’a kadar kariyer bölgenizi ateşleyecektir. Gelecek 4 hafta boyunca en sade ve yüksek hedeflerinize dikkatinizi vermelisiniz.  Burcunuzun doğal liderlik becerilerini sergileyin ve üst düzey yöneticilerle aşık atmaya hazırlıklı olun. Bu haftanın size hediyesi olan karizmanızı en iyi şekilde kullanmalısınız. Hırslarınızı ve hedeflerinizi asla küçümsemeyin. Profesyonel bir destekle hedeflerinizde enlere sahip  olabilirsiniz. Tüm hafta boyunca dünyayı elinizde hissedeceksiniz. Eğer bekarsanız bu hafta size yeni bir ilişkiyi fısıldıyor olabilir. Küçük ve kısa süreli bir tatil romantizmi ,ruhunuza iyi gelecektir.  Artık uzun mesafeli bir ilişkiyi dışlamamalısınız. Önümüzdeki 3 hafta boyunca güzelliklere hazır olun.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Şeytan ayrıntılarda saklıdır,fakat  bu onların içinde kaybolmanız gerektiği anlamına gelmez. Her konuda titiz olan yapınız bazen büyük resmi görmenize engel oluyor. Etrafınıza daha geniş bir açıdan bakmalısınız. Her zaman haklı olamazsınız, empati için uygun bir hafta sizi bekliyor. Vizyonunuzu ve ufkunuzu genişletmeli , sadece belirli konulara takılıp kalmamalısınız. Yeni bir dil öğrenmek isteyen başakları , bir yurtdışı seyahati bekliyor olabilir. Taşınma ya da ev değişikliği planlarınız bu hafta netleşmeye başlayabilir.  Eğer bir ilişkiniz varsa biraz durup düşünmelisiniz. Seçici olmanın zamanı geldi. 15 Mayıs’tan önce bunu yapmalısınız. Ayrıca siz yapıyorsanız diğer insanların da yapmaya hakkı vardır, sadece kendinizde o hakkı görmeyi bırakın. Herkesin seçimleri farklı olabilir.

 Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Salı gününden itibaren bahar ateşini ve cıvıltısını yakalamaya başlayacaksınız. 20 Mayıs’a kadar süper gücünüz sizinle olacaktır. Becerilerinize bir yenisini daha ekleyecek ve yeni bir altın bileziği kolunuza takacaksınız. Özel biriyle yoğun ve kalıcı bir bağ kuracaksınız. 15 Mayıs’a kadar sürecek olan romantizm rüzgarının tadını çıkartın. Tüm iş tecrübenizi ve becerinizi güzel bir gelecek vaat eden bir müşteriye odaklayın. Kısa ve macera dolu geziler sizi bekliyor olacaktır. Uzun süredir biraz bencildiniz, artık bundan çıkmalı ve ihmal ettiğiniz sevdiklerinize zaman ayırmalısınız.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Bu hafta  Güneş, birleşme dürtünüzü harekete geçirerek  iş ortaklığına sizi yönlendirebilir. Ancak oldukça seçici olan yapınız çıtayı biraz yükseltmiş görünüyor. Unutmayın hiç kimse kriterlerinizi tam olarak karşılayamaz. Küçük kusurları görmezden gelmelisiniz. Önümüzdeki 4 hafta boyunca arkadaşlıklar, romantizm ve iş konularında denge kazandırmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Aşkta istediğiniz kişiyle ortak noktalar bulmalısınız. 15 Mayıs’ a kadar sağlıklı bir ilişkiyi neyin desteklediğini çözmeniz için gökyüzü sizden yana olacaktır.  İhtiyacınız olan tek şey kesinlik ve ne istediğinizi bilmek. Beslenme ve dinlenme gibi konulara dikkat etmelisiniz.

 Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Vahşi ve kaygısız bir hafta sizi bekliyor. 20 Mayıs’ a kadar fazla tükettiğiniz sağlıksız içeceklerden uzak durmalı, yerine doğal içecekler tüketmelisiniz. Hayvansal ürünler yerine taze meyve ve sebze yemelisiniz. Günlük bakımlarınızı ihmal etmeyi artık bırakın. Yaşama sevincinizi bu hafta biraz kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Bunu yeni bir aşkla canlandıracaksınız. Önümüzdeki 3 hafta boyunca romantizm ve aşk sizinle olacaktır. Sizde endişe yaratan durumlardan uzaklaşmalı ya da bunları bir süreliğine rafa kaldırmalısınız. Sanat gezileri size iyi gelecektir. Eşinizden beklentilerinizi doğru bir şekilde dile getirmediğinizi fark edecek ve bu konuda adım atacaksınız.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Işıklar, kamera, aksiyon. Bu hafta şöhret sizi bekliyor. Ama bunun kendiliğinden olmasını beklemeyin. Artık tembellikten kurtulup , harekete geçmelisiniz. Bunun  için büyük bir adım atmalı, 20 Mayıs’tan önce kalbinizi kolunuza takarak , kendinizi açıkça ifade etmelisiniz. Bu kozmik karizmayı kendi avantajınıza kullanın ve cazibe kadranını maksimuma çıkarın. Bu aşamada kendinizi bazı ciddi güç oyunlarının içinde bulabilirsiniz. Yatak odası restorasyonu yapabilir, kitap alışverişinde bulunabilirsiniz. Ruhunuzu güzelliklerle doldurun bu bir terapiden daha etkili olacaktır. Kuralları seven yapınız için biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız var. Gizlilik ve mahremiyetinize dikkat edin

Kova Burcu ( 20 Ocak-18 Şubat)

İlkbahar uyanıyor ve hiç olmadığınız kadar çekici olacaksınız. Sosyal geçen birkaç  haftanın sonunda iç mutluluğunuzun harekete geçeceği dingin bir hafta sizi beliyor.  Gideceğiniz seyahatleri gevşemek ve kendinizi iyi hissetmek için yapmalısınız. Telaşlı ve koşturmalı işlerden biraz uzak durmanızda fayda var. Yinede arkadaşlarınızı davet etmek için engel değil. Hafta sonuna doğru  aşk hayatınızda umduğunuzdan daha fazlasını bulacaksınız. Bazı riskler almak isteyebilirsiniz, fakat sonuçlardan kimsenin zarar görmeyeceğinden emin olun. Arkadaşlıktan aşka dönen sürpriz ilişki sizi bekliyor olabilir. İpuçlarına dikkat etmeyi unutmayın.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

Etrafınızdaki insanları ne kadar tanıyorsunuz. Bunu bu hafta gözden geçirmelisiniz. Kalabalık ve dolu bir haftadasınız ancak kendi arka bahçenizi keşfetmelisiniz. Şehri yürüyerek gezmek size iyi gelecektir. Sanat ve kültür sergilerini gezmeyi ihmal etmeyin. Uzak kaldığınız sosyal hayatınıza dönmelisiniz. Lüks arzularınız , aşk ve güzellik için 15 Mayıs ‘a kadar  şans sizden yana olacaktır. Gerçekten istediğiniz hedeflerinizde artık sonuç çok yakın sadece biraz daha beklemeniz ve çalışmanız gerekiyor. Özel satın alımlarınız için özel bir hesap oluşturacak ve bunun tadını çıkartacaksınız. “Sonsuza dek mutlu” sözü artık sizden yana çalışacak.

Haftalık  Burç Yorumları (22.04.2019)

Yeni Haberler

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0