Haftalık  Burç Yorumları (25.02.2019)

Haftalık Burç Yorumları (25.02.2019)

Haftalık  Burç Yorumları (25.02.2019) Koç Burcu (21 Mart- 19Nisan) Bu hafta bazı mesajları ve iletileri gözden kaçırabilirsiniz ,dikkatli olmalısını

Haftalık Burç Yorumları (22.04.2019)
Haftalık Burç Yorumları (25.03.2019)
Haftalık Burç Yorumları

Haftalık  Burç Yorumları (25.02.2019)

Koç Burcu (21 Mart- 19Nisan)

Bu hafta bazı mesajları ve iletileri gözden kaçırabilirsiniz ,dikkatli olmalısınız. Hafta sonu dinlendiniz artık işinize ve kendinize vakit ayırmalısınız. Odaklanmanız gereken konulara önem vermelisiniz. Bu hafta  güçlü duygular, samimiyet ve erotizm sizinle olacaktır. Bazı şeyleri tüm dünya bilmek zorunda değil bu konuda tedbirli olmalısınız. Tembellik için hiç uygun bir hafta değil. Kendi özel dünyanızda çok derinlere gitmek isteyeceğiniz bir hafta sizi bekliyor. İşle ilgili bir konuda büyük bir grubun karşısına geçecek ve bu sayede büyük bir hatayı önleyeceksiniz. Mide rahatsızlıklarına dikkat etmelisiniz

Boğa Burcu (20 Nisan- 20 Mayıs)

Bu hafta ortaklıklar için çok uygun bir hafta. Yaratıcı ve profesyonel bir girişim yapmak isteyeceksiniz. Karşınızdaki kişinin sizin gibi doğanın gücünü üzerinde toplamış biri olmasına özen göstermelisiniz. Yeteneklerinizle ön plana çıkacağınız bir haftadasınız. Aşk hayatında özlediğiniz ve istediğiniz birine ulaşmak isteyebilirsiniz. Bu hafta bu ilişkiyi tekrar dengeye getirmek için elinizden geleni yapmalısınız. Birlikte geçireceğiniz güzel bir vakit her şeyi güzelleştirecektir. Güzel bir film ve sonra içeceğiniz çayla her şeyi konuşabilirsiniz.

 İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Bu hafta  dikkat dağıtıcı şeyleri elinizden çıkarmalısınız,  son birkaç haftada geçirdiğinizden daha fazlasını başarabilirsiniz. Bu hafta çalışkanlığınız ,odaklanmanızı ve verimliliğinizi artıracak. En zorlu işleri ve ertelediğiniz problemli meseleleri çözeceksiniz. Bu hafta her konuda düzenlemeye ihtiyacınız olabilir. Mobilya değişimi yapabilirsiniz. Arkadaşlarınıza vereceğiniz bir davette güzel vakit geçirebilirsiniz. Bu bir kutlama yemeği olabilir. İlişkinizde detaylara inmeli ve karşınızdaki kişiye jestler yapmalısınız, eşinizi biraz ihmal etmişsiniz. Detaylardaki kazanımlara dikkat etmeli , hayır demeniz gerekiyorsa demelisiniz.

 Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Bu hafta kendinize biraz çeki düzen vermeli ,her konuda kosantrasyonunuzu yüksek tutmalısınız. İlişkinizde yapmak istediğiniz sürprizleri bu hafta uygulamaya koyabilirsiniz. Bu hafta ayrıca dışarıda vakit geçirmeye hazır olun. Hem iş hem de seyahat planınız olabilir. Rastgele tanışacağınız biriyle iş bağlantısı kurabilir , güzel kazanımlar elde edebilirsiniz. Hedeflerinizi yükseltmişsiniz üstelik bunun sebebi size kötü davranan biri olabilir. Tiyatro ya da konser gibi etkinlikler için bilet alın ve keyfini çıkarın. Hafta sonuna doğru güzel bir projeye hazırlıklı olmalısınız.

 Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Bu hafta kalbiniz , beyniniz ve aceleci tarafınız  sizi biraz yorabilir. Asla acele etmeyin. Moral konuşmasına ihtiyacı olan bir arkadaşınıza yönlenmek için de biraz düşünmelisiniz. Çok uzun zamandır aklınızda olan bir düzine projeniz var , bu hafta bunları uygulamaya koymak için mükemmel bir zaman olacaktır. Ayrıca emlak konusunda bir girişim ve araştırma yapabilirsiniz. Eşinizle birlikte ortak karar almalı ve sezgilerinizi ön planda tutmalısınız. Bu hafta dinlenmeyi ihmal etmeyin.

 Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Geçen hafta sizi geriye atan neyse bırakın gitsin. Bu hafta eğlenceli pırıl pırıl ve mutlu günlere hazırlıklı olun.Sevdiğiniz bir grubun konseri  sizi bekliyor . Kültürel sahnenin ipini tutan arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir , entelektüel bir hafta geçirebilirsiniz. İyi dostlarla havayı temizleyecek ve güzel işlere imza atacaksınız. Size orantısız bir şekilde davranan birine özür dileme şansı vermeli ve bir daha ki sefere nasıl  davranacağı konusunda söz hakkı vermelisiniz. Bu hafta işle ilgili size verilen teklifler konusunda dikkatli olmalı ,  başkalarının da yanlış beklentilere girmesini önlemelisiniz.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Bu hafta programlarınızı uygulamak için sihirli anlarla dolu olacak. Hayatınıza hız veren tek kişi kendinizsiniz. Ama bu hızla devam ederseniz yorulacaksınız , sevdiklerinizden yardım almayı ihmal etmeyin. Uzun zamandır süregelen sıkıntılarınızda bu hafta sıfırlanma söz konusu olabilir. Yavaş geçecek bir haftanın tadını çıkarmalısınız. Zorunlu olmayan işleri erteleyin. Ailenize vakit ayırmaya özen gösterin. Fatura ve makbuz gibi resmi evraklarda dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız. Elinize geçecek sürpriz bir para olabilir.

 Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Bu hafta hayat enerjinizde biraz düşüş olabilir. Koşuşturma ve hareketten uzaklaşıp kendinizle baş başa kalmak için mükemmel zamanlama. İhmal edeceğiniz sevdikleriniz bunu anlayışla karşılayacaktır. İlişkinizde yeni kararlar alabilirsiniz. Altından kalkamayacağınız bir sıkıntınız varsa zamana yayılmış bir plan belirleyin ve buna sadık kalarak bekleyin. Yurtdışı seyahat planlarınız sizin için hayal olmaktan çıkacak , en kısa zamanda bununla ilgili bir adım atacaksınız. Bu hafta yaratıcı bir arkadaşınızdan projelerinizle ilgili ilham alabilirsiniz. Öngörülerinizi dikkate almalı ve sıkıntılı bir konuda yardım almayı ihmal etmemelisiniz.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Bu haftanın torpillisi sizsiniz. Takviminizdeki fazlalıkları kaldırın ve bu hafta  ilk olarak kendi ihtiyaç ve isteklerinizi belirlemeyi ihmal etmeyin. Bu hafta sizin için çok şanslı bir hafta ,bunu çok iyi değerlendirmelisiniz. Planlarınız arasına bir müzik ziyafeti ve güzel bir akşam yemeği eklemeyi unutmayın. Kendi emeklerinizle kazandığınız para ve sonrasında yapacağınız harcamalar konusunda  daha önce aldığınız dersleri unutmayın. Oldukça üretken ve kazanımlı bir hafta sizi bekliyor.Ufak tefek olumsuzlukları göz ardı etmelisiniz.

 Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Bu hafta çevrenizdeki insanlar önceliğiniz olacaktır. Özellikle macera ve yemek dolu geziler sizi bekliyor olacaktır. İlişkinizde dizginleri ele almalısınız. Duygusal olmayan yapınız ilişkinizde eleştiri oklarını size çevirebilir. Hayatta başınıza gelebilecek olumsuzlukları her zaman ön planda tutuyorsunuz, korkularınızla değil umutlarınızla yaşamalısınız. Bu hafta gönüllü olarak çalışacağınız bir proje olabilir. Bu size iyi gelecektir, kafanızı dağıtmanıza yardımcı olacaktır. Sevdiğiniz arkadaşlarınızdan oluşan bir grupla bir araya gelebilirsiniz.

Kova Burcu ( 20 Ocak-18 Şubat)

Bu hafta iş hayatınız ile ilgili konularda şans sizinle olacak. Fiziksel olarak başka şeylerle meşgul olsanız bile aklınız hep işinizde ve bitiremediğiniz sorumluluklarınızda olacak.Bir arkadaşınızın açılışına katılabilirsiniz. Takip ettiğiniz projelerinizde istediğiniz sonuçları elde etmeye çok yakınsınız. Bilinçaltınıza yerleşmiş kaygı ve korkularınızdan bu hafta kurtulacaksınız, ferah günler sizi bekliyor. Radikal kararlar alabilir ve uygulamaya koyabilirsiniz. İlişkinizde durağan günler olabilir ama bunun geçici olduğunu unutmayın.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balıklar bu hafta güneş sizin burcunuzda ilerliyor. Bu hafta en havalı buluşmalar ve hazine avı niteliğinde randevular sizi bekliyor. Yakın  bir şehir dışı yolculuğu yapabilirsiniz. Solunum yolu rahatsızlıklarına dikkat etmelisiniz.Gideceğiniz güzel manzaralı bir yerde hayatınızda açılacak yeni bir dönemin imzasını atabilirsiniz. Ayrıca canlı müzik ve harika bir akşam yemeği sürprizi yaşayabilirsiniz. Bu hafta geçmişte yaşadığınız olumsuz olayları unutmaya  ve yeniden umutla hareket etmeye  başlayabilirsiniz. Mistik ve melankolik yapınız bu hafta olaylara bakış açınızı değiştirebilir. Görünenin ötesindeki her şey sizin için ilham kaynağı olabilir.

Haftalık  Burç Yorumları (25.02.2019)

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0