Haftalık  Burç Yorumları (25.03.2019)

Haftalık Burç Yorumları (25.03.2019)

Haftalık  Burç Yorumları (25.03.2019) Koç Burcu (21 Mart- 19Nisan) Bilinçaltınızdaki korku ve kaygılarınızdan kurtulacağınız bir döneme giriyorsunuz

Haftalık Burç Yorumları (01.04.2019)
Haftalık Burç Yorumları (25.02.2019)
Haftalık Burç Yorumları (22.04.2019)

Haftalık  Burç Yorumları (25.03.2019)

Koç Burcu (21 Mart- 19Nisan)

Bilinçaltınızdaki korku ve kaygılarınızdan kurtulacağınız bir döneme giriyorsunuz. Büyüleyici enerjiniz ve çekim gücünüz zirveye doğru yaklaşmakta. Beklentilerinizi geliştirebileceğiniz harika bir hafta sizi bekliyor. Konuşmalarınızla etrafınızdakileri etkileyecek ve insanları doğru yöne çevirmeyi başaracaksınız. Bu hafta birazcık eğlenceye ihtiyacınız var. Bununla ilgili güzel bir plan yapabilirsiniz. Kalbinizi kıran ilişkinize son vermekten tereddüt  etmeyin. Hafta sonuna doğru yakın çevrenizle iletişiminiz artabilir. Gerçekçi planlar yapmaya özen gösterin. İş hayatında üretim maliyetleri ve zamanı iyi değerlendirme konusunda başarılı olacak ve ön plana geçeceksiniz. Buluş ve fikir konusunda her an ilham alabilirsiniz. Not defteriniz başucunuzda bulunsun.

 Boğa Burcu (20 Nisan- 20 Mayıs)

Arkadaşlarınız, ilişki hedefleriniz  konusunda mümkün olduğunca destekleyici mi? Bu hafta çevrenizi biraz gözden geçirmelisiniz. Hayat enerjiniz oldukça yüksek bu durumu iyi değerlendirmelisiniz. Yeni bir partnerle kötü bir buluşma yaşayabilirsiniz. Önceliğin kendinizi korumak olduğunu unutmayın. Yaşamınızda renkli bir masal başlatmak için gerekli tüm enerji bu hafta sizinle olacaktır. Finansal hesaplama yöntemlerinize bakış açınızda bu hafta değişiklikler olabilir. Bunun sonucunda güzel sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Bu hafta planlarınızı çevrenizle paylaşırken dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca alacağınız eleştiriler asla sizi yıldırmamalı. Mülk sahibi olmak konusunda bu hafta adımlar atabilirsiniz. Ortaklık konularında güzel başlangıçlar yaşayabilirsiniz.

 İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Çeşitlilik, bir İkizler’in  hayatının baharatıdır.Tekrarlayan görevlerinizin sizi kenarda beklediğini unutmayın. İş hayatınızdaki umutsuz ve karışık durumlar bu hafta nihayet düzelecektir. Bazı rutinleri asla ertelemeyin. Müzik eşliğinde kokulu bir mum ve sıcacık çayınızla kendinizi rahatlatmalısınız. Endişlerinizden bu sayede az da olsa kurtulduğunuzu göreceksiniz. Ödemelerinizin yoğun olacağı  bu haftada sizi bekleyen maddi sürprizler olabilir. Yaratıcı fikirlerinizi asla törpülemeyin.  Lider olma isteğiniz asla bir hayal değil,bununla ilgili bu hafta gelişmeler yaşayabilirsiniz. İmza atmanız gereken protokolleri hafta sonuna doğru imzalamanızı öneririz. Ekibinizin vizyonuna artılar katacağınız ve güzel gelişmelere sebep olacağınız harika bir hafta sizinle.

 Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Bu hafta iş hayatınızda varmak istediğiniz noktaya ulaşmak için harika adımlar atacaksınız. Çevrenizi genişletip farklı alanlarda ilerleme gösterebilirsiniz. Hafta sonuna doğru işbirliklerinizde olumlu gelişmeler olabilir. Alacağınız kararları birkaç kez düşünmeli, öyle karar vermelisiniz. İşle ilgili yeni gelişmelere gebe bir hafta sizi bekliyor. Şehirdışından bağlantılı bir işe imza atabilirsiniz. Farklı çevrelerle ilişki kurmanız size yeni kazanımlar getirecektir. Dürüst bir konuşma yapmanız gerekiyorsa, karşınızdakinin egosunu kırmamaya özen gösterin. Kişisel sorunlarınız yüzünden bir molaya ihtiyacınız olabilir. Bir günlük yolculuk size bu anlamda çok iyi gelecektir. Antik bir kasaba yolculuğu yapabilirsiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Bu hafta sezgilerinizin ön planda olacağı ve sizi yanıltmayan öngörülerinizin bu sefer de ön planda olacağı bir haftadasınız. Kaygılarınızla değil isteklerinizle yola çıkmalısınız. İçinde bulunduğunuz zamanı iyi değerlendirmelisiniz. Hayattan keyif alacağınız güzel bir dönem başlıyor sizin için. Krediler ve borçlar gibi konulardan haftasonuna doğru kurtulacaksınız. Elinize önemli miktarda para geçebilir. Dikkatinizi nereye vereceğinizi iyi seçmelisiniz. Kalabalık dost meclislerine hazırlıklı olun. Titiz, gizemli ve ilgi çekici ruhunuz  bu hafta güzelliklere açık olacaktır.

 Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Haftalardır büyük bir hareketlilik gösteren hayatınız , artık rutine oturmaya başlıyor. Beklettiğiniz anlaşmaları imzalamak için iyi bir haftadasınız. İnsanların sizin avucunuzdan yemek yediğini düşünmeyi bir kenara bırakıp, yapıcı ve olumlu olmaya özen göstermelisiniz. İkili ilişkilerde yaşadığınız sorunların artık sonuna geldiğinizi söyleyebiliriz. İnsanlar söylediklerinizi ve düşüncelerinizi süsleyip süslemediğinizi bu hafta öğrenecekler. Yeter ki kendinizi doğru ifade ettiğinizden emin olun. İnsanların artılarını bir kenara yazarak başlayın ve eleştirilerinizi kendinizin de mükemmel olmadığını bilerek yapın. Bu şekilde tüm sorunların hallolduğunu göreceksiniz. Unutmayın ki enerji kinetiktir. İnsanları uzaklaştırmak ve yakınlaştırmak sizin elinizde

 Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Rutinlerinize bağlı kalırken sorun mu yaşıyorsunuz. Belki de şu anki yaşam tarzınızla ilgisi vardır. Etrafınızdakileri cezalandırmayı bırakmalısınız artık. İliişki , evlilik ya da ortaklıklarınızla ilgili konularda kritik kararlar alabilirsiniz. Bedeninizin harekete ihtiyacı var bu yüzden bir program eşliğinde egzersiz yapmalısınız. Bu hafta sonuna kadar önemli kararlar almadan önce dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Eğlenceli ve kalabalık ortamlara hazırlıklı olmalısınız. Yediklerinize dikkat etmeli, sağlığınızı en iyi düşünenin siz olduğunu unutmamalısınız. Hobilerinizi geliştirmek için bu hafta bir eğitim planı yapabilirsiniz.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

İlişki , evlilik veya ortaklıkla ilgili konularda artık harekete geçeceğiniz dopdolu bir haftaya hazırlıklı olun. Kendi dış görünüşünüzle ilgili radikal kararlar verebilirsiniz. Baharın gelişiyle birlikte her alanda çiçeklerinizin açtığını göreceksiniz. Tüm bu değişiklikler için hafta sonunu beklemenizi öneririz. Farklı ilgi alanlarınızla ilgili bir çalışma başlatabilirsiniz. Mahkeme kararı bekleyen Akrep’ler için bu hafta çözüm haftası diyebiliriz. Lüks bir sosyal davete katılabilir, ufkunuzu ve bakış açınızı geliştirebilirsiniz. Hiç istemeseniz de eski aşklar bir anda ortaya çıkıp kafanızı karıştırabilir. Ne istediğinden emin, kararlı haliniz bunun üstesinden gelecektir. Kendi zevkleriniz için bir bütçe ayırmalısınız, bu kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

 Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

İlişki ve evlilik evinize bu hafta canlılık gelebilir. Ev ya da araba sahibi olmak isteyen Yay’lar için bu hafta olumlu gelişmeler olabilir. Sağlam bir temelle oluşturduğunuz dünyevi istekleriniz artık rampanın ucunda duruyor, her an gerçekleşebilir. Hafta sonuna doğru yaşam alanınızdaki olumlu elektrik sayesinde huzuru yakaladığınızı göreceksiniz. Yeni başlangıçlar için hafta sonuna doğru hareket etmeyi tercih etmelisiniz. Şansınız ve bereket uzunca bir süre sizinle olacaktır. İnsanlara tavsiye vermek için ısrarcı olmayın. Küçük bir yemek kaçamağıyla mutlu bir zaman geçirebilirsiniz.

 Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Her ne kadar duygularınızla hareket etmeyi sevmeseniz de, bu hafta ilişkiniz ya da evliliğiniz konusunda duygularınızla hareket etmeniz gerekebilir. Bazı konularda moral ve desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz. Merak etmeyin beklediğiniz destek tam da zamanında gelecektir. Verimlilik ve motivasyonunuzun oldukça yüksek olduğu bir haftadasınız. Şanslı adımlar atacaksınız. Yeni fikirlerinizi uygulamak için çekinmeyin. Etrafınızda dost görünen kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Planlarınızı uygulamakta acele etmemenizi öneririz. Mantığınızı bir süre rafa kaldırın, hayal gücünüzle hareket edin. Hayatınızı boyamak için daha ne bekliyorsunuz?

Kova Burcu ( 20 Ocak-18 Şubat)

Bu hafta gökyüzündeki kozmik uyum yolunuzdaki her türlü engeli kaldıracaktır. Hızlı ve dikkatli davranmanız gereken bir haftadasınız. Etrafınızdan ilgi görmek için yaptığınız bir davranış size bir rakip kazandırabilir. Yarım kalmış projelerinize yeniden yoğunlaşmalısınız. Hedeflerinize doğru ilerlerken harcamalarınıza dikkat etmeyi unutmayın. Para yatırmanız gereken bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Ancak en iyi pazarlığı yapmanızı öneririz. Yaşamın zenginlikleri ayrıntılarda saklıdır. Yavaş ve uyumlu hareket ederseniz, mutlaka buna ulaşacaksınız. Yazı yazma kabiliyetinizi göstereceğiniz bir fırsat elinize geçebilir. Hafta sonuna doğru ailenizle birlikte uzun zamandır yapmak istediğiniz geziyi yapabilirsiniz.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

Bu hafta güçlü enerjiniz sayesinde girdiğiniz ortamlarda kafaların size çevrilmesine hazırlıklı olun. Planlarınıza destek olması amacıyla bu durumu kullanmalısınız. Ailenizle birlikte birkaç günlük bir gezi planı yapabilirsiniz. Arzu ve isteklerinizi asla küçümsemeyin. Hayal gücünüz ve enerjiniz bunların gerçekleşmesi için en uygun durumda olacaktır. İlişkinizde güzel bir döneme girmek üzeresiniz. Üzerinizdeki olumsuz enerjilerden kurtulmak için toprakla ilgilenin. İşinizle ilgili genişleme planlarınızın bu hafta gerçekleşmeye başladığını göreceksiniz.

Haftalık  Burç Yorumları (25.03.2019)

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0