Kadınlar Erkeklerde Ne İstiyor?

Kadınlar Erkeklerde Ne İstiyor?

Kadınlar Erkeklerde Ne İstiyor? Sizce iyi görünüm, şöhret ve servet, bugün kadınların erkeklerde aradığı şey mi? Tekrar tahmin edin. Kadınlar gerçekt

Anne-Kız İlişkinizi Geliştirme Yolları
Erkeklerin Kadınlarda Aradığı 7 Özellik
Mutlu Bir İlişki İçin 7 İpucu

Kadınlar Erkeklerde Ne İstiyor?

Sizce iyi görünüm, şöhret ve servet, bugün kadınların erkeklerde aradığı şey mi? Tekrar tahmin edin. Kadınlar gerçekte hayatlarının geri kalanını birlikte geçirmeyi umdukları erkekte ne istediği konusunda, yüzeysel kriterleri bir kenara bırakmalı ve bir ilişkide gerçekten önemli olan şeye odaklanmalıdır. Kendi büyüleyici prenslerini bulmak söz konusu olduğunda, kadınlar bu yedi temel özellik ve özelliğe sahip erkeklere yönlenir.

  1. Güven vermeli

Bir erkek kendine inandığında, kim olduğunu ve ne istediğini bildiğinde, bu bir kadın için çok çekicidir. Bununla birlikte, özgüveninin yüksek olması ve aşırı şişirilmiş bir egoya sahip olmak arasındaki anahtar ayrımı yapabilmesi önemlidir. Kadınlar kendine güvenen  bir erkek isterken, zorba olan, ilgi odağı olmak zorunda olmayan ve dünyadaki en önemli kişi olduğunu düşünen bir erkek istemezler. Kendine güvenmek, kim olduğunla rahat olmak ve kendine inanmak ve buna değdiğini göstermek anlamına gelir. Kadınlar, kendi değerinizi görebiliyorsanız ve sunacak çok şeyiniz varsa, dünyaya yaydığınız pozitif ve iyimser enerjiye cevap vereceklerdir.

  1. Dürüstlük

Bir erkek dürüst ve güvenilir olduğunda , bir kadın için anında daha çekici ve arzu edilir hale gelir. Örneğin, güvenilir, doğru, gerçek ve yürekten konuşursa ve verdiği sözleri yerine getirdiği sürece takip etmeye değer bir adam olur.

Sahtekâr, güvenilmez ve aldatıcı ise, bu tür lekeli ve umursamaz davranışlar çekici değildir.  Kadınlar  zamanını veya enerjisini güvenemediği bir adama harcamaz. Bir kadına dürüst olamıyorsan ondan hiçbirşey bekleme.

  1. Bütünlük

Bütünlüğe sahip olmak, erdemli davranmak ve güçlü bir ahlaki karaktere sahip olmak demektir.Kadınlar, onurlu, dürüst ve etik olan bir erkeği arzu eder, zira bu onun kim olduğunun bir yansımasıdır. Örneğin, adil davranmak ve doğru şeyi yapmak için güvenebileceğiniz takdirde, kadınlar güçlü ahlaki ilkelerinize çekilecek ve iyi kalpli bir adam olduğunuzu bileceklerdir. İlişkiler açısından, dürüstlük sahibi olmak, bir kadınla olan bağınızı güçlendirmeye yardımcı olabilir, çünkü ahlaki ilkeleriniz davranışınıza rehberlik eder ve olabileceğiniz en iyi ortak olmanıza yardımcı olur.

  1. Merhamet

Şefkatli ve empatik olan bir erkekseniz, kadınları çekmek konusunda bir adım önde olursunuz. Örneğin, kadınlar ofiste geçirdikleri  kötü bir gün ya da en büyük umutları ve korkuları ile ilgili olarak açılabilecekleri bir erkek isterler. Empati sahibi olmak, başka bir kişinin bakış açısını anlayabileceğiniz ve yaşadıklarına sempati duyabileceğiniz anlamına gelir. Kadınlar başkaları için özen ve endişe gösterme yeteneğine ve arzusuna sahip bir erkekle çok ilgileniyorlar.

  1. Duygusal Uygunluk

Sizi rahatsız eden şeyleri açmak, başkalarının yanında savunmasız olmak ve başkasının yaşamınıza girmesine izin vermek zor olabilir. Bununla birlikte, kadınlar, duygusal olarak dürüst olan erkeği ,duygusal olarak tatmin  etmeyen bir erkeğe tercih ederler.

Ve duygularınızı tamamen ve açıkça ifade etmek ilk başta garip  görünebilirken, başka biriyle kalıcı bir ilişki kurmak istiyorsanız kendinize daha savunmasız, duygusal ve insani bir taraf gösterebilmek  açısından oldukça önemlidir. Kadınlar, içindeki her şeyi gizleyen bir adam yerine gerçek duygularını göstermekten korkmayan bir erkeği tercih ederler.

  1. Saygı

Kadınların gerçekten istediği şey “saygı” dır. Sağlıklı, mutlu ve başarılı bir ilişki kurmak için her iki tarafın da birbirlerini derinden önemsemeleri, birbirlerine hayran olmaları ve birbirlerine azami sevgi ve saygıyla davranmaları gerekir. Bir kadın, erkek tarafından  kötü muamele gördüğü hissederse, yoldan aşağıya atılmış kırık bir kalp gibi paramparça olur. Ona değer verdiğini ve hak ettiği saygıyı göster.

  1. Espri Anlayışı

Bir kadının dikkatini çekmek için bir stand-up komedyeni ya da komedi yazarı olmanıza kesinlikle gerek yok, fakat dışarı çıkma, şaka yapma ve espri anlayışı kazanma kabiliyetine sahip olmak çok çekici. Dünyaya mutlu, aydınlık ve pozitif bir enerji yayıyorsanız, kadınlar etrafınızda olmak isteyeceklerdir, çünkü iyi zaman geçireceklerini bilirler ve birlikte olduğunuzda gülümsemeleri garanti edilir. Kahkaha, sağlıklı bir ilişkinin kilit bir bileşenidir ve farklı durumlarda mizahı bulabilmeniz aslında sizi büyük bir hedef yapan şeydir.

Kadınlar Erkeklerde Ne İstiyor?

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0