Popo Enjeksiyonları Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Popo Enjeksiyonları Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Popo Enjeksiyonları Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey Kim Kardashian , Jennifer Lopez ve Beyoncé gibi ünlülerin hepsi, bir şekillendirme arayan kadın

Kadınlarda Saç Ekimi Konusunda Bilmeniz Gerekenler
Microblading Hakkında Bilmeniz Gereken 15 Şey
Altın oran nedir? Bilmeniz gerekenler ve nasıl kullanılır

Popo Enjeksiyonları Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Kim Kardashian , Jennifer Lopez ve Beyoncé gibi ünlülerin hepsi, bir şekillendirme arayan kadınlar için ilham kaynağı olmuştur.

Spor salonuna baş vurmak bazı kişiler için işe yararken, birçok hasta popo enjeksiyonlarına ve diğer estetik tedavilere başvuruyor.

Nitelikli ve deneyimli bir plastik cerrahın ellerinde, bu uygulamalar kadınların daha büyük, kalkık ve daha iyi şekillendirilmiş kalçalara ulaşmasına yardımcı olabilir.

Bununla birlikte, hastalar kalifiye olmayan uygulayıcılara ve uzun süreli fiziksel ve kozmetik komplikasyonlara sahip olabilen karaborsa silikon popo enjeksiyonlarına dikkat etmelidir.

  1. Sculptra Popo Enjeksiyonları

Sculptra, cerrahi olmayan bir popo büyütme için kademeli kollajen büyümesini uyaran, enjekte edilebilir poli-L-laktik asitten yapılmış, FDA onaylı bir dermal dolgu maddesidir.

Bu uygulama, Brezilya popo kaldırma için yeterince aktarılabilir yağı olmayan ya da anestezi, risk veya ameliyatla ilişkili iyileşme istemeyen yağsız hastalar için mükemmel bir seçenektir.

Ek olarak, Sculptra popo enjeksiyonları , hastanın istenen kaldırma ve gelişme derecesine bağlı olarak bir iki-üç tedavi serisi olarak gerçekleştirilir.

Tedaviler genellikle 12 hafta arayla yapılır ve hastaların beklentilerini yönetmeleri önemlidir. Sonuçlar yavaş yavaş ortaya çıkar ve iki yıla kadar sürebilir.

  1. Brezilyalı Popo Kaldırma

Brezilyalı bir popo kaldırma, yağın karın, yanlar, sırt, kollar veya uyluk kısımlarından liposuction yoluyla çıkarıldığı ve daha sonra kalçalara yeniden yerleştirildiği cerrahi bir işlemdir.

Bu, sırtınızı güçlendirmek için bir kan damarı içine yağ enjekte etmekten ve yağ embolisine neden olmamak için cerrahi uzmanlık ve hassasiyet gerektirir.

Popo enjeksiyonları tarafından sağlanandan daha fazla bir gelişme isteyen hastalar, hasta dışı bir uygulama olarak Brezilyalı bir popo kaldırmayı tercih edebilirler. Bununla birlikte, genel anestezi kullanımını gerektirir ve iyileşme iki ila dört hafta sürebilir.

Bu seçeneğin  avantajlarından biri, kalıcı sonuçlar için uzun ömürlü olmasıdır.

  1. Silikon Popo İmplantları

Bu üçüncü seçenek, popo enjeksiyonlarından veya Brezilya popo kaldırma operasyonundan çok daha az yaygındır ve popo artırımının en riskli yöntemidir.

Silikon implantların cilt ve kas arasına cerrahi olarak yerleştirilmesini içerir ve komplikasyonlar yara yırtılması, sıvı birikmesi, ağrı ve enfeksiyonu içerebilir.

Bununla birlikte, deneyimli bir plastik cerrah estetik kaygılarınızı ve hedeflerinizi değerlendirebilecek ve popo büyütme için güvenli ve etkili bir tedavi planı geliştirebilecektir.

Popo enjeksiyonları ve Brezilya popo kaldırma hakkında daha fazla bilgi için , bu işte uzman olan hekimler ve cerrahlarla irtibata geçebilirisiniz.

Popo Enjeksiyonları Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0