Yüz Germe Operasyonu İle Gençleşin

Yüz Germe Operasyonu İle Gençleşin

Yüz Germe Operasyonu İle Gençleşin Bir yüz germe (aynı zamanda meloplasti veya ritidektomi olarak da bilinir), fazla cildi yüzden alan bir estetik

Kaş Restorasyonu Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey
Meme Küçültme Operasyonları
Rinoplasti İşlemi Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Yüz Germe Operasyonu İle Gençleşin

Bir yüz germe (aynı zamanda meloplasti veya ritidektomi olarak da bilinir), fazla cildi yüzden alan bir estetik cerrahi türüdür. Amaç, yüz ve boyundaki kırışıklık ve sarkma gibi yaşlanma belirtilerini azaltmaktır. Bazen, altta yatan yüz kasları da sıkılır.

Bir facelift, gevşek gevşekleri azaltabilir ve çene çizgisini düzeltir. Çoğu insan, bir faceliftin ardından daha genç göründüklerini fark eder. Ameliyatın izleri kalıcıdır, ancak genellikle saçlarınızla – genellikle gizlenmişlerdir. Bir dikiş yüz germe (iplik kaldırma) gözler, yanaklar veya çene etrafındaki cildi sıkılaştırabilir veya düzeltebilir. Bu tedavi belirgin bir iz bırakmaz, ancak yüz şeklinizi önemli ölçüde değiştirmez.

Yüz germe ile birlikte sıklıkla yapılan diğer tedaviler, bir kaş veya alın kaldırma (sarkma veya derin karık kaşını düzeltmek için) ve yaşlanan gözleri gençleştirmek için göz kapağı ameliyatıdır.

Güveninizi arttırmak için bakış şekliniz veya kozmetik tedavileri nasıl düşündüğünüzle ilgileniyorsanız, alternatifleriniz var. Bunlar, diğer cerrahi ve cerrahi olmayan tedavileri veya kendinizi bu şekilde kabul etmenizi içerebilir.

Yüz gerdirme alternatifleri

Bir yüz germe için alternatifler şunları içerebilir:
Botox® gibi dermal dolgu maddeleri veya enjeksiyonları kırışıklıklar halinde
botulinum toksini tip A enjeksiyonları
lazer yenileme
yüz implantları
Kendinizi kabul etmek – bir danışman veya psikologla konuşmak endişelerinizi gidermenize yardımcı olabilir ve kendiniz gibi olduğunuza karar verebilirsiniz.

Yüz Germe Operasyonu İle Gençleşin

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0