Daha Fit Olmak İçin Ev Egzersizleri

AnasayfaEgzersiz

Daha Fit Olmak İçin Ev Egzersizleri

Yaralanan Dizler İçin Faydalı Egzersizler
Squat rack nasıl kullanılır: 11 (haltersiz) egzersiz neden ve ne sıklıkla yapılır?
Ne Kadar Egzersize İhtiyacım Var?

Daha Fit Olmak İçin Ev Egzersizleri… Formda kalmak için spor salonundaki makinelere ihtiyacınız yok. Kendi vücut ağırlığınız ile bunu yapabilirsiniz.

1. Hareket

Ayaklar kalça genişliğinde açık, dizler hafifçe bükülü olarak başlayın. Başınıza bir bant takın ve omzunuzun üzerinden tutun, gövde banda doğru açılı. Hafifçe dönerek karşı kalçaya doğru çekin. Yavaşça dönün.

2. Hareket

Bu hareket, bir pull-up’ta kullanılan tüm kasların yanı sıra tüm çekirdek kaslarınızı da çalıştırır. Tutamaçları düz kollarla ve gergin borularla kavrayın. Kolları kendinize doğru çekin ve biraz geriye yaslanın. Omuzlarınızı geri ve bir araya getirmeye odaklanın. Duraklayın ve öne eğilmeden kolları yavaşça başlangıç pozisyonuna geri döndürün.

Yağ Yakmak İçin

Hızlı bir şekilde yağ yakmak ister misiniz? Hızlı ateşleme devreleri, güç hareketlerini kalori yakan kardiyo çalışmasına dönüştürür. Amerikan Egzersiz Konseyi’nden egzersiz fizyoloğu Pete McCall, “Amacınız kilo vermekse, hafif ağırlıklar ve düşük tekrarlar kullanın” diyor. Bir devre, iki dakikalık bir koşunun ardından şınav ve egzersizi içerebilir. Daha küçük kasları hedeflemek için başka bir biceps curl, dips ve omuz presi devresi ile tekrarlayın veya değiştirin.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0