İlişkileri Etkileyen Bilinçaltı Düşünce Çeşitleri

AnasayfaKöşe Yazarları

İlişkileri Etkileyen Bilinçaltı Düşünce Çeşitleri

İlişkileri Etkileyen Bilinçaltı Düşünce Çeşitleri… İlişkiye ve partnere karşı olan bakış açınız beklentileriniz ve yaşam tecrübeleri yaşayacağınız ilişki şeklini belirler.

Fitness nedir?
9-15 Ocak Haftası Astroloji Analizi
19-25 Aralık Haftası Astroloji Analizi

İlişkileri Etkileyen Bilinçaltı Düşünce Çeşitleri… İlişkileri Etkileyen Bilinçaltı Düşünce Çeşitleri… İlişkiye ve partnere karşı olan bakış açınız beklentileriniz ve yaşam tecrübeleri yaşayacağınız ilişki şeklini belirler.

Anne baba ilişkiniz gördüğünüz ilk örnektir ve bu süreç bir aktarımı da beraberinde getirir genetik olarak zaten miras aldığımız inançlar dışında bir de gördüklerimiz tecrübe edindiklerimiz zihne kaydedilir.

Bunlar bilinçaltı kayıtlarıdır ve hayatımızda aldığımız tüm kararlar burayla ilgilidir. Çünkü güvenli olanı bildiğini kişi için seçmeye çalışır.

Eğer sevgiyi göstermenin zayıflık olduğuna inanmış bir baba ile büyüdüyseniz ve o sevgiyi alamadıysanız aynı duyguları yeniden deneyimleyeceğiniz bir partner seçersiniz ya da anne için de aynı örnek verilebilir tam tersi durum için.

Zihniniz bunu sizin için algılar ve bilinçaltı kararını gerçekleştirir bilinçaltı inançlara örnek olarak Benzer ilişkiler deneyimlerim.

Babam gibi kişilere çekilirim.

Güvenli bağ kurabilirim gibi örnekler verilebilir.

Olumlu ya da olumsuz bu cümlelerdeki gibi düşünce kalıpları yani inançlarınız varsa tam olarak hayatınızda bu inançlara uygun deneyimlerin içinde bulunursunuz bilinçaltı hayatımızın %90’ını yönetir yine de çalışma ve seanslarla bu durum dönüşebilir.

 

Theta Healing Uzm.Uygulayıcı ve Eğitmen
Tuğçe Yağmur

 

 

Sevgili nhmag okurları, İlişkileri Etkileyen Bilinçaltı Düşünce Çeşitleri haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet, Psikoloji, Kişisel Gelişim gibi Kadın ve Yaşam haberleri için nhmag’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

YORUMLAR

WORDPRESS: 0