Güneş Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek

AnasayfaKöşe Yazarları

Güneş Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek

25 Ekim Güneş Tutulması
8 Kasım Boğa Burcundaki Tutulma & Mars Retrosu
Boğa Tarot Burçları: Ekim 2022

Güneş Tutulması Burçları Nasıl Etkileyecek… Fatma Dilara Öney sizin için yorumladı…

Sevgili Koç ve Yükselen Koçlar

Bu tutulmayla beraber kendinizi ortaya koymak,hayattan ne bekliyorum ve istiyorum sorularına cevap bulmaya çalışacağınız ve kendinizi ön plana aldığınız bir gündeminiz olacak. Yine imaj değişimleri, dış görünüşünü değiştirmek gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Çevrenizle özellikle ailenizdeki kadınlarla çatışma enerjisine girebilirsiniz. Bu tutulma size belki de hayatınızda ilk kez çevrenin etkisinde kalmadan ben ne istiyorum ve ne yapmalıyım soruları noktasında verdiğiniz cevaplarla ,ruhunuzun gerçekten istediği yöne gitme cesareti sağlayacak. Sevgili Koçlar , bu hayat sizin hayatınız, artık hayatınızla alakalı kararları verebilecek güce gelmelisiniz. Toplumsal rollerden , aileden,çevreden,gelenek ve göreneklerden sıyrılacak ve kendi potansiyeliniz doğrultusunda tam gaz gideceksiniz. Sizin değerinizi sadece siz belirleyeceksiniz.

İlişkiler konusunda ise , geçmişte ilişkilerle alakalı verdiğiniz kararları tekrar sorgulayacak ve partnerinizle daha ılımlı ve anlaşmacı bir enerjide olacaksınız. Geçmişte kendi sınırlarınız ve değer yargılarınız nedeniyle partnere sınır çektiyseniz , şimdi onu tüm kalıplarınızdan sıyrılıp saf haliyle görmeye çalışın. Yine eşten gelebilecek gelirler sizi memnun edebilir.

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğalar

Bu tutulma sizlere ortaklıklar,ilişkiler,evlilikler ve sosyal hayatınızla alakalı büyük değişimler getirecek. Özellikle ilişkisi olanlar evlilik kararı alırken, hayatında kimse olmayanlara da yeni flörtler ve ilişkiler getirecektir. Aynı şekilde iş hayatınızda özellikle ortaklık konularında gelişmeler olacaktır. Ortaklıklarda açık veya gizli düşmanlıklar ortaya çıkabilir buna dikkat etmelisiniz. Yine sağlam temelli olmayan ortaklıklar ve ilişkiler sonlanabilir. Bunların bitiminde yepyeni sağlam başlangıçlar sizinle olacak. Kariyerinizde büyük değişim ve dönüşümler sizi bekliyor.
Kaçınılmaz olarak en büyük etkiyi sizler alıyorsunuz bu süreçte ruhsal ve fiziksel sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sosyal medya üzerinden kimseyle tartışmaya girmemeye çalışın. Bu aralar gözler sizin üzerinizde olabilir. Para evinizdeki hareketlilik size para getirebilir. Yakın çevrenizde,arkadaş ortamınızda yada katıldığınız etkinlik veya topluluklarda yeni biriyle tanışabilirsiniz.

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler

Bu tutulma sizlere özellikle iş hayatınızla çalışma düzeninizle alakalı yenilikler getirecektir. Belki uzun zamandır işinizde yada kariyerinizde istediğiniz pozisyonda değilsiniz yada istediğiniz parayı kazanamıyorsunuz. İş değiştirebilir yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bunun dışında ilişkilere dair bakış açınız değişebilir. Sürekli karşı taraftan atak beklerken belkide bu sefer adım atan taraf siz olabilirsiniz. Yine burada kendinizi iş ve ilişki hayatında değerlendirebileceğiniz bir süreç geçireceğinizi söylemek mümkün. Aynı şekilde psikolojik ve fiziksel sağlığınıza ekstra özen göstermelisiniz. Bu tutulma bilinçaltınızdaki korkuları tetikleyerek ortaya çıkarabilir. Kişisel gelişiminize ve iç dünyanıza daha çok sahip çıkmanız gereken bir dönem olabilir.

Sevgili Yengeçler ve Yükselen Yengeçler

Bu tutulma sizlere aşk hayatınız,hobileriniz,çocuklarınızla alakalı değişim ve dönüşümler getirecektir. Özellikle ilişkiler ve flört hayatınıza dair bakış açınızın değişeceği bir sürece giriyorsunuz. Bazı ilişkiler ciddiyet kazanırken bazı ilişkiler bitebilir. Bugüne kadar yaşadığınız her ilişki ve yaşam deneyimi aslında size bir çok şey öğretti. Şimdi aşk hayatınızda bunları uygulama zamanı. Kendi değerini bilmek,kendini var etmek , kendine iyi gelmeyeni hayatından çıkarmak yapmanız gerekenler aranızda. Yeteneklerinizin daha da gelişeceği, belkide hayat amacınızı bulacağınız zamanlar geçirebilirsiniz. İlişkisi olmayanlar için yeni enerjilerin hayatınıza gireceğini söylemek mümkün. Keyif aldığınız konulara yoğunlaşabilir, arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirebilirsiniz bu dönemde. Sadece romantik ilişkiler değil arkadaşlık ilişkilerinin de önemli olduğu bir dönem. Arkadaş çevreniz genişleyebilir ,yeni gruplara katılabilirsiniz. Eşin varlıkları ve geliriyle alakalı bazı kısıtlamalar yada hak edişler gelebilir.

Sevgili Aslanlar ve Yükselen Aslanlar

Tutulma aile içinde size ekstra sorumluluklar getirebilir. Bu dönem çok fazla ailenizle ilgilenebilirsiniz. Bunun dışında aile yuva konularında bazı gelişmeler olabilir. Evlenip yuva kurmak, taşınmak, kariyer ve eğitim için aileden ayrılmak gibi konular gündeminizde olabilir. Birçok ilişkinin ciddiyete gideceği bir süreç yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda statü atlamak,iş değiştirmek, yeni bir iş fırsatı yakalamak gibi konular gündeminizde olabilir. Uzak mesafe ilişkileri,yurtdışı bağlantıları, dış ticaret gibi konular aktif olabilir. Korkularınızı şifalandırmanız gereken bir dönem. Kadın figürler tarafından sabote edilebilirsiniz. Bilinçaltınızdaki korkuların sizi yönlendirmesine izin vermeyin. Geçmişe tutunup kalmanıza sebep olan geçmiş korku ve kaygıların sizi tuzağa düşürmesine izin vermeyin. İlişkiler de toplumsal roller gereği takınılan tavır veya tutumlara veya alışmış-öğretilmiş gerçekleri partnerinize dikte etmemelisiniz. Eski versiyonunuz size hizmet etmiyor artık bakış açınızı değiştirmeniz gereken bir süreç.

Sevgili Başaklar ve Yükselen Başaklar

Gündeminizde kardeşlerle,akrabalarla ve yakın çevrenizle alakalı iletişimler ve ilişkiler varolabilir. Bunun dışında zihninizin çokca aktif olacağı , araştırmacı ruhunuzun açığa çıkacağı bir süreç sizi bekliyor. Aradığınız soruların cevabını bulabileceğiniz ve sosyal medyayı aktif kullanacağınız bir dönem. Sosyal medya,iletişim,reklamcılık,pazarlama gibi alanlarda çalışıyorsanız büyük fırsatlar ve tanınma getirebilir bu tutulma sizlere. Kısa mesafelere yolculuklar gündeme gelebilir. Yükseköğrenimle alakalı konular gündemde olabilir. Yeni bir eğitime başlayabilir,yurtdışı bağlantılı işlere başvuru yapabilirsiniz. Bu dönemde astroloji,danışmanlık vermek ,seminerlere katılmak yeni eğitimlere başlamak gibi gündemleriniz olabilir. Bu tutulma daha çok çevrenizle olan bağlantınız ve iletişiminiz üzerinden dersler verecektir.

Sevgili Teraziler ve Yükselen Teraziler

Tutulma para evinizde gerçekleşiyor. Kaynaklarınızı artırabilir,yeni mülk edinmeye başlayabilirsiniz. Uzun zamandır ertelenen alım-satım işleri hız kazanabilir. Bu tutulma yine kendi değerinizi görmekle alakalı konularda sizleri biraz sarsabilir. İlişkilerde çok vericisiniz,burcunuzun getirdiği bir özellik olarak bencil değil de biraz ‘’sen’’cil yada ‘’biz’’cil olabiliyorsunuz. Bu süreçte biraz bencil olmak iyi gelebilir. Hakkınızı korumayı , kendinize yapılan hatalar karşısında sessiz kalmamayı öğrenmeniz gerekiyor. Maddi konularda da hakkınızı arayacağınız ve daha azına razı olmayacağınız bir dönem. Para akışınız hızlanabilir ,aynı şekilde miras,eşin parası,tazminat gibi konularda gelirler elde edebilirsiniz. Zamanında alamadığınız paraları şimdi alabilirsiniz. İlişkilerle alakalı yavaş yavaş hareketlenmeler olabilir hayatınızda. Yeni insanlar hayatınıza aniden girebilir. Bir anda kendinizi yeni ilişkilerin/ortaklıkların içinde bulabilirsiniz. Yine sizlerinde yurtdışı gündemleriniz oluşabilir.

Sevgili Akrepler ve Yükselen Akrepler

Belkide en çok etkiyi alan, yıllardır bu alanda zorlanan sizsisiniz. Güzel haber şu ki, artık zorlanmalar,kaybedişler bitiyor ve ödüller geliyor. Köprüden önceki son çıkış diyebiliriz. Geçmişte ilişki konularına çok fazla yıkım ve kaybediş yaşamış olabilirsiniz. Küllerinizden yeniden doğacağınız çok güzel fırsatlar yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Artık hayatınızda bir temizlik yapacağınız ve önünüzü hem ilişkiler hem de kariyer anlamında çok daha net göreceğiniz bir sürece gireceğinizi söyleyebilirim. Yalnız dikkat etmeniz gereken tek husus , geçmişi tamamen geride bırakmak, bağımlılık çalıştırmamak ve sizi iyi gelmeyen insanlardan ve yerlerden uzaklaşmanız. Bu süreçte sosyal medya engelleri gündeme gelebilir. Kendinizi iletişim konusunda çok başarılı hissetmeyebilirsiniz. Evinizde varsa bekar bireyler evlenebilir. İlişkilerle alakalı ani şaşırtıcı haberler alabilir , aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Mal mülk miras konuları gündeme gelebilir. Korkularınızın üstüne gittiğiniz takdirde yapamaycağınız hiç birşey yok sevgili Akrepler..

Sevgili Yay ve Yükselen Yaylar

Bu tutulma ile sosyal çevrenizin hareketleneceği iş ve aşk anlamında karşınıza yeniliklerin çıkacağını söylemek mümkün. Bununla birlikte hobilerinizle,yeteneklerinizle daha çok iligleneceğinizbir dönem olabilir. Geçmişten gelen partnerler,yeni insanlarla birlikte aşk hayatınız çok hareketli olabilir. Yeni iş ortamları,arkadaş ortamları,bir topluluğa üye olmak gibi gündemleriniz olabilir. Yeni ortamlarda yeni aşklara yelken açabilirsiniz. Bunun dışında çocuklarınızla daha çok ilgileneceğiniz bir dönem olabilir. Beklediğiniz iş fırsatları gelebilir. Terfii,maaş artışı gibi gelişmeler yaşanabilir.İlişkilerinizin de hız kazanacağı bir dönem. Aile ve yuva konularında can sıkıcı durumlar olsa da bunları hızla çözeceğinizi söyleyebiliri. Yine yuva içinde geçmişte yaşanılan bir sıkıntının çözülebileceği bir dönem olarak görünüyor. Para kaynaklarınızla alakalı hiç beklemediğiniz gelişmeler olabilir. Hiç denemediğiniz alanlara yönebilir, hiç çalışmadığınız pozisyonlara geçebilirsiniz.

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

İş hayatınızda yepyeni başlangıçlar getirecek bir tutulma olabilir sizler için. Kariyer hayatınızda büyük değişimler olabilir. Yine burada yurtdışı bağlantıları,uluslarası ticaret , atanma,devlet memurluğuna geçiş gibi konular gündeminizde olabilir. Aynı zamanda toplumsal düzlemde bir statü atlayışınız olacağı için bir kısmınız evlenebilir, bir kısmınız çocuk sahibi olabilir. Okuldan mezun olmak, bir eğitimi bitirmek gibi gündemleriniz olacaktır. Yurtdışı bağlantılı biriyle tanışmak, onunla birlikte iş yapmak gibi gündemleriniz olacaktır. İşi olmayanlar içinde yeni iş fırsatları getirecektir bu tutulma sizlere. İlişkisi olmayanlar da yeni bir ilişkiye başlayabilir. Dikkat etmeniz gereken kendinize yargılayıcı ,sert ve eleştirel davranmamak. Günlük hayatınızda radikal değişimlerden sakınmalısınız. Kişiliğinizin ve tarzınızın değiştiği bir süreç bilinçaltınız biraz sizi zorlayabilir. Ama unutmayın hepsi sizin daha yüksek bir versiyonunuza ulaşmanız için.

Sevgili Kova ve Yükselen Kovalar

Bu tutulma sizlere ilişkileriniz,evliliğiniz,iş ilişkileriniz üzerinde büyük değişim ve dönüşümler getirecektir. Çoğunuz yeni bir işe başlayacak veya alan değiştireceksiniz. Bugüne kadar ilişkilerde ve iş hayatınızda verdiğiniz emeklerin karşılığınızı alacağınız bir süreç olacak. Yaptığınız işte parlayabilir,göz önüne çıkabilirsiniz. Taşınma yer değişikliği gibi gündemleriniz olabilir. Aileden gelen para,miras,eşinizin gelirleri ile ilgili değişim ve dönüşümler yaşayabilirsiniz. Elinize yüklü miktarda para geçebilir ve bunu yatırım amaçlı değerlendirebilirsiniz. Sosyal çevrenizde ve ilişki hayatınızda kadın figürlere dikkat edin , kıskançlık çekememezlik gibi enerjilere maruz kalabilirsiniz.

Sevgili Balıklar ve Yükselen Balıklar

Bu tutulma sizlere hayata karşı bakış açınızı değiştireceğiniz, olaylara daha farklı açılardan bakmayı öğretecek olaylar getirebilir. Yada bir anda bu enerjilerle dolup taşabilir ne olduğunu anlayamayabilirsiniz. Bu dönemde spiritüel konulara daha çok eğilebilir. Astroloji tarot enerji sistemleri ile alakalı eğitimlere başlayabilirsiniz. Yine felsefi dini konulara yönelebilir kişisel gelişiminize önem verebilirsiniz. Sizin hayatınızda da yurtdışı konuları gündemde olabilir. Yurtdışına taşınma,eğitim görmeye gitme, yüksek lisansa veya doktoraya başlama gibi durumlarınız olabilir. Yine seyahatler gündeminizde olacak. Sosyal medyada parlayabilir , sesinizi geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Bugüne kadar öğrendiklerinizi yeniden sorgulayabilir, ilişkilere ve hayata daha farklı pencerelerden bakmaya başlayabilirsiniz. İlişkilere ve paraya olan bakış açınızı değiştirmek size şifa getirecektir ve bu alanlarda şansınızı açacaktır.

Yeni Haberler

YORUMLAR

WORDPRESS: 0