Şubat Ayı Astroloji Yorumu

AnasayfaKöşe Yazarları

Şubat Ayı Astroloji Yorumu

Kış Ve Cilt Bakımı
Fitness nedir?
8 Kasım Boğa Burcundaki Tutulma & Mars Retrosu

Şubat Ayı Astroloji Yorumu… Uzun bir zaman sonra tüm gezegenlerin ileri harekette olduğu bir ay geçireceğiz. Artık yavaşlamak ve geriye dönüp bakmak zorunda değiliz. İleri gitmeye hazırız, konfor alanımızdan çıkmaya hazırız ve yeni olanı hayatımıza çekmeye hazırız.

Şubat Ayı Astroloji Yorumu

Tabi ki ilerleyebilmek için belirli konularla yüzleşmemiz, bazı kişi, konu ya da duyguları geride bırakmamız gerekiyor. Bunu fark edeceğimiz ilk etki 5 Şubat akşamı gerçekleşecek Aslan Burcu’ndaki Dolunay olacak. Şubat ortasına kadar etkisinde olacağımız Uranüs etkili Dolunay büyük yüzleşmeleri bize getirecek.

Onaylanma ihtiyacı, çevremizdeki kişiler tarafından desteklenmiyormuş algısı, çocukluktan miras kalan negatif duyguların döngüsü ve bu duygulardan kopamamak, kadersel tesadüfler ile yatkın olduğumuz hislere çekilmek bu dolunayın bize hediyesi olacak. Fark etmemiz gereken yeni bir döneme geçerken en büyük engelimiz olan sağlıksız egodaki gölgeler ile vedalaşabilme gücünü kendimizde bulabilmek.

Şubat Ayı Astroloji Yorumu

İhtiyacınız Olan Gücü Bulacaksınız

Eğer kendini sürekli durduruyor, yaşadığın olaylarla isyana çekilerek gerçekle yüzleşmekte zorlanıyorsan şuan bu gücü kendinde bulabileceksin. Topluluklar içerisinde kendin olmaya ne kadar hazırsın, sana fayda sağlamayan ağırlıkları daha ne kadar taşıyacaksın, haklıya hakkını ne zaman vereceksin? Mart ayına kadar bu sorular üzerine yoğunlaşmak yolumuzu aydınlatacaktır.

Dengeler şaşsa da Şubat ayı bu dengeyi nasıl oturtacağımızı anlatacak bize. Kaçmak mümkün olmayacak. Sessiz kalsak olmayacak, aşırı fevri çıkışlar sergilesek olmayacak. Orta yolu bulacak olan da sadece biziz. Burada aklı, yaratıcılığı ve çılgın fikirleri kullanmak gerekecek. Orijinal ve özgün yanımızı sağlıklı bir şekilde sosyal ilişkilerimize, kariyerimize aktarabilmemiz gerekir.

11 Şubatta Merkür Kova Burcu’na geçiş yapacak. Kova’ya geçmeden önce Plüto ile kavuşacak olan Merkür en derindeki korkuları, konuşulmak istenmeyen tüm konuları ortaya dökecek. Bir anda kendimizi diplerde ve kaçmak istediğimiz süreçlerde bulabiliriz.

Şubat Ayı Astroloji Yorumu

Toplumsal meseleler daha fazla ilgimizi çekecek

Bu aslında bir temizlik olacak ve Merkür’ün Kova’ya geçişi ile de bu enerji rahatlamaya başlayacak. İletişim şeklimiz daha dostane, bilgi odaklı ve analitik bir hale geçecek. Yaratıcılığımızı daha rahat akıtabileceğimizi fark edeceğiz. Toplumsal meseleler daha fazla ilgimizi çekecek ve birlik olmanın, insancıl yaşam koşullarını oluşturmak için elzem olduğunu hatırlayacağız.

15 Şubat’ta Venüs Ve Neptün Balık Burcu’nda kavuşacaklar. İlahi aşkın, koşulsuz sevginin yoğun hissedileceği bir zaman diliminden geçeceğiz. İkili ilişkilerde aşk, sevgi, merhamet ve şefkat duyguları yoğun olacak. Hayallere yatkın olacağımız için, gerçekleri görmekte zorlanabiliriz, dikkatli olmakta fayda var.

Şubat Ayı Astroloji Yorumu

İlhamlar, yaratıcılık ve sezgiler çok kuvvetli olacağından bu gün tüm sanatsal faaliyetler ve spiritüel çalışmalar adına değerlendirilebilir. Bugünden sonra ise hayallerimizi gerçekliğe nasıl dönüştürebileceğimiz ile ilgili fikirlere odaklanacağız. Sağlam temelli bir hayat için nasıl bir adım atacağımızı bulabileceğimiz günlerden geçeceğiz.

Güneş 18 Şubatta burç değiştirerek Balık’a geçecek. Büyük tablodaki, hayat planındaki güzelliği görmek adına güzel fırsatları önümüze getirecek. Görünene değil göremediklerinize odaklanmak isteyeceğiz. Kurban bilincini karşı dikkatli olunması gereken bir dönemin başlangıcı olacak. Kurtarıcı aramaya, inançlara tutunmaya, izole olmaya ve yalnızlıktan keyif almaya yatkın bir enerjide olacağız.

Şubat Ayı Astroloji Yorumu

Balık yeni ayı

Balık Burcu’ndaki Yeniay 19 Şubat’ta gerçekleşecek. Bu etkiyle birlikte rüyalarınız, sezgileriniz mesaj verme etkisi ile çalışacak, mutlaka takip edilmelidir. Balık Burcu son burç olarak içinde tüm burçların bilgeliğini taşır. Hayatla bir olup akabilme gücünü, her şeyin ötesine geçebilme gücünü de bu bilgelikten alır. Balık yeni ayı zamanında bir yılı nasıl geçirdiğimize odaklanmak, artı ve eksileri ile değerlendirmek fayda sağlayacaktır.

Bağımlı olduğumuz, özgürleşemediğimiz konulara odaklanmak ve bunları geride bırakmak gerekir. Kalbimizi ve iç sesimizi sağlıklı bir şekilde dinleyebilmek gerekir. Tüm inançsal ve spiritüel çalışmalar için verimli bir zamandır. Kendimize yapacağımız öz sevgi, özsaygı ve özdeğer çalışmaları, affetme çalışmaları adına bu dönem değerlendirilebilir.

Şubat Ayı Astroloji Yorumu

Şubat ayı Satürn ve Pluto’nun burç değiştirmesinden önceki son ay. Değişim geliyor ve son temizlikler yapılıyor. Bize hizmet etmeyen tüm inanç, duygu, kişi ve konular hayatımızdan bir bir gidiyor. Tek ihtiyacımız olan ise farkındalığımızı yüksek tutmak.

 

 

 

Sevgili NHMAG okurları, Şubat Ayı Astroloji Yorumu yazımızı beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Şubat Ayı Astroloji Yorumu

YORUMLAR

WORDPRESS: 0