16-22 Ocak Astroloji Analizi

AnasayfaKöşe Yazarları

16-22 Ocak Astroloji Analizi

Öfkeden Kurtulma
Bu Besinler Sizi Gençleştiriyor
Eylemsiz Farkındalık

16-22 Ocak Astroloji Analizi… Haftaya Ay, Akrep Burcu’ndayken başlıyoruz. Yoğun ve derinden gelen duygular ile güne başlayacağız. Güney Ay Düğümü ile kavuşumda olan Ay, geçmişten gelen konuları, karmik karşılaşmaları, intikam ihtiyacını, birikmiş kin ve öfke duygularını karşımıza getirebilir.

16-22 Ocak Astroloji Analizi

Bu duygu ve konular ile mücadele etmektense alınacak ders ve bırakılacak duygu ile ilgili farkındalık yaşamak çok daha sağlıklı olacaktır. Öğleden sonra ve akşam saatlerinde Ay, Uranüs ve Venüs arasında gerçekleşecek T kare açı ile ikili ilişkiler, ekonomi, ortaklıklar, istek ve ihtiyaçlar konusunda çatışma enerjisine çekilebilir ve krizler yaşayabiliriz.

Kendimizi dinlemek, dengemizi bozan konuları fark edebilmek için şahane bir etki söz konusu. Güven, emek ve sabır konuları üzerine düşünmek aradığımız çözümü bize getirecektir.

16-22 Ocak Astroloji Analizi

Ay-Neptün Olumlu Açısı

Salı günü, Ay-Neptün olumlu açısı ile güne başlıyoruz. Yardımlaşma, bir olma, hayallere yer açabilme ve ilhamları yakalama adına güzel enerjiler mevcut. Öğleye doğru gerçekleşecek Ay, Satürn karesi ile bu güzel enerjilere ulaşmamızın önündeki engelleri rahatlıkla analiz edebilecek gücü kendimizde bulabiliriz. Burada bakış açısını değiştirmeye ve analiz gücümüzü fayda için kullanmaya ihtiyacımız var.

Önemli görüşmeleri öğleden sonra gerçekleştirmek daha sağlıklı olacak. Bu etkiyle istediğimiz sonuca daha çabuk ulaşabiliriz. Saat 20:30’dan sonra Ay Yay Burcu’na geçiyor. Gece gerçekleşecek Ay ve Jüpiter olumlu açısını manevi ve spiritüel çalışmalar gerçeklestirmek için değerlendirebiliriz.

Çarşamba gününe Ay, Yay Burcu’ndayken giriş yapıyoruz. Ay, Mars karşıtlığı etkin olacak. Dürtüsel davranarak kelime münakaşalarına girmemek ve farklı bakış açılarına saygılı davranmak, haklılık mücadelesine girmemek sabah enerjisini rahatlatacaktır. Özellikle trafikte dikkatli ve sakin kalmaya ekstra özen göstermeliyiz. Bugün Güneş-Plüto kavuşumu tam enerjisiyle gerçekleşiyor. Merkür’ün de durağan pozisyona geçmesi ile güçlü ve sıkışan bir enerji ortaya çıkacak.

Özellikle iş konularında, otorite figürleri ile görüşmelerde, devlet dairesi işlerinde ve yetkinliğimizi göstermemiz gereken alanlarda sorumluluk alarak, işbirliğine dayalı ve agresyondan uzak bir tavırla ilerlemek gerekir.

16-22 Ocak Astroloji Analizi

Ay Venüs Ilımlı Açısı

Perşembe günü Ay, Venüs ılımlı açısı ile güne başlıyoruz. İkili ilişkiler, maddi kazanç ve ortaklar ile ilgili konularda pozitif etkiler mevcut. Çözülmesi gereken bir konu varsa sabah saatleri değerlendirilebilir. Öğle öncesi ise unutkanlığa ve kafa karışıklığına karşı dikkat. Saat 13:00’ten 22:10’a kadar Ay boşlukta olacağı için bu saat aralığında tamamlanmayan konulara yoğunlaşmak, önemli konularda adım atmamak ve karar vermemek daha sağlıklı olacaktır.

Cuma gününe Ay, Oğlak Burcu’ndayken başlıyoruz. Duygularımız ve ihtiyaçlarımıza daha realist bir bakış açısı ile yaklaşacağız. Ay, Merkür kavuşumunun gerçekleşeceği sabah saatlerini fikirlerimizi planlamak, önemli görüşmeleri gerçekleştirmek için değerlendirebiliriz. Güneş saat 11:29 itibariyle Kova Burcu’na geçiyor. Önümüzdeki bir ay boyunca bilgi odaklı, işbirliğine dayalı, yeni fikir ve görüşlerin takip edileceği, insan haklarını bol bol duyacağımız, teknolojinin merkeze alındığı, derneklerin faaliyetlerine bol odaklanılacağı bir süreç yaşayacağız.

16-22 Ocak Astroloji Analizi

Zorlayıcı Açılar…

Cumartesi, günün genelinde zorlayıcı açılar mevcut. Gün genelini keyif aldığımız konulara ayırmak, kendimizi özgür ve rahat hissettiğimizi alanlarda vakit geçirmek dengede kalmamızı sağlayacaktır. İzole kalmak ve içe dönerek kendimizi dinlemek aradığımız cevapları bulmamızı sağlayacak.

Gece 23: 53’te Kova Burcu’nda bir Yeniay gerçekleşecek. Sanat ve yaratıcılık gerektiren konularda zihinsel ve entelektüel gücümüzle aradıklarımıza ulaşabileceğimiz bir etki mevcut. Kadın ve çocuk hakları ile ilgili farkındalıklar yaşayacağımız ve yenileşmenin gerekliliğinin vurgulandığı bir döneme giriyoruz. Kendimizi ve diğer herkesi düşünerek harekette olacağımız, dostluğun ve arkadaşlığın önemini fark edeceğimiz günlerden geçeceğiz.

Pazar günü, güne enerjik ve hareket odaklı başlayacağız. Yürüyüş yapmak, spora zaman ayırmak enerjinin rahat akmasını sağlayacaktır. Öğleden sonra merak ettiğimiz konularda araştırma yaparak, film ya da dizi izleyerek günü değerlendirebiliriz. Gün içerisinde planlarda aksaklıklar ve sarkmalar görülebilir, akışta kalmayı seçmek akşamı rahatlatacaktır.

 

 

Sevgili NHMAG okurları, 16-22 Ocak Astroloji Analizi yazımızı beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

16-22 Ocak Astroloji Analizi

YORUMLAR

WORDPRESS: 0