23-29 Ocak Astroloji Analizi

AnasayfaKöşe Yazarları

23-29 Ocak Astroloji Analizi

İlişkileri Etkileyen Bilinçaltı Düşünce Çeşitleri
Neden Bir Türlü Zayıflayamıyorum Diyorsanız İşte Cevabı
Nefesini Kontrol Eden Hayatını Kontrol Eder

23-29 Ocak Astroloji Analizi… Merhaba, Pazartesi gününe Ay, Kova Burcu’ndayken giriş yapıyoruz. Ay, Satürn ve Venüs’ün sabah saatlerinde Kova Burcu’nda kavuşmaları haftaya sorumluluk bilinciyle başlayacağımızı anlatıyor. İkili ilişkilerde sağlam temelli adımlar atmak için sabah saatlerini değerlendirebiliriz.

23-29 Ocak Astroloji Analizi

Grup çalışmalarından fayda sağlamak, geleceğe dayalı ciddiyetli planlar yapmak adına öğlene kadar pozitif etkiler mevcut. Saat 13:19-20:35 arası Ay boşlukta olacağı için bu aralıkta yarım kalan işlere vakit ayırmak yerinde bir karar olacaktır. Gece yarısı Uranüs’ün düz hareketine başlamasıyla birlikte gökyüzünde retro konumda bir gezegen kalmayacak. Yeni adımlar atmak, gelecek planları yapmak, harekete geçmek için önümüzdekii üç aylık dönemi değerlendirebiliriz.

23-29 Ocak Astroloji Analizi

Salı gününe Ay Balık Burcu’ndayken giriş yapıyoruz. Sabah saatlerinde Mars ile Ay arasında gerçekleşecek zorlayıcı açı kurban psikolojisi ile mücadele etmemize sebep olabilir. İçsel öfkeyle, duygusal iniş çıkışlarla mücadele etmektense bu enerjiyi duyarlılık olarak kullanıp sosyal sorumluluk faaliyetlerine vakit ayırmak gerekir. Öğle saatlerinde Ay’ın Merkür ve Ay Düğümleri ile uyumlu açı yapması kadersel pozitif karşılaşmaları, çözüm odaklı sohbetleri olanaklı kılacaktır. Akşam saatlerinde gerçekleşecek Ay Uranüs ılımlı açısıyla orijinal ve yenilikçi yanımız uyanacak. Plan ve projelerimize bu enerjiyi aktarabiliriz.

23-29 Ocak Astroloji Analizi

23-29 Ocak Astroloji Analizi

Çarşamba gününe Ay-Neptün kavuşumuyla başlıyoruz. Mesaj içeren rüyalar ile güne başlayabiliriz. Sabah saatleri tüm manevi çalışmalar için değerlendirilebilir. İhtiyaç duyduğumuz koşulsuz sevginin güzelliğine sabah saatlerinde ulaşmamız mümkün gözüküyor. Güneş Jüpiter uyumlu açısının etkin olduğu bugün büyütmek ve genişletmek istediğimiz konulara odaklanmak istediğimiz sonuçlara ulaşmamızı sağlayacaktır.

23-29 Ocak Astroloji Analizi

Ay Koç Burcunda

Perşembe güne Ay, Koç Burcu’ndayken başlıyoruz. Ay’ın Jüpiter ve Güneş ile uyumlu açı da olacağı sabah saatleri her tür girişim için değerlendirilebilir. Özellikle içsel olarak isteyip, sürekli erteleme tuzağına takıldığımız konular varsa bugün adım atabilecek gücü kendimizde bulabiliriz. Akşam saatlerinde netleşecek Chrion, Merkür karesi ile düşünsel ve kelimesel çatışmalara çekilebiliriz. Yazma çalışmaları yapmak, duygusal ve fikirsel hissettiğimiz yaraları, yalnızlıkları kağıda akıtmak bu enerjiyi rahatlatacaktır.

Cuma günü Ay’ın Koç Burcu’ndaki yolculuğu devam ediyor olacak. Duygusal ihtiyaçlarımızı abartabileceğimiz, acı ve yaralarımıza odaklanabileceğimiz etkiler mevcut. Sakin kalmak özellikle sabah saatlerini rahatlatacaktır. Venüs saat 05:38’de Kova Burcu’ndan çıkarak Balık Burcu’na geçiş yapacak. İkili ilişkilerimiz daha anlayışlı ve duygusal bir hale gelecek. Sevginin yoğun hissedileceği bu dönem merhamet, şefkat gibi duyguları ön plana çıkaracaktır. Önümüzdeki bir ay boyunca tüm manevi çalışmalar, bilinçaltı çalışmaları, ruhsal yolculuklar adına besleyici olacak.

23-29 Ocak Astroloji Analizi

Cumartesi gününe Ay Boğa Burcu’ndayken başlıyoruz. Duygularımızı somut bir alana aktarmak isteyeceğimiz bir gün olacak. Özellikle bugün duygusal açlığa karşı daha dikkatli olmak gerekir. Akşam saatlerinde gerçekleşecek olan Ay, Güneş karesi ile kalp ve zihin arasında dengeyi sağlamakta zorlanabiliriz.

23-29 Ocak Astroloji Analizi

Pazar günü ise Ay, Merkür ve Uranüs arasındaki uyumlu açıyla kendimizi coşkun ve enerjik hissedebiliriz. Duygu ve düşüncelerimizi kolaylıkla başkalarına ifade edebileceğimiz bir gün. Teknolojiden faydalanmak, yaratıcılığımıza odaklanmak, sosyalleşmek, arkadaşlar ile vakit geçirmek adına güzel bir gün geçireceğiz.

 

 

Sevgili NHMAG okurları, 23-29 Ocak Astroloji Analizi yazımızı beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

23-29 Ocak Astroloji Analizi

YORUMLAR

WORDPRESS: 0