Merhaba Dostum

AnasayfaKöşe Yazarları

Merhaba Dostum

Merhaba dostum... Hoşgeldin. Seninle neden burada buluşmak istediğimi amacımı anlatarak pekiştirmek istiyorum… İstanbul doğumluyum.

Mutluluğun Önündeki Engelleri Kaldırın
Kadınları Anlamak
Sağlıklı İlişkiler İçin 10 Faydalı İpucu

Merhaba dostum… Hoşgeldin. Seninle neden burada buluşmak istediğimi amacımı anlatarak pekiştirmek istiyorum…
İstanbul doğumluyum. Sanatla ilgili olarak İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nü bitirdikten sonra Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı’nı bitirdim. 1998’den beri yerli ve uluslar arası çeşitli reklam ajanslarında çalışma deneyimi kazandım.

Merhaba Dostum

4 sene İspanya’da yaşadım. Son 5 senedir kardeşimle Monako’da butik bir reklam ajansı yönetiyoruz. Güzel iletişim kurmak, paylaşmak, fayda sağlamak ve beraber derinleşmek gerek mesleğimde gerekse içsel çalışmalarımda bana zevk veren taraflardan biri oldu…

Çocukluktan itibaren içimde olan içsel yolculuk merakım 2000 yılında sevgili Reiki ustam Hüseyin Yeten’le deneyime dönüşmeye başladı. İspanya’da yaşarken yalnız hissettiğim bir dönemde ise derinleşti. Etrafım sosyal olarak oldukça hareketliyken içimde derinleşen bu yalnızlık hissi ‘’ben gerçekte neyim, neden buradayım?’’ gibi sorulara beni yöneltti ve araştırmaya başladım. Şimdiye kadar yolculuğuma başta tasavvuf zevki olmak üzere, ilk dönemlerde Reiki, sonrasında Qigong ve Çin Tıbbı, Maya Şamanizmi, Eril Dişil Hayat Okumaları, Vipassana, Metta ve diğer meditasyon eğitimleri ile Tibet Çanakları ile ses terapisi eşlik ediyor.

Yolculuk devam ediyor, her ‘’yeni’’ yepyeni bakış ve hissedişler, şükürler katıyor. En güzeli ise ‘’bilmediğimi’’ deneyimletiyor.

Bana ışık tutan ve sağlığıma, hakikatime yolculukta faydası olduğunu deneyimlediğim bazı uygulamaları paylaşarak beraberce, sevgiyle, huzurla, huzurda yürümeye ve beraber özgürleşmeye niyet ediyorum…

YORUMLAR

WORDPRESS: 0