Ayrılık Acısıyla Başa Çıkmanın 3 Yolu

AnasayfaYaşam

Ayrılık Acısıyla Başa Çıkmanın 3 Yolu

Kesinlikle Kaçınılması Gereken 6 İlişki Türü
Kıskanç Arkadaşların 8 İşareti ve Başa Çıkmanın Basit Yolları
Kadınların Erkeklerde Çekici Bulduğu 10 Şey

Ayrılık Acısıyla Başa Çıkmanın 3 Yolu… Sevdiklerinizden ayrı olmak her zaman zordur, özellikle de o kişi sizin sevgilinizse. Onları özlemek sorun olmasa da, kendinize ve duygusal sağlığınıza dikkat etmeniz de önemlidir. Eşinizi özlemeyle başa çıkmayı öğrenmek, ne kadar ayrı kalırsanız kalın aynı adımları içerir.

Ayrılık Acısıyla Başa Çıkmanın 3 Yolu

Düşüncelerinizi yeniden çerçevelemek ve fazladan boş zamanınızı doldurmak, sevdiğiniz ve özlediğiniz kişi hakkında olumlu ve sağlıklı bir şekilde düşünmeye devam etmenin harika yollarıdır. Birini ölüm veya ayrılık nedeniyle özlüyorsanız, bu kayıplarla başa çıkmanın yollarını öğrenin.

Asla Yalnız Kalmayın

Aileniz ve arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirin. Evde tek başına oturup eşinizin geri dönmesini beklemek, onların yokluğu konusunda kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamayacak ve muhtemelen sizi deli edecek. Bunun yerine, bu zamanı arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle geçirmeye çalışın. Ayrılığı eski arkadaşlarınızla aranızı kapatmak için bir fırsat olarak düşünün.
Bir arkadaşınızı arayın ve bir kahve randevusu ayarlayın.
Birkaç arkadaşınızı akşam yemeğine davet edin ve birlikte yemek yapın.
Büyükannenize şehir dışında bir hafta sonu ziyareti planlayın.
Özellikle depresif olabileceğinizi düşünüyorsanız, insanlardan uzaklaşmaktan kaçının.

Hobilere Daha Fazla Zaman Ayırın.

Büyük olasılıkla, ya sevgilinize zaman ayırmak için ölçeklendirdiğiniz bir aktivite ya da denemek isteyip de henüz zaman ayıramadığınız yeni bir aktivite var.
Oturup yalnız hissetmek yerine, o puzzle’ı veya elbiseyi bitirmek için fazladan boş zamanınızı kucaklayın.
Duolingo gibi ücretsiz bir telefon uygulamasıyla yeni bir dil öğrenmeye başlayın.
Okumayı düşündüğünüz bir kitabı alın ve hemen okumaya başlayın.

Sizi Oyalayacak İşler Yapın

Kanaviçe küçük detay çalışmaları içerdiğinden ve genellikle saymayı gerektirdiğinden, yalnız geçirilen zamanı işgal etmek için harika bir hobidir. Bunu ilk kez deniyorsanız, hüsrana uğramamak veya bunalmamak için basit bir model seçin.
Soyut bir tablo oluşturmak için bir el sanatları dükkanından ucuz akrilik boyalar ve bir tuval satın alın. Duygularınızı ifade eden renkleri seçin ve farklı dokular oluşturmak için kum veya alçı gibi şeyler ekleyin.
Kolaj yapmak için camlı veya camsız boş bir resim çerçevesi kullanın. Cam yoksa, resimleri bir karton parçasına yapıştırın ve hasar görmesini önlemek için üzerini kapatın veya sprey vernik kullanın.

 

 

Sevgili nhmag okurları, Ayrılık Acısıyla Başa Çıkmanın 3 Yolu haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet, Psikoloji, Kişisel Gelişim gibi Kadın ve Yaşam haberleri için nhmag’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

YORUMLAR

WORDPRESS: 0