Fransız Makyajı Nasıl Yapılır?

AnasayfaMakyaj

Fransız Makyajı Nasıl Yapılır?

Minimal ama sofistike makyajı tutturma rehberiniz, o Fransız kızlarından biri gibi görünüyor.

Gıdınızı Gizlemek İçin 5 Akıllı Makyaj Püf Noktası
Güzel Gözlerin Sırları
Bebek Yüz Makyajı Nasıl Yapılır?

Fransız Makyajı Nasıl Yapılır?.. Fransız makyajı, zahmetsizce kusursuz ve zarif bir görünüm sunduğu için güzellik meraklıları arasında bir öfke. Bunun nedeni, Parisli kadınların gerçekten mükemmel bir dönüştürücü görünüm aramamasıdır. Makyajları tamamen doğal özelliklerini vurgulamak ve geliştirmekle ilgilidir. Fransız bir kadın her zaman hızlı ve minimal makyajı tercih eder, ancak yine de kesinlikle büyüleyici görünür. Zar zor makyaj görünümüne sahip olmak için kusurlarını kucaklıyorlar. Bu “az çoktur” makyaj yaklaşımını denemek ister misiniz?

Fransız Makyajı Nasıl Yapılır?

Kesinlikle doğru sayfaya geldiniz çünkü bu makalede, bu son derece popüler görünümde ustalaşmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları ve eğitimler derledik. Ayrıca Parisli kadınların güzellik sırlarını ele alacağız ve seveceğiniz bazı Fransız ürünlerini listeleyeceğiz. Detaylar için yukarı kaydırın.

Fransız Makyaj Eğitimi

Fransız makyaj kuralları söz konusu olduğunda, her şey doğru dengeyi yakalamakla ilgilidir. Yoğun renkli bir dudak, nötr gözlerle dengelenirken koyu göz farı, nötr bir dudak rengiyle eşleştirilir. Fransız kadınları saçlarını şık tutmayı sever ve amaçları sağlıklı, doğal görünen bir ışıltı elde etmektir. Makyajlarını asla cakey veya bayat bulamazsınız. İşte onların görünümünü güzelleştirmek için ihtiyacın olan şey.

Nelere ihtiyacınız var?

Dudak kremi
Kirpik maşası
Kahverengi göz kalemi
maskara
kapatıcı
Vurgulayıcı

Resimlerle Adım Adım Doğal Fransız Makyaj Eğitimi

1. Adım: Her Şey Hazırlık Aşamasında

Fransız Makyajı Nasıl Yapılır?

Fransız Makyajı Nasıl Yapılır?

Başlamadan önce yüzünüzü temizleyin ve ardından bir tonik uygulayın. Yüzünüzü ve suratınızı taze ve nemli göstermek için hafif bir nemlendirici ve dudak balsamı uygulayın.

2. Adım: Kirpiklerinizi Kıvırın

Fransız Makyajı Nasıl Yapılır?

Fransız Makyajı Nasıl Yapılır?

Güçlü kirpikler, doğal bir görünümle son derece gurur verici görünür. Kirpiklerinizi kirpik kıvırıcıyla kıvırın ve üst ve alt kirpik çizgileriniz arasındaki boşlukları belirginleştirmek için metalik kahverengi göz kalemi kullanın. Üst ve alt kirpiklerinize biraz rimel sürün.

3. Adım: Kaşlarınızı Düzeltin

Fransız Makyajı Nasıl Yapılır?

Fransız Makyajı Nasıl Yapılır?

Temiz ve bakımlı bir görünüm elde etmek için kaşlarınızı bir kaş jeli ile fırçalayın. Unutmayın, kaşlar herhangi bir makyaj görünümünde çok önemli bir rol oynar.

Adım 4: Kapatıcı Zamanı

Fransız Makyajı Nasıl Yapılır?

Fransız Makyajı Nasıl Yapılır?

Göz altı, lekeler ve kızarıklık gibi kapatılmaya ihtiyaç duyan alanlarda ten renginize uygun nemli bir kapatıcı kullanın. Bu doğal, kusursuz kaplamayı elde etmek için iyice karıştırın. Fransız makyajı tamamen minimalizmle ilgilidir, bu nedenle fırça kullanmanıza gerek yoktur. Parmaklarınız bu görünüm için gayet iyi çalışıyor.

Adım 5: Parıltıyı Alın

Fransız Makyajı Nasıl Yapılır?

Fransız Makyajı Nasıl Yapılır?

Yüz hatlarınızı gerçekten öne çıkarmak için elmacık kemiklerinize, burnunuzun köprüsüne, Cupid’in yayına ve gözlerinizin iç köşelerine en az ışıltılı balmsı bir vurgulayıcıyı hafifçe vurun. Ayrıca yüzünüzün her yerinde eşit, yanardöner bir ışıltı yaratmanıza yardımcı olur.

Ve işte! İşte son ‘Fransız kızı’ görünümü.

Fransız Makyajı Nasıl Yapılır?

Fransız Makyajı Nasıl Yapılır?

Amerikan Vs. Fransız Makyaj Rutin

Amerikan makyaj rutini genellikle kusursuz görünmekle ilgiliyken, Fransız makyaj trendleri daha rahat bir yaklaşıma sahip. Amerikalı kadınlar, güzelliği temel, uzun vadeli bir yatırım olarak gören Fransız kadınlarının aksine, hızlı çözümlerle daha fazla ilgileniyorlar. Çok küçük yaşlardan itibaren cilt bakımına daha fazla önem verirler ve hazırlanmak için bir etkinlikten önce saatler harcamaktan kesinlikle hoşlanmazlar. Ayrıca daha az gösterişlidirler ve stilleri daha çok sessiz zarafetle ilgilidir.

Temel olarak, Fransızlar güzelliğe daha az karmaşık, daha zevkli ve doğal bir yaklaşımdan hoşlanırlar. Bir Fransız kadınının patlamak için harcadığı saatler hakkında konuştuğunu asla duymazsınız çünkü neredeyse her zaman mükemmel bir şekilde dağılmış saçlarla uyanır.

 

 

 

Sevgili NHMAG okurları, Fransız Makyajı Nasıl Yapılır? yazımızı beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Fransız Makyajı Nasıl Yapılır?

YORUMLAR

WORDPRESS: 0