Bebek Yüz Makyajı Nasıl Yapılır?

AnasayfaMakyaj

Bebek Yüz Makyajı Nasıl Yapılır?

Fransız Makyajı Nasıl Yapılır?
Kaydırma Kartı ile Kanatlı Eyeliner Oluşturma
Harika Görünmenize Yardımcı Olacak 5 Basit Akşam Makyajı

Bebek Yüz Makyajı Nasıl Yapılır?.. Bazı insanlar bir bebeğin saf, cennet gibi yüzüne sahip olmak ister. Bu Baby Face makyaj görünümü, Kore ve Tayland gibi birçok ülkede inanılmaz derecede popüler. Bu makyaj, genç kadınların yüzlerini sevimli bebeklerin yüzlerine dönüştürüyor. Yalnızca birkaç bileşene sahip olduğu için elde edilmesi basit bir görünümdür. Ayna karşısında tonlarca makyaj yaparak saatler geçirmekten hoşlanmayanlar için idealdir.

Bebek Yüz Makyajı Nasıl Yapılır?

Bu yazıda, bebek yüzü makyajını nasıl yapacağınızı öğrenmek için öğreticiye göz atabilirsiniz! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Öncelikle yüzünüzü nemlendirmeniz gerekiyor. İstenen ten renginin nemli ama mat olması gerekiyordu. Bu yüzden kapatıcınızı yüzünüzün yaşlanma belirtileri gösteren bölgelerine sürün. Yanakların altındaki lekeler, sivilceler veya şişlikler için bir kapatıcı kullanın. Kapatıcıyı yüzün geri kalanıyla karıştırın.

Temel

Genelde her türlü makyajda yüzünüze fondöten sürüyorsunuz. Ama bunda değil. Cakey bir görünümden kaçınmak istiyorsanız, fondöteninizi yüzünüzün en çok ihtiyacı olan bölgelerine uygulayın. Parmaklarınızı kullanarak karıştırın. Aslında fondöten veya BB krem yerine CC krem kullanmak daha doğru. Bu, bir bebeğin nemli görünümünü yakalamanıza yardımcı olur. Yüzün merkezinden dış kenarlara doğru karıştırın.

Harika Görünmenize Yardımcı Olacak 5 Basit Akşam Makyajı

Artık tabanı yerleştirdiğinize göre, onu bir pudra ile kapatmanın zamanı geldi. Pudra, mat görünümün elde edilmesine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda makyajın yerinde kalmasını sağlar. Ayrıca çilleri mükemmel şekilde gizler. Bazın parlaklığını bir pudra ile matlaştırmak istemiyorsanız, pudrayı çene hattınız ve alnınızın kenarı boyunca uygulayın. Bu, saçınızın yüzünüze yapışmasını önleyecektir.

Elmacık Kemikleri

Bebeklerin, bronzlaştırıcı veya normal allığın yakalayamadığı pembemsi ve eflatun yanakları vardır. Ancak lavanta tonlarında bir allık onun özünü yakalayabilir. Ayrıca pembe bir ton, krem veya allık kullanabilir ve parmaklarınızla cildinize uygulayabilirsiniz. Lavanta allık bulabilirseniz, pudrayı elmacık kemiklerinize noktalayın. Şimdi fırçanızı kullanarak allığı merkezden kulağa doğru düz vuruşlarla karıştırın. Allığın zar zor orada olması gerektiğini hatırlamalısın. Aksi takdirde, boğulmuş mavi bir bebek gibi görünürdünüz.

Bebek Yüz Makyajı Nasıl Yapılır?

Kaşlar

Bebeklerin neredeyse hiç düz, ince kaşları olmadığını bilmelisiniz. Ancak Baby Face makyajı için gür, dağınık bir kaş da istemezsiniz. İşte işin püf noktası – ince, bakımlı kaşlarınız varsa, kaşlarınızı biraz kabartmak için rimel kullanın. Ardından, daha kalın görünmesi için kaşların kenarlarını aynı renkte bir kalemle çizin. Zaten kalın kaşlarınız varsa, kaşlarınızı düzgün bir şekilde düzenlemek için bir kaş tarağı kullanın. Baby Face makyajında kaş kemeri az çok düz olmamalı ve çok uzun olmamalıdır. Kaşınızın olabildiğince doğal görünmesini sağlamak için araçlarınızı kullanın.

Göz Farı

Baby Face makyajında eyeliner kullanmıyorsunuz çünkü çocukların neredeyse hiç kalın kirpikleri olmuyor. Ancak yorgun göz kapaklarınızı kaldırmak için göz farı kullanabilirsiniz. Ten renginize en uygun renk olan doğal bir göz farı kullanın. Pembe ışıltılı bir göz farı, yüze meleksi bir dokunuş katar. Bu göz kapağı için. Göz altı için, gözün dış kenarına küçük noktalar halinde kahverengi göz farı sürün ve karıştırın. İç kenarda, küçük bir damla şampanya parıltısı güzel görünüyor.

Bebek Yüz Makyajı Nasıl Yapılır?

Bebek Dudakları

Dudaklarınızı düzenli olarak nemlendirirseniz, sadece bir kat Baby Lips yeterli olacaktır. Ancak düzenli olarak bu nemlendirici rutini uyguluyorsanız, önce pul pul dökülen cildi fırçalamanız gerekir. Ovalanmış çıplak dudaklarınıza pembe veya turuncu bir dudak tonu uygulayın.

Bebek yüzlü bir makyaj görünümünün en iyi şekilde harmanlanması gerekir, bu nedenle makyaj ürünlerinizi mükemmel bir şekilde karıştırdığınızdan emin olun. Fikir, tıpkı bebekler gibi kusursuz görünmek. Bu durumda, yüzünüzü makyajlı ve cakey göstermeyi göze alamazsınız. Bunun yerine, kaliteli bir karıştırma fırçası kullanarak cilt yüzeyini iyice düzeltin. Genel görünümü yumuşak ve basit tutun. Şimdi, bu ipuçlarını ve püf noktalarını takip edin ve parlaklığınızı elde edin. Bir değişiklik arayan o bebek suratını göstermenin zamanı geldi. Öyleyse al, ayarla, git!

 

 

 

 

Sevgili nhmag okurları, Bebek Yüz Makyajı Nasıl Yapılır? haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için nhmag’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

 

Bebek Yüz Makyajı Nasıl Yapılır?

YORUMLAR

WORDPRESS: 0