Harika Görünmenize Yardımcı Olacak 5 Basit Akşam Makyajı

AnasayfaMakyaj

Harika Görünmenize Yardımcı Olacak 5 Basit Akşam Makyajı

Güzel Gözlerin Sırları
Bebek Yüz Makyajı Nasıl Yapılır?
Fransız Makyajı Nasıl Yapılır?

Harika Görünmenize Yardımcı Olacak 5 Basit Akşam Makyajı… Akşam makyajı ipuçları her zaman önemlidir ve bunun iyi bir nedeni vardır. İşten sonra arkadaşlarımızla sık sık planlar yaparız veya akşam yemeği randevularına çıkarız. Ve eğer bir parti varsa, makyajın kusursuz olmalı.

Harika Görünmenize Yardımcı Olacak 5 Basit Akşam Makyajı

Bir akşam partisi, iyi yemek, anlamsız sohbetler, modaya uygun giysiler ve muhteşem makyajla ilgilidir. Elbette duruma göre giyinmeli ve makyajınız da elbisenizi tamamlamalıdır. İşte mükemmel akşam makyajı için kolay bir rehber.

Bebek Yüz Makyajı Nasıl Yapılır?

Akşam Makyajı Nasıl Yapılır?

Harika görünmek istediğinizi biliyoruz. İşte sizi partiye hazırlayacak önemli akşam partisi makyaj ipuçları:

1. Acele Etmeyin:

Kıyafet seçiminize ve genel görünüme karar vermek için yeterince zaman ayırın. Buna göre makyajınızı yapın. Bir bling kıyafeti giymeyi planlıyorsanız, makyajınızı basit tutun ve tam tersi. Sonunda bir disko topu gibi görünmek istemediğinizden eminiz.

2. Süreyi Uzatın:

Parti, eğlence dolu seanslar, dans ve gece boyu eğlence anlamına gelir. Makyajınızın erime ve yüzünüzü lekeleme şansı vardır.

Harika Görünmenize Yardımcı Olacak 5 Basit Akşam Makyajı

Pürüzsüz bir doku oluşturmaya yardımcı olan ve aynı zamanda makyajınızın kalan saatini uzatan iyi bir yüz bazına yatırım yapın. Ayrıca uzun süre kalıcı ürünler almayı da bir nokta haline getirebilirsiniz.

3. Kusursuz Yüz:

Yüz, makyaj için bir tuval gibidir. Kusursuz bir yüz yaratmak, doğru kıyafeti seçmek kadar önemlidir. Orta kapsamlı bir fondöten uygulayın ve iyice karıştırmayı unutmayın. Bu, herhangi bir lekeyi ve kusurlu cilt tonunu gizleyerek size kusursuz bir temel sağlar.

4. Biraz Göster Biraz Sakla:

Sadece bir yüz özelliğine odaklanın, gözlerde dramatik veya cüretkarsanız, ardından makyajın geri kalanını basit tutarak tonda tutun. Benzer şekilde, kalın dudaklar istiyorsanız, yanaklara ve gözlere hafifçe vurun.

Cesur gözler ve dudaklarla giderseniz, muhtemelen bir palyaço gibi görüneceksiniz ve ikisini de aşağılarsanız, akşam makyajı olarak işe yaramayan güzel bir gündüz görünümüne sahip olacaksınız!

5. O Işıltıyı Yakalayın:

Sadece doğru alanlara bir toz vurgulayıcı uygulayarak bir parıltı taklit edin. Vurgulayıcı, ışığın yüze doğal olarak vurduğu yere uygulanmalı ve mantrayı unutmayın – biraz daha fazladır. Kaş kemiği kemerine, elmacık kemiğine ve Cupid’in yayına biraz uygulayın. Bu, ışığın yansımasına yardımcı olur ve bir parlamaya neden olur. Yüzünüzü daha uzun veya daha kısa göstermek istiyorsanız, konturlama için kullanılan bir vurgulayıcı bir cazibe gibi çalışır. Yüzü uzatmak istiyorsanız, daha keskin bir görünüm vermek için vurgulayıcıyı çene çizgisi boyunca ve elmacık kemiklerinin hemen altında kullanın. Daha kısa görünmesini istiyorsanız, elmacık kemiğini yuvarlak bir şekilde vurgulayın. Bu, uzunluğu kısaltacaktır.

 

 

Sevgili nhmag okurları, Harika Görünmenize Yardımcı Olacak 5 Basit Akşam Makyajı haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için nhmag’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

 

 

Harika Görünmenize Yardımcı Olacak 5 Basit Akşam Makyajı

YORUMLAR

WORDPRESS: 0