Kaydırma Kartı ile Kanatlı Eyeliner Oluşturma

AnasayfaMakyaj

Kaydırma Kartı ile Kanatlı Eyeliner Oluşturma

Oval Yüzler İçin 2 Mükemmel Kaş Şekli Fikri
Gıdınızı Gizlemek İçin 5 Akıllı Makyaj Püf Noktası
Fransız Makyajı Nasıl Yapılır?

Kaydırma Kartı ile Kanatlı Eyeliner Oluşturma… Kaydırma Kartıyla Kanatlı Eyeliner Oluşturma Eyeliner’larınızla düzgün kanatlar elde etmek için pahalı şablonlar ve aletler satın almak yerine, kanatlı eyeliner’ınızı çizmenize yardımcı olması için kredi veya banka kartınızı kullanın.

Adım Adım Kanatlı Eyeliner

Kartın düz kenarını gözünüzün dış köşesinde şakaklarınızla hafif bir eğik tutarak tutun.
Kanatları oluşturmak için göz kalemi ile düz kenar boyunca izleyin.
Göz kalemini üst kirpik çizgisi boyunca gözlerinizin iç köşelerine doğru uzatın.
Not: Ayrıca bir kalem veya kurşun kalem veya temelde herhangi bir düz nesne kullanabilir ve düz bir kanat elde etmek için aynı yöntemi izleyebilirsiniz. Ancak bu durumlarda kanat muhtemelen daha keskin ve daha az kıvrımlıdır.

Kanatlı Eyeliner Sürülürken Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktaları ve Önlemler

Eyeliner tipinizi seçerken dikkatli olun. Eyeliner’lar esas olarak üç avatarla gelir: sıvı, jel ve kurşun kalem. Sıvı ve jel astarlar daha cesur ve çarpıcı bir sonuç verirken, özellikle yeni başlayanlar için çalışmak biraz dağınık olabilir. Öte yandan kurşun kalemler daha yumuşak ve ince bir bitiş sağlar, size harika bir kontrol sağlar ve bu nedenle yeni başlayanlar için önerilir.

İlgili: Bebek Yüz Makyajı Nasıl Yapılır?

Kanatlı göz kalemi ve kedi gözü neredeyse herkeste çok çekici görünür ve her durumda ve hatta günlük olarak giyilebilir. Bununla birlikte, gideceğiniz drama seviyesine bağlı olarak kanatların uzunluğu ve keskinliği ile oynayabilirsiniz.

Kaydırma Kartı ile Kanatlı Eyeliner Oluşturma

Ayrıca göz şeklinizi tamamlayan kanatların yerleşimini ve şeklini de öğrenin ve ona göre ayarlayın.
Yeni başlayan biriyseniz, tüm rehberlikle bile göz kalemlerini bozmanız doğaldır. Bir hata yaparsanız endişelenmeyin. Bir pamuklu çubuğu petrol jölesine batırın ve lekeyi nazikçe silin. Hızlı bir düzeltme için şeffaf bir lipgloss da kullanabilirsiniz.
Likit eyelinerları daha iyi kontrol edebilmek için 10-15 dakika buzdolabında bekletin. Bu, aplikatörü kontrol etmeyi kolaylaştırmak için sertleştirecektir.

 

 

Sevgili NHMAG okurları, Kaydırma Kartı ile Kanatlı Eyeliner Oluşturma haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG ’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

 

Kaydırma Kartı ile Kanatlı Eyeliner Oluşturma

YORUMLAR

WORDPRESS: 0