9-15 Ocak Haftası Astroloji Analizi

AnasayfaKöşe Yazarları

9-15 Ocak Haftası Astroloji Analizi

25 Ekim Güneş Tutulması
Yaşlanmanın Cildimiz Üzerindeki Etkileri
Neden Bir Türlü Zayıflayamıyorum Diyorsanız İşte Cevabı

9-15 Ocak Haftası Astroloji Analizi… Haftanın ilk gününe Ay, Aslan Burcu’ndayken başlıyoruz. Yaratıcılığımız ve enerjimiz yüksek olacak. Ay Chrion üçgeni ile kendini göstermekte zorlanan kişiler güçlerini geri alabildiklerini fark edecekler. Öğle saatinde netleşecek olan Ay Uranüs karesi sebebiyle duygusal krizlere yatkın hale gelebiliriz, farkında olmak, kontrolü kaybetmemek bu süreci kolay geçirmemizi sağlayacaktır. Venüs ve Mars arasındaki uyumlu açı sebebiyle ikili ilişkilerde geçmişten gelen sıkıntıları çözebileceğimiz fırsatlar bulacağız.

9-15 Ocak Haftası Astroloji Analizi

İlgili: Yeni Yılın İlk Haftasından Herkese Merhaba

Salı gününe Ay ve Satürn karşıtlığı ile giriş yapıyoruz. Kendimizi baskı altında hissedeceğimiz etkiler mevcut. Özgür olmak isterken, bir anda kapana kısılmış hissi gelebilir. Gün genelinde Ay boşlukta, yeni bir adım atmaktan ziyade tamamlanmayana odaklanmak gün geneli enerjisini rahatlatacaktır. Akşam saatlerinde Başak Burcu’na geçecek Ay, önümüzü görebilmemiz ve ayarlamalar yapabilmemiz adına destekleyici olacak.

9-15 Ocak Haftası Astroloji Analizi

Önemli Konuları Akşama Bırakın

Çarşamba gününe Ay Başak Burcu’ndayken başlıyoruz. Sabah saatlerinde gerçekleşecek Ay ve Mars zorlayıcı açısı ile mükemmeliyetçilik tuzağına düşüp kendimiz ile mücadeleye girebiliriz. Kendimize ya da başkalarına karşı eleştirinin dozuna arttırabiliriz aman dikkat. İçsel çatışmalar sebebi ile anda kalmakta zorlandığımızı fark edersek nefes egzersizlerinden faydalanabiliriz. Merkür ve Chrionun da zorlayıcı açıda olması kelime ve ifade kazalarına yatkın hale getiriyor hepimizi. Önemli konuşmaları, ikili ilişkilerde verilecek kararları akşam saatlerine bırakmak daha sağlıklı olacaktır.

Perşembe gününe Ay Güneş uyumlu açısının etkisiyle başlayacağız. Duygularımızı ve ihtiyaçlarımızı daha rahat aktarabileceğimiz bir etki mevcut. Karar aşamasında olduğumuz konularda önümüzü daha rahat görebileceğiz. Öğleden sonra Ay ve Neptün arasındaki zorlayıcı açı kandırma ve kandırılma etkilerine dikkat çekiyor. Bu süreci ilahi olanla bağ kurmak için değerlendirebilirsiniz.

9-15 Ocak Haftası Astroloji Analizi

Mars Retrosu Sona Eriyor

Cuma gününe Ay Terazi’deyken başlıyoruz. Duygularımızı dengelemeye çalışırken, Ay Jüpiter karşıtlığı ile abartılı duygulara çekilebilir ya da duygusal açlık ile uğraşabiliriz. Öğleden Sonra ise daha dengeli bir enerjiye çekilirken kendimizi kararsızlıklarla uğraşırken bulabiliriz. Bugün öz sevgi ve özdeğer çalışmalarına mutlaka vakit ayrılmalıdır. Güneş ve Neptün arasındaki uyumlu açıyla yardım çalışmalarında bulunmak, bağış yapmak, spritüal çalışmalara yönelmek kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlayacaktır. Bugün Mars Retro’su sona eriyor, kendimizi daha rahat motive edeceğimiz, daha kolay ilerleyebileceğimiz bir döneme geçiş yapıyoruz.

Cumartesi gününe Ay Chrion karşıtlığı ile başlıyoruz . Kendimizi kalabalıklarda yalnız hissedebiliriz. Kendimizi saklamak ve korumak ihtiyacına çekilebiliriz. İçsel sıkıntıların fizik bedenimizi etkilediğini fark edebiliriz. Akşam saatlerinde Venüs ve Uranüs arasındaki zorlayıcı açıyla ilişkilerdeki farklı bakış açıları gün yüzüne çıkabiliriz. İlişkilerde özgürlük vurgusuna takılıp, uyum ve dengeden sapabiliriz. Kelimeler özenli ve sevgi dolu olduğu müddetçe aşılamayacak hiç bir problem olamaz tabiki.

9-15 Ocak Haftası Astroloji Analizi

Pazar gününe Ay, plüto zorlayıcı açısı ile başlayacağız.. Korku ve kaygılarımız ön plana çıkabileceği gibi içsel bir kin veya öfkeye çekilebiliriz. Dengeye ihtiyaç duyduğumuz halde sınırlarımızın zorlandığını hissedebiliriz. Gün genelinde okült araştırmalar yapmak, psikoloji ile ilgili okumalar yapmak, tetiklenen öfke, kin gibi duyguların kökenine ulaşmayı seçmek kaosa çekilmemizi önleyecektir.

 

 

 

Sevgili NHMAG okurları, 9-15 Ocak Haftası Astroloji Analizi haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet, Psikoloji, Astroloji, Burç Yorumları, Kişisel Gelişim, Pratik ve Sağlıklı Yemek Tarifleri gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

9-15 Ocak Haftası Astroloji Analizi

YORUMLAR

WORDPRESS: 0