Yeni Yılın İlk Haftasından Herkese Merhaba

AnasayfaKöşe Yazarları

Yeni Yılın İlk Haftasından Herkese Merhaba

İnançlarımız Gerçeğimizdir
Yaşamda Farkındalık
Bir İlişki Ne Zaman Biter?

Yeni Yılın İlk Haftasından Herkese Merhaba… Pazartesi gününe Ay Boğa Burcu’ndayken başlıyoruz. Uranüs ile kavuşumda olan Ay, sabah saatlerinde uçlarda hissedilecek duyguları, ani verilebilecek duygusal kararları tetikleyebilir. Kendimizi güvende hissetmek isterken bir anda kontrolü kaybediyormuşuz gibi bir algı yaratabilir.

Yeni Yılın İlk Haftasından Herkese Merhaba

Ani çıkışlardan ve ani kararlardan uzak durmak gerekirken, karşılaşabileceğimiz şaşırtıcı olaylara ise esnek bir bakış açısı ile yaklaşmak gerekir. Öğleden sonra netleşecek Ay Satürn karesi ile yavaşlama, aksama, engellenme enerjileri aktif olacak. Zamana yayarak ve işleri aceleye getirmeden, yetersizlik hisleri ile mücadele etmeden bu zamanı geçirebilmek önemli olacak.

İlgili: Yeniyıl Haftasından Herkese Merhaba

Bu esnada devrede olacak Ay, Merkür olumlu görünümünü aktif kullanarak duygularımızı ve hislerimizi anlaşılır bir şekilde ifade edebilmek, tamamlanmayan işlere odaklanmak, ihmal ettiğimiz projelere vakit ayırabilmek, iletişim ve hareket odaklı kalabilmek kıymetli olacak. Bugün tanıştığınız ve karşılaştığınız kişilere ekstra dikkat edin. Hayatınıza yeni başlangıçları ve yeni fikirleri getirebilir.

Yeni Yılın İlk Haftasından Herkese Merhaba

Salı Günü Ay İkizler Burcunda

Salı gününe Ay, İkizler Burcu’ndayken başlıyoruz. Genel olarak meraklı, hevesli, konuşkan ve iletişim odaklı bir enerjide olacağız. İkili ilişkiler hakkında bilgi veren gezegenimiz Venüs, sabaha karşı Kova Burcu seyahatine başlayacak. Yaklaşık bir ay boyunca ilişkilerde daha özgür, eşitlikçi ve dostane bir tavır sergileyeceğiz.

Orijinal ve çılgın yanımızı göstermek isterken, karşımızdaki kişilere duvar örmemeye dikkat etmeliyiz. Venüs’ün Kova Burcu geçişi ile sabah saatlerinde Jüpiter ile arasındaki uyumlu açısı etkisini hissettirmeye başlıyor. Bu etki ile maddi konularda hareketlenme yaşayabiliriz. İşte kazanç, gelirlerde artış, iş başvurularından olumlu dönüş almak için pozitif etkiler mevcut.

Yeni Yılın İlk Haftasından Herkese Merhaba

Çarşamba günü Ay’ın İkizler Burcu’nda ilerleyişi devam edecek. Chrion ile uyumlu açıda olması beden ya da ruhsal sağlıkta aranılan şifayı bulmak adına etkili olacak.. Gün genelinde bilgi odaklı olacağız .Maddi ve manevi olarak kapasitemizi arttırmak için neler yapmamız gerektiğini fark edeceğimiz, yeni ve orijinal fikirlere ulaşabileceğimiz bir gün geçireceğiz.

Perşembe günü Ay saat 03:07’den 17:14’e kadar boşlukta olacak. Yeni bir girişim yapmak, yeni bir konuyu başlatmak yerine bu aralığı tamamlanmayan, yarım kalan işlere odaklanarak geçirmek daha doğru olacaktır. Saat 17:15 itibariyle Ay, Yengeç Burcu seyahatine başlayacak. Jüpiter ile zorlayıcı açıya girmesi sebebiyle, ihtiyaçlarımızı abartılı duygusal reaksiyonlarla ifade etmeye yatkın olabiliriz. Bu enerjiyi sportif faaliyetler ile sağaltabiliriz.

Yeni Yılın İlk Haftasından Herkese Merhaba

Yengeç Burcundaki İlerleyiş

Cuma günü Ay’ın Yengeç Burcu’ndaki ilerleyişi devam edecek. Ay’ın Ay Düğümleri ile yapacağı uyumlu açı ile hayatımızda gitmek istediğimiz yön ve adımlarla ilgili olarak farkındalık yaşayabiliriz. Bugün Dolunay enerjisini yoğun olarak hissetmeye başlayacağız.

7 Ocak Cumartesi Saat 01:09 Yengeç Burcu’nda Canaopus kavuşumlu bir Dolunay meydana gelecek. Bu sabit yıldızın etkisiyle kötü gidecek olayların iyiye döndüğünü, şanslı bir sürece girdiğimizi, destek göreceğimizi söyleyebiliriz. Güneş’in de Vega sabit yıldızından destek alması ile çabalayan, bilgi ve sorumluluk ile ilerleyebilenlerin yollarının açılacağı bir döneme giriş yapmış oluyoruz. Cumayı, cumartesiye bağlayan gece rüyalarınızı mutlaka not alın haberci rüyalar görebilirsiniz.

Cumartesi günü Ay, Neptün üçgeni ile güne başlıyoruz. Güneş’in de retro Merkür ile kavuşumu netleşiyor. Dolunay enerjisi de hala yoğun bir şekilde etkiliyken bugün manevi çalışmalar yapmak, içe dönmek, geçmiş ile yüzleşebilmek, affetme çalışmaları yapmak, meditasyon yapmak, sezgileri takip etmek, aklımızdan, kalbimizden geçen ilhamları yakalamak adına değerlendirilebilir. Niyet, dilek, dualar için de bugünü değerlendirebilirsiniz.

Yeni Yılın İlk Haftasından Herkese Merhaba

Pazar gününe Ay Aslan Burcu’nda iken başlayacağız. Sabah saatlerinde netleşecek olan Ay, Jüpiter olumlu açısı ile kendimizi enerjik, yaşam dolu ve coşkun duygular içerisinde hissedebiliriz. Yüksek enerji gerektiren işleri sabah saatlerinde halletmek yerinde bir karar olacaktır.

Akşam saatlerinde Ay Venüs karşıtlığı ile çatışma enerjisine çekilebiliriz. İstek ve ihtiyaçları doğru ifade edememek ve abartılı tepkiler vermektense farkındalığı korumak ve kontrolü kaybetmemek günü pozitif bitirmemizi sağlayacaktır.

 

 

 

Sevgili NHMAG okurları, Yeni Yılın İlk Haftasından Herkese Merhaba haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet, Psikoloji, Astroloji, Burç Yorumları, Kişisel Gelişim, Pratik ve Sağlıklı Yemek Tarifleri gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Yeni Yılın İlk Haftasından Herkese Merhaba

YORUMLAR

WORDPRESS: 0