Yeniyıl Haftasından Herkese Merhaba

AnasayfaKöşe Yazarları

Yeniyıl Haftasından Herkese Merhaba

İlişkilerde Doğru Mesafeyi Bulmak
Dünyanın En Uzun Yaşayan İnsanlarının Sırrı Ne?
Fitness nedir?

Yeniyıl Haftasından Herkese Merhaba… Haftanın ilk gününe Ay, Kova Burcu‘ndayken giriş yapıyoruz. Ay’ın, Ay Düğümleri ve Uranüs’e yaptığı zorlayıcı açı güne şaşırtıcı olay ya da haberlerle başlayabileceğimizi anlatıyor. Sabah saatlerinde yaşanabilecek olan kadersel karşılaşmalar ise günün tüm enerjisini etkileyecek gibi duruyor.

Yeniyıl Haftasından Herkese Merhaba

Akşam saatlerinde yaşanacak Ay Satürn kavuşumu, görev bilinci ile hareket etmemizi sağlayacaktır. Herhangi bir karar aşamasındaysak akşamüstü saatlerini bu konunun üstüne yoğunlaşmak için değerlendirebiliriz.
Salı günü saat 10:30’da Ay Balık Burcu’na geçiş yapıyor.

İlgili: 19-25 Aralık Haftası Astroloji Analizi

Balık etkisiyle duygularımız daha dengesiz ve uçlarda olabilir. Gün içerisinde değişen koşullara çabuk adapte olurken, kendi duygularımızı tanımlamakta ve anlamakta zorlanabiliriz. Güneş ve Ay arasındaki uyumlu açı iç ve dış dünya dengesini koruyabileceğimizi anlatıyor. Kurban ve kurtarıcı olmamaya dikkat ederek sezgileri ve ilhamlarımızı dinlemekte fayda vardır.

Gece gerçekleşecek Ay Mars karesi ile çatışmalara, fevri çıkışlara, kazalara yatkın hale gelebiliriz. Duyguları yok saymadan mantıkla ilerlemek akşamın enerjisini rahatlatacaktır.

Yeniyıl Haftasından Herkese Merhaba

Çarşamba günü bu sefer Ay ve Ay Düğümleri arasındaki pozitif açı ile güne başlıyoruz. Yaratıcılığımızın yüksek ve hayat amacımıza hizmet edebileceği bir gün. Bir anda akla gelen fikirleri yazmakta fayda var, uzun vadede işimize yarayacaktır. Öğle öncesi Venüs Neptün arasındaki uyumlu açı netleşecek.

İkili ilişkiler için destekleyici bir enerji; sevgi, özlem ve hayallerin rahatlıkla aktarılacağı bir gün geçireceğiz. Aynı zamanda İlahi olan ile bağı kuvvetlendirmek, ibadet etmek, meditasyon ve spirituel çalışmalarda bulunmak için de bugünü değerlendirebiliriz.

Perşembe günü saat 12:30 da iletişimi, düşünceleri, trafiği, imzaları, eğitimi anlatan burç Merkür geri hareketi öncesi durağan pozisyona geçecek. 20 Ocak’a kadar geri hareketini sürdürecek olan Merkür, hayatımızda bir türlü düzen getiremediğimiz konuları tekrardan hatırlatacak.

Bu süreç yarım bıraktığımız, bir türlü ilerleyemediğimiz konuları fark edip tamamlamak adına bir fırsat olacak. İmza atarken, yeni bir proje üzerine çalışırken, trafikte ve iletişimde, alışverişte ekstra dikkatli olmak süreci kolay atlatmamızı sağlayacaktır.

Yeniyıl Haftasından Herkese Merhaba

Ay Chrion Kavuşumu

Cuma günü Ay Koç Burcu’nda seyahat edecek. Mars ile uyumlu açısı ile güne enerjik ve motive başlayacağız. Fevri kararlardan, dürtüsel hareketlerden kaçınıp günün enerjisini pozitif olarak değerlendirmek bizim elimizde olacak. Ay Chrion kavuşumu ile başkalarında kendi yaralarımızı görme, farketme ve onlara destek sağlama imkanı bulacağız. Kendimizi yetersiz ve cesaretsiz hissettiğimiz alanlarımızı şifalandırmak ve başkalarından aldığımız sorumlulukları iade etmek adına güzel bir gün geçireceğiz.

Cumartesi gününe Ay Merkür karesi ile başlayacağız. Geçmiş konuların gündeme gelmesi ile geçmişin yüküyle duygusal olarak hareket etmek isteyebiliriz. Buradaki enerjiyi nefes çalışmaları ile, affetme meditasyonları ile ve çözüm odaklı cümleler ile dağıtabiliriz.

Öğlende de Ay Venüs karesi ile ilişkiler içerisinde tartışmalara yatkın olabiliriz. Maddi konuların, sevgi ve değer konularının gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Yeni bir yıla girerken bu enerjinin günü bozmamasını seçmek bizim elimizde.

Yeniyıl Haftasından Herkese Merhaba

Uyum, denge, esneklik ve anlayışı elimizden bırakmamalıyız. Akşam saatlerinde Ay’ın Boğa Burcu’na geçmesi ile kendimizi daha rahat, huzurlu ve konforlu hissedeceğiz. Lezzetli yemekler, güzel kıyafetler ve sevdiğimiz kişiler ile yeni yılı karşılamaya hazır olacağız.

Şimdiden hepimizin yeni yılı kutlu olsun sağlık, huzur ve mutluluk hepimizi sarsın.

Yeniyıl Haftasından Herkese Merhaba

Yeniyılın ilk gününe de Ay Boğa Burcu’ndayken başlıyoruz. Tembellik, dinlenme, rahatlama ihtiyacımız yüksek olacak. Venüs ve Plüto’nun sabah saatlerinde kavuşum yapması tutku ve sevgi ihtiyacının yoğun olacağı bir gün geçireceğimizi anlatıyor. Manipülatif hareketlerden kaçınmak, kin ve öfkeyi ilişkilere yansıtmamak Pazar gününü pozitif kapatmamızı sağlayacaktır.

 

 

 

Sevgili NHMAG okurları, Yeniyıl Haftasından Herkese Merhaba haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet, Psikoloji, Astroloji, Burç Yorumları, Kişisel Gelişim, Pratik ve Sağlıklı Yemek Tarifleri gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Yeniyıl Haftasından Herkese Merhaba

YORUMLAR

WORDPRESS: 0