Kova Kadınları Arkadaşlık Aşk Seks ve Kişilik Özellikleri

AnasayfaAstroloji

Kova Kadınları Arkadaşlık Aşk Seks ve Kişilik Özellikleri

Biriyle çıkmadan önce Kova kadınları hakkında bilmeniz gereken her şey

Boğa Tarot Burçları: Ekim 2022
Terazi Erkeğini Kazanmanın Yolları
İkizler ve Yengeç Uyumlu mu?

Kova Kadınları Arkadaşlık Aşk Seks ve Kişilik Özellikleri… Kova kadını özellikleri tamamen pozitiflik ve dürüstlükle ilgilidir. Bu burcun altındaki bireyler 21 Ocak ile 19 Şubat arasında doğarlar ve Uranüs’ten etkilenirler. Kova, Hava elementinin altına düşer ve yenilikçi bir kişiliğe sahiptir.

Kova Kadınları Arkadaşlık Aşk Seks ve Kişilik Özellikleri

Bu Su Taşıyıcı burcu, iyi niyetleri ifade eder ve gerçeğe her şeyin üzerinde değer verir. Kova kadınları iyi kalpli ve açık sözlü olarak bilinir ve dünyayı kurtarmaya eğilimlidir. Gölgeli iş onların tarzı değil.

Kova, duygularını saklamakta iyi olduğu için, genellikle soğuk ve cahil olmakla karıştırılır. Bir Kova kadınının kişiliği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, yukarı kaydırın!

İlgili: Arkadaşlık, Aşk ve Evlilikte Terazi ve Balık Uyumluluğu

Kova Kadını Kişilik Özellikleri

Kova kadınları dürüst, yaratıcı, tutkulu, fedakar, girişken, gizemli ve spontane olarak bilinir. Eksantrik bir öngörülemezlikleri vardır ve inandıkları şey için kesinlikle tavır almaları gerekir. Diğer tüm burçlar gibi Kova burcu kadınlarının da olumlu ve olumsuz yanları vardır. Kova kadınlarının en iyi ve en kötü özellikleri hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Kova Kadınları Arkadaşlık Aşk Seks ve Kişilik Özellikleri

Kova Kadınlarının Olumlu Özellikleri

Bu işaret, zodyakın eksantrik profesörü gibidir. Her zaman kalıpların dışında düşünürler, yenilikçi ve benzersizdirler. Kovalar, diğer burçların basitçe yapamayacağı planlar ve fikirler hayal edebilirler. Garip kıyafetler giymeyi veya tuhaf saç modellerine sahip olmayı severler. Özetle, her zaman kalabalığın arasından sıyrılırlar ve orijinal kalırlar.

İnsancıl

Kova kadınları gezegeni önemser. Derin bir adalet, hakkaniyet ve özgürlük duygularına sahiptirler. Aktivizme çok düşkünler, bu da onları alternatif yaşam tarzlarına, hayırseverliğe ve yeşil siyasete yönlendiriyor.

Bağımsız

Doğal zekaları, akıllılıkları ve tarafsızlıkları onlara geniş bir arkadaş çevresi kazandırsa da, Kova kadını nihayetinde yalnızdır. Ahlaklarından, özgürlük ihtiyaçlarından ve ideallerinden kimse için taviz vermeye hazır değiller.

Vizyoner

Kova kadınları, hem kendi gelecekleri hem de toplumun geleceği için iddialı bir vizyona sahiptir. Son derece liberaller ve dünyaya olumlu bir değişiklik getirmeye çalışıyorlar. Bazen inançlarında biraz katı olabilseler de, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için ne gerekiyorsa yapmaya gerçekten hazırlar. Merhametleri ve güçlü adalet duyguları, eylemlerine ve görüşlerine yön verir.

Arkadaş canlısı

Kova kadınları çok arkadaş canlısıdır. Arkadaşlar arasında olmayı severler ve sevdiklerine her zaman yardım etmeye hazırdırlar. Gerçek bir dost olarak gördükleri biri için kendi çıkarlarını bile feda edebilirler.

Kova Kadınları Arkadaşlık Aşk Seks ve Kişilik Özellikleri

Kova Kadınının Olumsuz Özellikleri

Herkesin iki yönü vardır – olumlu ve olumsuz ve Kova kadınları da bir istisna değildir. Olumsuz özelliklerinden bazıları şunlardır:

Soğuk ve Duyarsız

Kova burcu kimseler için gerçek benliklerinden taviz vermeye hazır olmadıkları için genellikle soğuk ve duyarsız görünürler. Adil adalet duyguları, onları olaylara karşı daha az duygusal yapar ve aşırı analiz etme eğilimleri onları dünyadan ve çevrelerindekilerden ayırır.

Öngörülemeyen

Kova, tamamen değişimle ilgili bir hava burcudur. Ancak, bazen, bu kalite onları öngörülemez hale getirir. Bu burca ait olan kadınlar genellikle duygusuz olarak karşımıza çıkarlar ve bunun nedeni, duygularını veya öfkelerini hızlı veya ani patlamalarla salıverme eğiliminde olmalarıdır. Huysuzluk çoğu Kova burcu için, özellikle de yaşamlarında çok fazla baskıyla karşı karşıya kalanlar için bir sorundur.

Küçümseyici

Hiç şüphe yok ki Kovalar en zeki insanlardan bazılarıdır, ancak bu derin düşünme eğilimi bazen bazı durumlarda küçümsemeye yol açabilir. Genellikle düşündüklerinin veya yaptıklarının doğru olduğuna ve dolayısıyla diğer herkesin yanlış olduğuna ikna olurlar. Kararlarını verdikten sonra, onu değiştirmek gerçekten zor olabilir. Doğal olarak bu özellik, onlarla fikir alışverişinde bulunmaya çalışan insanlar için en büyük hayal kırıklığı kaynağıdır. Fikirlerine meydan okumak, kendilerini entelektüel olarak aşağı hissetmelerine neden olur.

Artık Kova kadınlarının tüm olumlu ve olumsuz özelliklerini bildiğinize göre, aşk ve seks söz konusu olduğunda nasıl yaptıklarına bir göz atalım.

Kova Kadınları Arkadaşlık Aşk Seks ve Kişilik Özellikleri

Kova Kadınları Arkadaşlık Aşk Seks ve Kişilik Özellikleri

Kova Kadınının Aşk ve Seks Özellikleri

Kova kadınları hassastır ve incinmek istemedikleri için yeni insanlara ısınmaları biraz zaman alır. Oldukça içe dönükler ve sadece kimseye açılmıyorlar. Derin bağlantılara inanırlar. Bu nedenle, bir Kova dişisiyle ilişkiye girmek için onun güvenini kazanmak gerekir.

Bu kadınlar genellikle kendileri kadar benzersiz olan ve trendlere bağlı birini istemeyen insanlara ilgi duyarlar. Kova kadını, kendileri gibi kurallara göre oynamayan insanlara çekilir. Onlar en dürüst ve sadık ortaklardır. Aslında, ilişkileri sona erdikten sonra bile eşleriyle en iyi arkadaş olarak kalma olasılıkları yüksektir.

Kova Kadınları Arkadaşlık Aşk Seks ve Kişilik Özellikleri

Ayrıca bu burca ait olan kadınlar seksi ve samimiyeti severler. Ancak, tek gecelik ilişkiler yerine kararlı bir ilişkiyi tercih ederler. Kova kadınları, fiziksel uyarımdan çok zihinsel uyarımı önemser. Sırf görünüşünden dolayı biriyle birlikte olmayı tercih etmezler. Güzel görünüm onlar için sadece bir bonus. Bu kadınlar sadece zeki insanlarla ilgileniyor.

Kova kadınları hem yatak odasının içinde hem de dışında açık fikirlidir ve sizinle deney yapmaktan mutluluk duyacaktır. Yeni şeylerden zevk almayı sevdikleri için sizi asla geri çevirmezler. Bu tür kadınlar gerçekten maceracıdır ve yargılayıcı değildir. Kovalar, samimi hayatlarını doyurmak için çeşitliliğe ihtiyaç duyarlar.

Kova burcu bir kadınla seks sadece unutulmaz değil, aynı zamanda inanılmaz derecede sıcak ve sürprizlerle doludur. Başkalarının çok utangaç hissedebileceği yerlere gitmekten korkmuyor. Aslında, fiziksel yakınlık söz konusu olduğunda yenilikçi olma fikrine bayılıyor.

Tecrübesiz bir partnerle birlikte olmaktan çekinmez ama açık fikirli olursanız bunu takdir eder. Kova kadını yatakta da espri anlayışına sahiptir ve konfor alanından çıkmaktan korkmaz. Ancak ilişkiye olan güven kaybolursa, cinsel yaşamları 180 derecelik bir dönüş alır. Bu gibi durumlarda, seks yaparken yok ve hareketsiz görünebilir.

Kova kadınları, sevgili oldukları kadar harika arkadaşlardır. Aşağıda bir Kova burcu kadını ile arkadaşlık hakkında her şeyi öğrenin.

Kova Kadınları Arkadaşlık Aşk Seks ve Kişilik Özellikleri

Kova Kadınları Arkadaşlık Aşk Seks ve Kişilik Özellikleri

Kova Kadınının Arkadaşlık Özellikleri

Kova, platonik dostluk, ortaklıklar ve iş ilişkileri ile eş anlamlıdır. Kova burcu iyi bir arkadaşlığa çok değer verir. Uzun süreli dostluklara inanırlar ve sözlerini tutamayan insanlardan nefret ederler.

Kovalar, arkadaşlarına karşı her zaman dürüsttürler ve sadece tekneyi sallamamak için asla yanlış tavsiyelerde bulunmazlar. Net bir zihniyetleri var ve bu nedenle arkadaşlarının hatalarını bile belirtmekten çekinmiyorlar.

Bu kadınlar entelektüel teması tercih ederler ve onlara canlı sohbet etme fırsatı verirseniz, sonsuza kadar arkadaşınız olurlar. Arkadaşlıkları özgürlüklerini kısıtlamadığı sürece mükemmel ve sadık arkadaşlardır.

Kova burcunda doğanlar dinleyebilir ve tavsiyelerde bulunabilir, tahammül edebilir ve anlayabilir ve genellikle müsaittir ve duyguları pahasına bile geri durmazlar.

Kova burcu kadınları, özgürlüklerini ve adalet duygularını ihlal etmedikleri sürece herkesle iyi geçinirler. Tutkulu insancıllardır ve etraflarındaki insanları çok önemserler.

Bu kadınlar fikirlerini arkadaşlarıyla paylaşmaktan ve onlara tam olarak ne hissettiklerini söylemekten asla çekinmezler. Arkadaşlarıyla eğlenmeyi severler ve doğru miktarda alanı korumakta ve diğer insanları boğmamakta harikadırlar.

Kova kadınları, aşk ve arkadaşlık söz konusu olduğunda tamamen özgürlük ve dürüstlükle ilgilidir. Bir sonraki bölümde nasıl bir ilişki içinde olduklarını kontrol edin.

Kova Kadınları Arkadaşlık Aşk Seks ve Kişilik Özellikleri

Kova Kadınları Arkadaşlık Aşk Seks ve Kişilik Özellikleri

Kova Kadınının İlişki Özellikleri

Kabul edelim, Kova kadınları bağlılık ve düğüm atma konusunda diğerleri kadar hevesli değiller. Her türlü kölelikten nefret eder ve korkarlar. Evliliğin ve ilişkilerin bir tuzak olduğunu düşünürler ve olabildiğince uzak dururlar.

Bu nedenle, bir Kova kadınına bağlanmadan önce, onun özgürlüğü her şeyden çok sevdiğini ve kimse için aynı şeyden asla ödün vermeyeceğini bilmelisiniz. Merhametli ve sayısız ilgisi var, bu yüzden onların peşinden gitmesine izin vermek en iyisidir.

Kontrol eden ve hükmeden erkeklerin bir Kova kadınının kalbini kazanma şansı yoktur. Özgürlüğünün tadını çıkarmasına izin verirsen, seni sonsuza kadar sevecek. Bu kadınlar kıskanç, sahiplenici, güvensiz ve talepkar partnerlerden nefret eder.

Kova Kadınları Arkadaşlık Aşk Seks ve Kişilik Özellikleri

Kova burcu kadınının aşkı tutkulu ve yoğun olmaktan çok inceliklidir. Onunla çıkmadan önce, onun çok pratik biri olduğunu unutmamalısın. O senin yanında duracak ve hayatın tüm iniş ve çıkışlarıyla yüzleşecek. Nadiren duygusaldır, bu yüzden aşırı duygusal insanlar genellikle onu geri çevirir.

Bu işaret altında doğan kadınlar özgür doğarlar. Bu nedenle, herhangi bir kurala uymalarını beklemeyin. Bu sadece Kova’nın doğasında değil. İlişkilerde esnekliği ve kendiliğindenliği severler. Kısıtlamayı bir meydan okuma olarak görürler. Bu nedenle, bilerek veya kazara onları sabote edebilirler. En kötüsü, kendilerini partnerlerinden kapatırlar.

 

 

 

Sevgili NHMAG okurları, Kova Kadınları Arkadaşlık Aşk Seks ve Kişilik Özellikleri haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Kova Kadınları Arkadaşlık Aşk Seks ve Kişilik Özellikleri

YORUMLAR

WORDPRESS: 0