Oğlak ve Başak Uyumluluğu Arkadaşlık Seks ve Aşk

AnasayfaYaşam

Oğlak ve Başak Uyumluluğu Arkadaşlık Seks ve Aşk

Mantıklı, benzer fikirlere sahip ve bağımsız - işte Başak ve Oğlak bağını neyin işe yaradığına bir göz atın.

Sürdürülebilir Etki Yatırımı Nedir ve Herkes Nasıl Başlayabilir?
Sizi aç bırakan 12 yiyecek ve içecek
Doğru Psikolog Seçme Rehberi

Oğlak ve Başak Uyumluluğu Arkadaşlık Seks ve Aşk… Oğlak ve Başak uyumluluğu, birçok benzerliği paylaştıkları için güçlüdür. Her ikisi de adanmış ve son derece pratik olduğu için en mantıklı eşleştirme olarak kabul edilir. Geleneklere bağlı kalmak ve kişisel ilişkilerde ve aile hayatında istikrarı korumak gibi bu geleneksel işaretler.

Oğlak ve Başak Uyumluluğu: Arkadaşlık, Seks ve Aşk

Başak ve Oğlak’ın ilişkisi, her ikisi de muhafazakar, pragmatik ve kendi kendine güdümlü olduğu sürece sürer. Bu iki burç arasındaki inanılmaz ilişki hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, doğru sayfaya geldiniz. Merak ediyorsanız, Oğlaklar ve Başaklar uyumlu mu? Cinsel uyumlulukları, arkadaşlıkları ve evli yaşamları hakkında daha fazla bilgi edinin. Kaydırmaya devam.

Başak ve Oğlak’ın Genel Uyumluluğu

Oğlak ve Başak Uyumluluğu Arkadaşlık Seks ve Aşk

Oğlak ve Başak Uyumluluğu Arkadaşlık Seks ve Aşk

Başak ve Oğlak’ın birbirleriyle genel uyumluluğa sahip olduğunu söylemek güvenlidir. Astrolojiye göre Başak değişken bir dünya burcudur, Oğlak ise kardinal dünyadır. İlgili unsurları açısından yelpazenin iki ucunda yer aldıkları için ilişkiyi mantıklı ve pratik hale getirir.

Başak Erkeği Ve Oğlak Kadını Uyumluluğu

Başak erkeği çok sessizdir ve yaptığı işi göstermekten hoşlanmaz. Öte yandan Oğlak kadını kararlı ve kararlıdır. Aklında bir hedef olduğunda geri adım atmaz. Bu iki işaret çok farklıdır ve uyumlu olup olmadıklarını merak etmelerine neden olur. Bununla birlikte, Başak erkeği Oğlak kadınını daha yaratıcı olmaya teşvik ederken, Oğlak kadını ona istikrar ve doğruluk verdiğinden, bu farklılıklar birbirini dengeler.

Her iki işaret de aile zamanına, sessizliğe ve hayatlarındaki düzene değer verir. Başak erkeği, Oğlak kadınının sadakatinden ve desteğinden hoşlanır. Rahatlamaya ihtiyacı olduğunda ona güvenebilir, ancak kadın genellikle sorunlarıyla o kadar meşguldür ki ona fazla ilgi göstermez. Başak erkeğinin sadakati Oğlak hanımına da hitap ediyor. Soğukkanlı veya mütevazı erkekleri tercih ediyor.

Oğlak kadını yaptığı her şeyde mükemmelliğe ulaşmak için çabalarken, Başak erkeği geleceklerine birlikte karar verirken yararlanabilecekleri yararlı tavsiyeler sunmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. Bir Başak erkeği, genellikle Oğlak kadınının sorumluluk, çalışkanlık ve sebat duygusundan etkilenir. Gereksiz yere muhafazakar doğası dışında, onunla ilgili her şeyi seviyor. Şefkatli taraf onu yakınında tutmayı başarır, ancak erkek onun için bir koltuk değneği veya destek sistemi gibi hissetmekten nefret eder. Bu eşleştirme hem zorlu hem de ödüllendirici.

Oğlak Erkeği Ve Başak Kadını Uyumluluğu

Başak kadını mükemmeliyetçidir ve ne kadar yorgun ya da meşgul olursa olsun her durumda elinden gelenin en iyisini yapar. Benzer şekilde, Oğlak burcu bir adam rekabetin heyecanını sever. Takımı bir maçı kaybederse cesareti kırılsa da, bu onun hemen harekete geçmesini engellemez. Bir dahaki sefere daha çok deneyecek ve aleyhine yığılmış olasılıkları yenmeyi başarana kadar devam edecek. Bu dürtü, ekibi için bir cesaret kaynağı, ancak Oğlak erkeğinin inatçılığı ve zaman zaman empati eksikliğinden kolayca rahatsız olan Başak kadınları için bir can sıkıntısı nedenidir.

Başak kadını da Oğlak partnerini şefkatten yoksun görür ve sabrının sınırlarını zorlar. Oğlak erkeği, partnerinin her zaman biraz yardıma ihtiyacı olduğunu anlasa iyi eder çünkü o doğal bir vericidir ve her zaman tabağında çok şey vardır.

Oğlak erkeği, Başak kadınının özellikle iş yerinde ne kadar sorumlu ve özverili olduğuna hayran kalacak. Bu bayan bilge ve zeki, bu da onu onun için büyük bir varlık yapıyor. Ayrıca, nedense sevdiği tüm sıkıcı idari işleri şikayet etmeden yapmaya isteklidir.

Bununla birlikte, bu iki işaret, kişilikleri çok güçlü olduğu için anlaştıklarından daha fazla çatışır; neredeyse her zaman konularda aynı fikirde olmayı başaramazlar, bu da pek çok dram yaratır. Bununla birlikte, doğaları gereği hem sakin hem de sabırlıdırlar ve uzun vadede daha iyi anlaşmaları için birbirlerine çok ihtiyaç duydukları alanı verebilirler.

Başak ve Oğlak hırslı ve çalışkandır, bu da onları ortak hedeflere ulaşmak için ideal müttefikler yapar. Bu kişilik özellikleri, birbirlerine koşulsuz destek ve teşvik sağladıkları için aynı zamanda onları mükemmel arkadaş yapar. Arkadaşlıklarının nüansları hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Başak ve Oğlak Dostluk Uyumluluğu

Oğlak ve Başak Uyumluluğu Arkadaşlık Seks ve Aşk

Oğlak ve Başak Uyumluluğu Arkadaşlık Seks ve Aşk

Oğlak burcu bir arkadaş, işleri halleden çalışkandır. Başak arkadaşları bu bağlılığa hayran kalıyor ve ikisi birlikte pek çok işi halledebiliyor. Her iki işaret de sorumlu ve adanmıştır, bu nedenle birbirlerinin zamanının taleplerini anlarlar.

Pek çok ortak noktaları var, bu da onları en başından beri birbirleriyle rahat hissettiriyor. Her iki işaret de aynı eğlencelere ve ilgi alanlarına sahiptir ve bu, aralarında kalıcı bir bağ oluşturur. Çok çalışmaya ve çok oynamaya inanırlar.

Oğlak, Başak’ın yardımsever doğasını ve fedakarlığını severken, Başak, Oğlak’ın gerçekçi pratikliğine hayran kalır. Böylece birbirlerinin hayatlarında destekleyici bir varlık olabilirler. Yüzeyde pek ortak noktaları olmasa da, kişilikleri birbirine çok iyi uyuyor ve birlikte vakit geçirirken bir uyum yakalıyorlar.

Başak ve Oğlak birbirlerine güven duyduklarında, cinsel yaşamları daha şehvetli ve tatmin edici hale gelir. Yataktaki samimiyetleri ve kimyaları hakkında her şeyi okumak için bir sonraki bölüme geçin.

Başak ve Oğlak’ın Cinsel Uyumluluğu

Oğlak ve Başak Uyumluluğu Arkadaşlık Seks ve Aşk

Oğlak ve Başak Uyumluluğu Arkadaşlık Seks ve Aşk

Oğlak yatakta iyi ve cinsel açıdan maceraperestken, Başak arzularına ayak uyduramayabilir. Bununla birlikte, Başak sebat edecek ve birlikte eğlenebilmeleri için Oğlak partnerini tatmin etmenin bir yolunu bulacaktır. Bu iki işaretin cinsel kimyası sadece uyumlu olmaktan daha fazlasıdır; aynı zamanda uyumludur.

Diğer birçok işaret, Başak’ı beğenilerine göre fazla iffetli bulabilirken, diğerleri Oğlak’ın cinsel açıdan çok agresif olduğunu düşünebilir. Ancak, bu çift söz konusu olduğunda bu görüşlerin hiçbiri geçerli değil. Onlarınki, uzun vadede çok başarılı kılan, güven ve karşılıklı anlayış üzerine kurulu bir cinsel ilişkidir.

Her iki burç da yatakta çekingen olabilir ve bazı kurallara gereğinden fazla önem verebilir. Bu nedenle, daha fazla deney yapma ve kendilerini kabul etme özgürlüğü onlara fayda sağlayacaktır.

Başak ve Oğlak’ın birbirlerine alışmaları ve yatak odasında zevki doyasıya yaşamaları zaman alabilir. Konuyla ilgili iletişim ve ileriye yönelik nazik adımlar, şehvetli doğalarının tüm potansiyelini keşfetmelerine ve deneyimlemelerine yardımcı olabilir.

Başak ve Oğlak, hem aile odaklı hem de geleneksel burçlardır, bu da evliliği onlar için büyük bir başarı haline getirir. Bir sonraki bölüm, evlilik hayatlarının dinamiklerini ve çeşitli zorluklarla nasıl başa çıktıklarını tartışıyor. Okumaya devam edin.

Evlilikte Başak ve Oğlak Uyumu

Oğlak ve Başak Uyumluluğu Arkadaşlık Seks ve Aşk

Oğlak ve Başak Uyumluluğu Arkadaşlık Seks ve Aşk

Başak ve Oğlak harika hayat arkadaşları olurlar. Oğlak bir şeyleri tamir etmekten ve yaratmaktan hoşlanırken ve genellikle para kazanmakta iyiyken, Başak zekidir ve ailenin mali durumunu yönetme yeteneğine sahiptir. İkisi de sıkı çalışmaktan korkmayan ayakları yere basan insanlar. Birlikte, birleşik bir ekip olarak yollarına çıkan herhangi bir sorunu çözebilirler.

Bir gün büyütmek istedikleri çocuklar için sağlam bir temel oluşturacaklar. Bu tür bir evlilik, herhangi bir büyük sorun olmaksızın birkaç on yıl sürer; ölüm onları ayırana kadar birbirlerini desteklemek için orada olacaklar.

Başak, iletişimi yöneten gezegen Merkür tarafından yönetilir. Bu onların mükemmel iletişimciler olmalarını ve evliliklerindeki çatışmaları çözmede harika olmalarını sağlar.

 

 

 

 

Sevgili NHMAG okurları, Oğlak ve Başak Uyumluluğu Arkadaşlık Seks ve Aşk yazımızı beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Oğlak ve Başak Uyumluluğu Arkadaşlık Seks ve Aşk

YORUMLAR

WORDPRESS: 0