Aşk Cinsellik ve Arkadaşlıkta Boğa ve Balık Uyumluluğu

AnasayfaAstroloji

Aşk Cinsellik ve Arkadaşlıkta Boğa ve Balık Uyumluluğu

Arkadaşlık, Aşk ve Evlilikte Terazi ve Balık Uyumluluğu
Aşk ve Dostlukta Yengeç ve Akrep Uyumluluğu
Arkadaşlık Ve Evlilikte Boğa Ve Yengeç Uyumluluğu

Aşk Cinsellik ve Arkadaşlıkta Boğa ve Balık Uyumluluğu… Tutarlı bir Boğa ile kararsız bir Balığın birleşimi kesinlikle şefkat dolu olacaktır! Ancak Boğa ve Balık uyumluluğu uzun ömürlü mü? Bugün tartıştığımız şey bu.

Aşk Cinsellik ve Arkadaşlıkta Boğa ve Balık Uyumluluğu

İşaretler, aralarında güçlü bir bağ oluşturabilecek tamamlayıcı özellikler sergiler. Aşk ve arkadaşlık söz konusu olduğunda sadık, ciddi ve duygusaldırlar. Boğa pragmatik ve ayakları yere basan, Balık ise sürekli yükselen özgür bir ruha sahiptir. Görünüşe göre birbirleri için yaratılmışlar ve başarılı bir romantik ilişkinin örneği olabilirler. Hevesli ve şehvetli doğaları onları yakın tutar ve mükemmelden daha az olmayan bir birliktelik yaratır!

Bu iki zodyak işaretinin özellikleri ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Önünüzde ilginç bir okuma var. Aşağı kaydır.

İlgili: Aşk ve Arkadaşlıkta Yengeç ve Oğlak Uyumluluğu

Boğa ve Balık Aşkta Uyumlu mu?

Balık ve Boğa zevkle gelişir. Estetik açıdan hoş tarihlerden yatakta dizginlenemeyen tutkuya kadar, romantik ilişkiler söz konusu olduğunda Boğa ve Balık uyumluluk yüzdesi çizelgelerin dışındadır. Boğa’nın sahiplenici yanı, Balık burcundaki gerçeklerden kaçan kişiyi nazik kollarıyla sararken, Balık burcundaki idealist Boğa’ya hak ettiği sevgi ve ilgiyi yağdırır.

İki karşıtlık arasındaki güzel denge, hareket halindeki şiirdir, ezici bir sevgiyle dolu bir bağdır. Boğa’nın şehvetli yanı, cinsel ve duygusal uyumluluklarında rüya gibi bir ifade bulan Balık burcunun hassas yanını harika bir şekilde tamamlar. Her iki burcun da sessiz doğası göz önüne alındığında, sözsüz iletişimleri ve rahat sessizlikleri, Boğa ve Balık aşk uyumunun diğer burç eşleşmelerine göre üstün olduğunun kanıtı olduğunu tahmin etmek kolaydır.

Bununla birlikte, konu birlikte vakit geçirmek olduğunda Balık ve Boğa burcunun ne kadar uyumlu olduğunu ölçerken, küçük bir engel vardır. Kaprisli Balık genellikle yeni şeyler denemeye meyillidir – yeni bir yemek, yeni bir yer veya yeni bir macera. Öte yandan, değişimi hor gören ve istikrarın sıcaklığının tadını çıkaran Boğa burcu, hızlı tempolu, sürekli değişen bir hayat yaşamaya her zaman hevesli değildir. Belki de Balık ve Boğa uyumluluk puanının 100’e ulaşmasını engelleyen budur. Venüs ve Neptün tarafından yönetilen bu zodyaklar onunla barıştıktan sonra, Boğa ve Balık arasındaki uyumu hiçbir şey bozamaz.

Karşılaşabilecekleri ana çatışma türü, tipik bir Balık burcunun ruhani olması ve felsefi bir zihniyete sahip olması, Boğa burcunun ise daha pragmatik ve gerçeğe daha yakın olmasıdır. Yani bir Balık, Boğa’yı sıkıcı ve materyalist olarak görebilirken, bir Boğa bulutların arasındaki kafasından rahatsız olabilir. Ancak birbirlerinin farklılıklarına saygı duymayı ve çiftte sorumlulukları paylaşmayı öğrenirlerse Yin ve Yang gibi birbirlerini tamamlarlar.

Aşk Cinsellik ve Arkadaşlıkta Boğa ve Balık Uyumluluğu

Aşk Cinsellik ve Arkadaşlıkta Boğa ve Balık Uyumluluğu

Boğa Kadını Ve Balık Erkeği Uyumluluğu

Balık burcu erkeği ile Boğa kadını arasındaki aşk uyumu nedir? Balık erkeği bir hayalperesttir. Kendisinden çok başkalarına öncelik vermeyi seviyor, hatta bazen günü kurtarmak için duygularını bastırıyor. Boğa kadını ise sabırlı ama inatçıdır. Hayattaki daha ince şeyleri takdir ediyor. Çarpıştıklarında denge mükemmeldir, çünkü Balık Boğa’yı beslemekten asla geri kalmaz, Boğa ise Balık’ın duygularını yavaşça salıvermesini ve onlara karşı savunmasız kalmasını sabırla bekler. Ayrıca Balık erkeği genellikle ev işleriyle meşgul değildir, yediğine, giydiğine dikkat etmeyebilir, fatura ödemeyi veya ilaç almayı unutabilir. Ve bir Balık bekarının evinde yapabileceği dağınıklık efsanedir. Böylece Boğa burcu bir kadın, bir erkek mağarasını sıcacık bir yuvaya çevirerek ve onunla ilgilenerek hayatını daha rahat hale getirebilir.

Aşk Cinsellik ve Arkadaşlıkta Boğa ve Balık Uyumluluğu

Aşk Cinsellik ve Arkadaşlıkta Boğa ve Balık Uyumluluğu

Boğa Erkeği Ve Balık Kadını Uyumluluğu

Boğa erkeğinin sert ama hassas doğası, şefkatli Balık kadınına hitap ediyor. Her ikisinin de son derece sadık doğası ek bir avantajdır. Uyumluluklarından bahsederken, inatçı Boğa burcunun ve değişken Balık burcunun, ortak faaliyetler söz konusu olduğunda zaman zaman aynı fikirde olamayabileceğini de aklımızda tutmalıyız. Yine de, iyi bir konuşmanın çözemeyeceği bir şey yok, ikisi de birbirleriyle rahat olduklarında ne kadar kolay sohbet etmeye eğilimli olduklarını göz önünde bulundurursak. Örneğin, bir Balık kadını ofiste çalışmayı çok sıkıcı buluyorsa ve yaratıcı faaliyetlere dalmak istiyorsa, Boğa burcu bir adam evin geçimini sağlayan biri olmaktan mutluluk duyacaktır.

Boğa Kadını Ve Balık Kadını Uyumluluğu

Kadınlar arasındaki Boğa ve Balık ilişkisi uyumu yüksektir. İlişkileri sevgi ve anlayışla doludur. Aralarındaki rahat iletişimle birleşen içten duygusal bağ, sırlara yer bırakmaz ve aralarındaki aşk uyumuna katkıda bulunur.

Boğa Erkeği Ve Balık Erkeği Uyumluluğu

Erkekler arasındaki bir ilişkide, Boğa ve Balık aşk uyumu yüzdesi oldukça yüksektir, çünkü her ikisi de birbirlerinin varlığında rahat bölgelerini bulurlar, birbirlerinin varlığında maskelerini çıkarırlar. Özelliklerindeki benzerlik, bağlarına güzel bir şekilde çiçek açma şansı verir.

Boğa ve Balık da arkadaş olarak oldukça iyi. Aşağıdan arkadaşlık uyumluluğuna göz atın.

Aşk Cinsellik ve Arkadaşlıkta Boğa ve Balık Uyumluluğu

Aşk Cinsellik ve Arkadaşlıkta Boğa ve Balık Uyumluluğu

Boğa ve Balık Dostluk Uyumluluğu

Romantik ilişkiler bir yana, Boğa ve Balık burcunun arkadaşlık uyumu yüksektir. İkili çoğu zaman kısa sürede iyi arkadaşlara dönüşür! Balık burcunun sezgisel ve esnek doğası, Boğa burcunun inatçılığının önüne nadiren geçer. Bu dinamikte, Boğa genellikle başı çekerken, Balık onu takip etmekten mutluluk duyar. Bu, rahat bir arkadaşlığın yolunu açar. Bununla birlikte, bir Balık bir Boğa’yı etkileyebilir ve onu nazikçe gereken yöne doğru itebilir, böylece esnek olmayan Boğa bunu fark etmez bile.

Aşk Cinsellik ve Arkadaşlıkta Boğa ve Balık Uyumluluğu

Aşk Cinsellik ve Arkadaşlıkta Boğa ve Balık Uyumluluğu

Boğa Ve Balık Cinsel Ve Samimiyet Uyumluluğu

Boğa ve Balık arasındaki cinsel ve yakınlık uyumluluğu, kaprislerinin ve arzularının yatakta ne kadar doygun olduğuna bağlıdır. Balık burcunun ihtiyaç duyduğu derin duygusal bağlantı, Boğa burcunun romantik ilerlemeleriyle iyi bir şekilde karışarak, salıverilmeyi bekleyen şiddetli bir tutku girdabına yol açar. Aralarındaki sevişme, her iki partnerin de diğerinin cinsel ve kişisel ihtiyaçlarına eşit derecede ilgi gösterdiği ve onlara uygun ilgiyi gösterdiği hassas bir ilişkidir. Hayal gücü kuvvetli Balık, daha ayakları yere basan Boğa’yı yumuşak müzik, kokulu mumlar ve yumuşak dokunuşlarla tamamlanan yaratıcı senaryolara çeker. Öte yandan Boğa burcunun hünerli elleri, Balık burcunu zevkle ayak parmaklarını kıvıracak şekilde şekillendirir.

Cinsel deneyimler bir yana, hem Balık hem de Boğa rahat ve samimi anları sever. Jakuziler, köpük banyoları ve bir kadeh şarap onların aşk dilidir. Sarsılmaz duygusal yakınlığa her iki taraf da değer verir ve fiziksel sevgiyi aşan daha derin bir yakınlık duygusuna yol açar.

Aşk Cinsellik ve Arkadaşlıkta Boğa ve Balık Uyumluluğu

Boğa ve Balık Ay Burcu Uyumluluğu

Genel olarak Boğa ve Balık ay burcu uyumluluğu, Boğa ve Balık burcunun çiftin güneş burcu olduğu zamandan çok farklı değildir. Balık burcunun kaprisleri burada da pratik Boğa tarafından halledilirken, ay burcu Boğa, işleri yönetme yollarına kimse çıkmadığında huzuru bulur. Çatışma ve rekabetten uzak, sakin bir ilişki arayışı, bu iki ay burcunun birbirini bulmasıyla sona erer. Uyumlulukları duygusal bir rahatlık yaratır ve her ikisi de mümkünse 7×24 birlikte kalmak ister!

Boğa ve Balık burcunun uyumu oldukça güçlü olsa da bazı olumsuzluklar da olabilir. Aşağıda ilişkilerinin artıları ve eksileri hakkında her şeyi öğrenin.

Boğa ve Balık Uyumluluğunun Artıları ve Eksileri

Diğer tüm ilişkiler gibi, Balık ve Boğa uyum tablosunun da hem olumsuz hem de olumlu yanları vardır. Bununla birlikte, dürüst ve açık iletişim ve bir orta yol bulma isteği, ilişkilerinin güçlü bir şekilde devam etmesini sağlayabilir.

Artıları

Balık ve Boğa’nın zıt duygusal özellikleri birbirleriyle çok iyi uyum sağlarken, empatik yapıları birbirlerini asla ihmal edilmiş hissettirmez.

İlişkideki sevgi, sıcaklık ve kahkaha nadiren çekiciliğini kaybeder ve desteğin eli asla sarsılmaz.

Karşılıklı samimiyet ihtiyacı, Balık ve Boğa arasındaki uyumluluğun zirvesini bulduğumuz yerdir.

Aşk Cinsellik ve Arkadaşlıkta Boğa ve Balık Uyumluluğu

Eksileri

Boğanın sabit doğası çoğu zaman balığın değişken doğasıyla çatışır.

Hayalperest Balık, durgun kalmayı reddederken, Boğa rutinde huzur bulur.

Boğa burcunun ani öfke nöbetleri zaman zaman Balık burcunu devirebilir.

Boğa, Balık’ın aradığı ezici duygusal bağımlılıktan bıkmış hissedebilir. Anahtar, her iki taraftan da biraz taviz vermektir, böylece Boğa partneri tarafından sevildiğini ve desteklendiğini hissederken Balık akabilir.

Boğa ve Balık uyumluluk çalışmaları, kişilik farklılıklarına rağmen aralarında karşılıklı saygı ve takdir yoluyla bir bağ kurulduğunu göstermektedir. Boğa ve Balık arkadaşlıkta birbirlerinin varlığında zahmetsiz, rahat bir rahatlık bulurlar.

Yüksek uyumluluk puanları, bir evlilik birliğinin gelişeceğini de ima eder. Aralarındaki ilişki sevgi, sıcaklık, empati ve tatlı coşku ile tanımlanır. Farklılıkları onları rahatsız etmek yerine birbirlerine doğru çeker. Bu nedenle, birbirlerini güçlü ve zayıf bir şekilde destekleyebilirlerse, herkesin hayran olduğu ve imrendiği güçlü çift olabilirler.

 

 

Sevgili NHMAG okurları, Aşk Cinsellik ve Arkadaşlıkta Boğa ve Balık Uyumluluğu haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Aşk Cinsellik ve Arkadaşlıkta Boğa ve Balık Uyumluluğu

 

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0