Aşk ve Cinsel Yakınlıkta İkizler ve Akrep Uyumluluğu

AnasayfaAstroloji

Aşk ve Cinsel Yakınlıkta İkizler ve Akrep Uyumluluğu

Terazi Erkeğini Kazanmanın Yolları
Arkadaşlık ve Evlilikte Oğlak ve İkizler Uyumluluğu
Arkadaşlık Aşk Evlilikte Akrep Ve Balık Uyumluluğu

Aşk ve Cinsel Yakınlıkta İkizler ve Akrep Uyumluluğu… İkizler ve Akrep uyumu, birbirine zıt oldukları için zorlayıcı olanlardan biridir. Her iki zodyak da son derece karşı konulamaz ve farklı şekillerde yanlış anlaşılıyor.

Aşk ve Cinsel Yakınlıkta İkizler ve Akrep Uyumluluğu

İkizler, Merkür tarafından yönetilen üçüncü burçtur. 22 Mayıs – 22 Haziran arasındaki dönemi yönetir. Öte yandan Akrep, Mars tarafından yönetilen üçüncü burçtur. Bu nedenle 23 Ekim – 21 Kasım arasında doğanlar Akrep burcuna girerler. Bu yazıda İkizler ve Akrep arasındaki uyumluluğu araştırıyoruz. Her şeyi öğrenmek için kaydırmaya devam edin.

İlgili: Aşk Cinsellik ve Arkadaşlıkta Boğa ve Balık Uyumluluğu

İkizler ve Akrep Bir İlişkide Uyumlu mu?

İkizler ve Akrep, astrolojide kesişmeyen veya 150’lik bir yönü gösteren, birbirinden beş işarettir. Bu nedenle, birbirleriyle ilişki kurmakta zorlanabilirler. Zıt kutuplar birbirini çektiği için heyecan verici bir kimya oluşturabilirler, ancak ilişki çok istikrarlı olmayabilir ve inişler ve çıkışlar arasında gidip gelebilir.

Akrep, sinsi ve oldukça kontrollü kişiliklere yol açan sabit bir su burcudur. Öte yandan İkizler, çok sinirli bukalemun olma ününe sahip değişken bir hava işaretidir, bu da onların daha uyumlu, mantıklı ve fikirlerini değiştirmeye eğilimli oldukları anlamına gelir. Bu nedenle, bu zodyak işaretlerinin her ikisi de element ve modalite ile uyumsuzdur.

Akrepler genellikle daha duygusaldır ve kendi duygularının derinliklerine inme dayanıklılığına sahiptir. İkizler ise daha entelektüeldir ve her şeyi çok yüzeysel hissederler. Kişiliklerdeki bu farklılıklar anlaşmazlıklara yol açabilir ve ilişkilerini büyük ölçüde etkileyebilir.

İkizler ve Akrepler kendilerini ifade etme konusunda birbirlerinden çok farklıdırlar ancak bu onların güçlü bir ilişki yaşayamayacakları anlamına gelmez. Çıkabilirler, ciddi bir ilişkiye girebilirler ve hatta mutlu bir evlilik hayatının tadını çıkarabilirler. Ancak farklı kişilik özelliklerinden dolayı başlangıçta birbirleriyle çıkarken bazı engellerle karşılaşabilirler.

Bir İkizler ve bir Akrep arasındaki ilişki, uyum ve rahatlıktan çok kader ve çabanın birleşimine dayanır. İşlerin yürümesi için çok çaba sarf etmeleri gerekiyor. İlişkileri ancak egolarını ve baskınlıklarını bir kenara bırakıp dengeyi korumaya çalışırlarsa yürüyebilir. Birinin diğer burcu idare etmesi için sabırlı ve sakin olması gerekir.

Bu ilişkinin uzun vadeli potansiyeli olgunluk, yaş ve ilişki hedeflerine bağlıdır. İkizler, herkesin bildiği gibi tarafsız olmakla birlikte, Akrep’in esrarengiz varlığı sebat esin kaynağı olur. Başlangıçta havalı bir eşleşme gibi görünse de, uyumlu ve uzun süreli bir ilişki kurmak için çok çalışma yapılması gerekiyor.

Şimdi ikizler ve akrep aşklarının ne kadar uyumlu olduğundan bahsedelim.

Aşk ve Cinsel Yakınlıkta İkizler ve Akrep Uyumluluğu

Aşk ve Cinsel Yakınlıkta İkizler ve Akrep Uyumluluğu

İkizler ve Akrep Aşk Uyumu

İkizler ve Akrep, bazı önemli kişilik farklılıklarına sahip olsalar ve birbirleriyle pek uyumlu olmasalar da, anında birbirlerinden etkilenirler ve sıklıkla aşık olurlar. Bu burçlar birbirlerini anlamaya başladıklarında çok sadık bir ilişkileri olur.

Aşık bir Akrep büyüleyici, duygusal olarak yoğun ve ketumken, aşık bir İkizler çekici ve sosyal bir bukalemundur. Bu işaretlerin her ikisi de, onlara konuşacak çok şey veren insan davranışını merak ediyor.

İkizler’in birdenbire konuyu değiştirme alışkanlığı vardır ve bu, bir konu üzerinde çok derin düşünme eğiliminde olan Akrep için rahatsız edici olabilir. İkizler’in doğası sürekli değişir ve bu tam olarak Akrep’i ruhtan ruha yakınlık kurmaktan alıkoyan şeydir.

Ayrıca İkizler her zaman ayakları üzerinde hafif kalır ve çok rahat hareket eder. Değişmeye ve zihinlerini yeni şeylere açık tutmaya daha yatkındırlar. Öte yandan Akrep, eşi hakkında daha muhafazakar ve sahiplenicidir, bu da İkizler’in kırpılmış kanatlarla batağa saplanmış hissetmesine neden olur.

İkizler genellikle Akrep’in gizli amaçları olan karanlık bir karakter olduğunu düşünür. Ancak, gerçekte, bu Zodyak işaretlerinin her ikisinin de dikkat edilmesi gereken manipülatif bir çizgisi vardır. İkizler burcunun kısa dikkat süresi, flört etme eğilimi ve sır tutamaması, tedbirli, kıskanç ve sahiplenici Akrep için tehlike işaretleri oluşturabilir.

Akrep ve İkizler arasındaki aşk ilişkisi, birinin derinlik arayıcısı (Akrep) ve diğerinin yüzeyde hızlı hareket eden (İkizler) olduğu bir “açık kitap” ile karşılaşan bir “gölgeler kitabı” gibidir.

Birbirlerine aşık olurlarsa, ikisinin de öğreneceği çok şey vardır. Bu çiftin kendilerine özgü yollarla gevşemek için çok zamana ihtiyacı var. Ayrıca, bu çiftin işe yaraması için birçok farklılığın kabul edilmesi gerekecektir. Ama endişelenme, aşk olması gerekiyorsa her zaman bir yolunu bulur – ister bir mevsim ister bir ömür boyu.

Aşk ve Cinsel Yakınlıkta İkizler ve Akrep Uyumluluğu

Aşk ve Cinsel Yakınlıkta İkizler ve Akrep Uyumluluğu

İkizler ve Akrep Cinsel Ve Samimiyet Uyumluluğu

İkizler ve Akrep arasındaki cinsel ilişki, bu gezegendeki en yüksek ve en derin bağlantıdır. Ancak İkizler, Akrep’in duygusal dünyasından çok uzak olduğu için aralarında iyi bir yakınlık olması pek olası değildir. Bu çiftin uzun vadeli ve sağlıklı bir ilişki sürdürme şansına sahip olması için doğum haritasındaki başka şeyler tarafından desteklenmesi gerekir.

Akrep derin duygular yaşar ve bu nedenle cinselliğin en mahrem tarafıyla bağlantılıdır. İkizler ile bir ilişkiye başladıklarında, bu dünyada böyle bir aseksüel insanın da var olduğu muhtemelen akıllarının ucundan bile geçmez.

Akrepler, cinsel yaşamlarına güçlü bir şekilde odaklanır ve partnerleriyle fiziksel olarak yakınlaşmayı severler. Ancak İkizler, fiziksel yakınlığı eğlenmenin bir yolu olarak görme eğilimindedir.

Aralarındaki karşılıklı saygı yüksekse, İkizler Akrep’e cinsel bir ilişkide her şeyin bu kadar harika olması gerekmediğini öğretebilir. Buna karşılık, Akrep, İkizler partnerine daha önce hiç sahip olmadıkları gibi seks yapma fırsatı ve alanı verir. Seks yoluyla bir Akrep, İkizler burcuna kendileri için çok önemli olan bir şeyi öğretebilir – nasıl yavaşlanacağını ve derinliği hissedileceğini. İkizler bunu fark etmeyi başarırsa, kişiliklerinin yeni yönlerini anında keşfedeceklerdir.

Özetle, İkizler ve Akrep cinsel olarak en yüksek notları alır ve bazı elektrik kimyasını paylaşır. Bu ikisi, kelimelerle baştan çıkarmada ustadırlar ve kıyafetler çıkmaya başlayana kadar birbirlerinin üstüne çıkmaya çalışırlar.

Aşk ve Cinsel Yakınlıkta İkizler ve Akrep Uyumluluğu

Aşk ve Cinsel Yakınlıkta İkizler ve Akrep Uyumluluğu

İkizler ve Akrep Arkadaşlıkta Ne Kadar Uyumlu?

İster aşk ister arkadaşlık, İkizler ve Akrep’in kişilik özelliklerindeki farklılık nedeniyle uyumları oldukça düşüktür. İletişim tarzları birbirine benzemediği için birbirleriyle konuşurken her zaman sorun yaşarlar.

İkizler kararsız ve herhangi bir konuyu tartışmanın zahmete değmeyeceğini düşünürken, Akrep kararlı, kararlı ve her zaman derin bağlantılar için can atıyor. Bu işaretler doğası gereği dedikoducu olduğundan, ikisi de uzun sohbetler yapmaktan zevk alır.

Bununla birlikte, Akreplerin yeni insanlarla tanışması ve hikayelerini ortaya çıkarması uzun zaman alır. Bu tam olarak İkizler’i Akrepler konusunda hayal kırıklığına uğratan şeydir. Bu nedenle, bir arkadaşlık kuramazlar çünkü İkizler genellikle geçici arkadaşlar arar, Akrep ise derin bağlantıları ve ömür boyu sürecek arkadaşlıkları sever. Bu nedenle, ikincisinin yeni insanlara açılması zaman alır ve güven oluşturmadan kimseyi arkadaş çevresine eklemez.

İkizler, herkesle sohbet edebilen sosyal kelebeklerdir. Bununla birlikte, Akrepler doğası gereği biraz muhafazakardır. Dahası, İkizler güvenilmezdir ve genellikle onları tutma niyeti olmadan yanlış sözler verir.

Bununla birlikte, biraz ekstra çaba ve yeterince sıkı çalışmayla, bu işaretler olasılıkları yenebilir ve birlikte mutlu olabilir.

İkizler genellikle arkadaşlarıyla olan ilişkilerine ilişkin bakış açılarını kaybederler. Ancak, bu genellikle geçicidir ve ihtiyaç duyduklarında her zaman arkadaşlarının yanındadırlar.
Gördüğünüz gibi, İkizler ve Akrep oldukça zıt işaretler ve aralarındaki bağlantı oldukça patlayıcı olabilir. Aşağıdaki bağlantılarının artılarını ve eksilerini inceleyin.

Aşk ve Cinsel Yakınlıkta İkizler ve Akrep Uyumluluğu

Aşk ve Cinsel Yakınlıkta İkizler ve Akrep Uyumluluğu

İkizler ve Akrep Uyumluluğu: Artıları ve Eksileri

Akrepler ve İkizler’in tamamen farklı kişilikleri nedeniyle birbirleriyle uyumlu olmaları zor olabilir. Akrep’in gücü ve İkizler’in yaratıcı zekası, ancak bu ikisi birbiriyle iyi geçinmeye hazırsa iyi bir kombinasyon oluşturabilir.

Artıları

İkizler, Akrep’in sıradan hayatını kolayca idare edebilir ve ona biraz heyecan ve eğlence katabilir.
Bu işaretler farklı kişilik özelliklerine sahip oldukları için birbirlerini iyi tamamlarlar.
İkizler, Akrepler tavsiyeye ihtiyaç duyduğunda harika bir başvurur ve ikincisi bunu büyük bir tahrik olarak görür.
İkizler iyi esprili şakalaşmayı sever ve Akrep genellikle bundan etkilenir ve onlarla hikayelerini paylaşmayı sever.

Eksileri

İkizler, Akreplerin derinlere inen doğasından her zaman memnun değildir ve bu nedenle bunu iyi idare edemezler. Yani bir İkizler, nedenini bile açıklamadan ilişkiyi aniden bitirebilir.
Akrepler özellikle kıskanç ve sahipleniciyken, İkizler ilişkide özgür hissetmeye ihtiyaç duyar. Bu da aralarında sorun çıkmasına neden olur.

 

Sevgili NHMAG okurları, Aşk ve Cinsel Yakınlıkta İkizler ve Akrep Uyumluluğu haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Aşk ve Cinsel Yakınlıkta İkizler ve Akrep Uyumluluğu

YORUMLAR

WORDPRESS: 0