Aşk ve Dostlukta Oğlak Ve Kova Uyumluluğu

AnasayfaAstroloji

Aşk ve Dostlukta Oğlak Ve Kova Uyumluluğu

Bu iki yavaş hareket eden, komşu işaretin ilişkilerde birbiriyle çalışmasını sağlayıp sağlamadığını öğrenin.

İkizler ve Yengeç Uyumlu mu?
Arkadaşlık, Aşk ve Cinsellikte Başak ve Boğa Uyumluluğu
Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu

Aşk ve Dostlukta Oğlak Ve Kova Uyumluluğu… Kova ve Oğlak uyumluluğu, ilişkilerinin uzun sürmesi için yeterince güçlü. “Kova ve Oğlak oldukça uyumludur çünkü her ikisi de uzun ömür ve başarı gezegeni olan yavaş hareket eden Satürn tarafından yönetilmektedir. Farklı ilgi alanları nedeniyle ara sıra yüzeyde çatışsalar da, derinlerde gerçek ruh eşleridirler. Ruhsal danışman ve sertifikalı Vedik astrolog Lalitha Donatella Riback, birliklerini pekiştirmek için birbirlerine olan içten sevgilerine güvenebilirler” diyor.

Aşk ve Dostlukta Oğlak Ve Kova Uyumluluğu

Çalışkan Oğlaklar hayatlarında istikrarı hedefler ve ideolojik olmaktan çok pratik olmaya eğilimlidirler. Aşkta eski kafalıdırlar ve partnerlerinin kendilerini tamamen kendilerine adamalarını isterler. Öte yandan, Kova burcu büyük bir vizyona sahiptir ve ne olursa olsun ideallerinin peşinden gider. Bağımsızdırlar ve bazen öngörülemez hale gelebilirler.

Ancak her iki burç da toplumdaki doğru ve yanlışın çok iyi farkındadır. Bu yazıda Kova ve Oğlak birliğinin arkadaşlık, aşk, seks ve evlilikte nasıl ortaya çıktığına bakacağız. Aşağı kaydır!

İlgili: Terazi Erkeğini Kazanmanın Yolları

Ortaklar olarak Oğlak ve Kova, ortak hedeflere ulaşmak ve yeni olasılıkları keşfetmek için tüm engellerin üstesinden gelebilir, ancak gelecekleri üzerinde çalışmak söz konusu olduğunda aynı sayfada olduklarından emin olmaları gerekir. Oğlak, Kova’nın hedefleriyle aynı fikirde değilse, sorunlar ortaya çıkabilir.

Her iki işaret de gelecekte beklenmedik değişiklikleri kaldırabilecek kadar esnektir. Oğlak muhafazakar ve sağlam bir temel oluşturmak isterken, Kova spontane ve risk almayı sever. Ancak bu ikisi, diğer kişi hakkında çok fazla şeyi değiştirmeye çalışırlarsa hızla birbirlerinden uzaklaşabilirler.

Genel uyumluluklarının cinsiyete göre nasıl değiştiğini inceleyelim:

Oğlak Erkeği Ve Kova Kadını Uyumluluğu

Oğlak burcu bir adam, sadık ve sadık bir ortaktır. Kova kadınını önemsiyor ve desteğe ihtiyacı olduğunda veya sadece konuşacak birini istediğinde onun yanında olacak. Özellikle işler zorlaştığında, genellikle ilişkide sorumluluğu üstlenir. Ancak Kova kadını, bu liderliği boğucu ve kontrolcü bir davranış olarak yanlış yorumlayabilir.

Kova kadını duygularını ifade etmekte zorlanır. Hatta soğuk veya mesafeli görünebilir. Partneri tarafından boğulmaktan hoşlanmaz.

Kova kadını, özgürlüğüne çok değer verdiği ve ilişkisinde sorumluluktan korktuğu için rüzgarlı görünebilir. Sadakat onun en önemli önceliklerinden biri olduğundan, bu bir Oğlak burcu erkeğine zarar verebilir.

Her iki burç da birlikte birçok farklı aktivitenin tadını çıkarabilir ve yeni olasılıkları keşfederek eğlenebilir. Arkadaşlıklarda birbirleriyle en uyumludurlar, ancak uzun süreli bir ilişkinin güven ve dürüstlük üzerine inşa edilmesi gerekir.

Oğlak Kadını ve Kova Erkeği Uyumluluğu

Kova erkeğinin öngörülemez olduğu bilinir ve Oğlak burcu bir kadını uçurumun kenarına itebilecek bir şeydir. Oğlak kadını genellikle muhafazakar olsa da zaman zaman şefkate de ihtiyaç duyar. Kova partneri taahhüt etmeye hazır değilse veya diğer uğraşlarla çok meşgulse, Oğlak kadınını hayal kırıklığına uğratabilir.

Bu işaretler, benzer ilgi alanlarını paylaştıkları ve birbirlerini derin bir düzeyde anladıkları için anlaşırlar. Bununla birlikte, hayata ve geleceğe farklı yaklaşımları nedeniyle kişilikleri çatışırsa, bu çatışmalara ve hayal kırıklığına yol açabilir.

Kova ve Oğlak, romantik cephede ihtiyaçlarını veya arzularını iletmekte zorlansalar da, genellikle iyi arkadaşlardır. Arkadaşlık uyumluluğu hakkında her şeyi öğrenmek için bir sonraki bölüme geçin.

Aşk ve Dostlukta Oğlak Ve Kova Uyumluluğu

Aşk ve Dostlukta Oğlak Ve Kova Uyumluluğu

Kova ve Oğlak İyi Arkadaş Olabilir mi?

Kova, bilgi ve seyahat konusundaki ortak arzularından dolayı genellikle arkadaş veya tanıdık olarak Oğlak ile çok uyumludur. Her ikisi de hırslı ve hedef odaklı olma eğiliminde olduklarından, çalışarak ortak bir zemin bulabilirler.

Bununla birlikte, Kova bir ilişkide her zaman en güvenilir kişi olmasa da, Oğlak daha sadık burçlardan biridir. Kova kasıtlı olarak Oğlak burcunu incitmeye veya döngünün dışında tutmaya çalışırsa, bu onların arkadaşlıklarını zorlayabilir. Küçük bir şey üzerinde birlikte çalışıyor olsalar bile, tam şeffaflığı korumaları gerekecek.

Oğlak ve Kova, gelecek planlaması için harika bir takım oluşturuyor. Zaten arkadaşlarsa, ilişkilerinin iyi gitmesi daha olasıdır. Oğlak, genellikle biriyle romantik bir ilişkiye girmeden önce en iyi arkadaştır, bu nedenle bu işaretler, iyi anlaşırlarsa veya benzer ilgi alanlarına sahiplerse mutlu bir evlilik hayatının tadını çıkarabilirler. Aşk ve evlilik uyumlulukları hakkında daha fazla bilgi için kaydırmaya devam edin.

Aşk ve Dostlukta Oğlak Ve Kova Uyumluluğu

Aşk ve Dostlukta Oğlak Ve Kova Uyumluluğu

Aşk ve Evlilikte Kova-Oğlak Uyumu

Kova, mesafeli olmasıyla bilinir ve önce ‘seni seviyorum’ diyen tip değildir. Hedefler söz konusu olduğunda Oğlak ile aynı sayfada olabilirler, ancak şefkat eksikliği, ilişkilerinin başlarında çok fazla sorun olabilir. Küçük aksiliklerin üstesinden gelebilir, güven ve iletişim kurabilirlerse, başarılı bir ilişkiye sahip olabilirler.

Evlilik hayatında Kova ve Oğlak birbirlerinin doğasını anlamak ve aralarına herhangi bir olumsuzluk girmesine izin vermemek zorundadır. Otuzlu yaşlarındayken bile gelecekteki hedeflerine ulaşmak için çalışabilirler. Her iki işaret de kendilerini değiştirme ihtiyacı görmezken, hayatlarını yaşamaya değer kılmak için birlikte hayatlarını değiştirmeye hazırlar.

“Oğlak, daha anlamlı bir yaşam (ofis dışında) sağlayan çeşitli deneyimlerin tadını çıkarmak için dürtüsel Kova burcundan büyük ölçüde yararlanabilir. Kova burcunun, Oğlak burcuna sadakati ve samimiyeti konusunda güvence vermesi için öngörülemezliğini dizginlemesi gerekir. Kova ayrıca, rutinin tarzlarını kısıtlamayacağına da güvenmeli” diyor Riback.

Yavaş yavaş birbirlerine güvenecekleri ve birlikte çalışacakları için ilişkilerine arkadaş olarak başlamak en iyisidir. Birbirleriyle rahat olmak için kendilerine bolca zaman ayırırlarsa ilişkileri daha güçlü olabilir.
Mütevazı Oğlak, öngörülemeyen ve heyecan verici Kova’ya çekilir. Sevecen, anlayışlı ve Kova burcu partneriyle geleceğe doğru çalışma yeteneğine sahipler. Bu çekimin bu iki işaret için nasıl cinsel kimyaya dönüştüğünü görelim.

Kova ve Oğlak’ın Cinsel Uyumu

Oğlak, yatak odası söz konusu olduğunda biraz çekingen ve geleneksel olduğundan, Kova burcu bir partnerin çapkın doğasını ve liberal görüşlerini kaldıramayabilirler.

Bununla birlikte, başlangıçtaki tereddüt dışında Oğlak, eşlerine karşı çok şefkatli olabildikleri için bir sevgili olarak en iyi işaretlerden biridir. Kova öngörülemez olmasıyla bilinir ve özellikle konu seks olduğunda yeni bir şeyler denemekten korkmaz. Oğlak, Kova burcundaki bir partnerle cinselliklerini keşfetmeye hazırsa, ikisi için de eğlenceli bir zaman olacaktır.

Oğlak, bir ilişkinin başında çekingen ve kapalı olabilir. Bu nedenle, Kova’nın bunu kabul etmeye çalışması ve özgürlüğün tadını hissetmelerine yardımcı olması gerekir. Bu şekilde, cinsel yaşamları sürekli gelişecektir.

Aşk ve Dostlukta Oğlak Ve Kova Uyumluluğu

Aşk ve Dostlukta Oğlak Ve Kova Uyumluluğu

Oğlak-Kova İttifakının Artıları ve Eksileri

Artıları

Her iki işaret de herhangi bir şeye acele etmeden önce işleri yavaşlatmak ve güçlü bir temel oluşturmak istiyor.
Oğlak, çok destekleyici olmasıyla bilinir ve duygusal olarak biriyle ilgilenmek söz konusu olduğunda en iyi işaretlerden biridir. Böylece, Kova kötü bir gün geçirdiğinde veya morali bozuk olduğunda, her zaman yanlarında olacaklarını bilerek onlara dönebilirler.
Kova, bağlanmak istemeyecektir, ancak Oğlak’a kendilerini bağımsız hissetmeleri için yeterince alan verebilir.
Seks ilahi hissettirir ve hem farklılıklar hem de zayıf iletişim arasında köprü kurar.

Eksileri

Kova burcunun değişkenliği, belirli kalıpları ve rutini tercih eden Oğlak burcunu şaşırtabilir.
Kova çılgınca eksantrik ve bağımsız görünür, bu da başlangıçta Oğlak’ın güvenini zayıflatabilir. Kova’nın sadakatini kanıtlaması gerekecek.
Oğlak daha sessiz bir ortamı tercih ederken, Kova sürprizleri, yenilikleri, son teknolojileri ve sık seyahatleri sever. Sonunda çatışmaya yol açabilir.

 

 

 

Sevgili NHMAG okurları, Aşk ve Dostlukta Oğlak Ve Kova Uyumluluğu haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Aşk ve Dostlukta Oğlak Ve Kova Uyumluluğu

YORUMLAR

WORDPRESS: 0