İkiz Alev Ayrımı Nedir ve Bununla Nasıl Başa Çıkılır?

AnasayfaYaşam

İkiz Alev Ayrımı Nedir ve Bununla Nasıl Başa Çıkılır?

İkiz alevlerin neden kendi yollarına gidebileceğini ve ilerlemek için neler yapabileceğinizi keşfedin.

Sessiz Tedavi mi, Yabancılaşma mı?
Uzmanlar Uyardı! Evi Evcil Hayvanlarla Doldurmak Hastalık
Arkadaş Mı Sevgili Mi?

İkiz Alev Ayrımı Nedir ve Bununla Nasıl Başa Çıkılır?.. İkiz alev ayrımı, son derece acı verici bir duygusal deneyim olabilir. Modern bir maneviyat ve mistisizm uzmanı olan Todd Savvas, “İkiz alev, iki fiziksel varlık gibi görünen şeyler arasında paylaşılan kendi ruhunuzdur. İki bedene bölünmüş tek bir ruhtur.” İkiz alevlerin benzersiz ve derin, yoğun bir duygusal bağı paylaştığını ima ediyor. “Ayna ruh” veya “diğer yarım” gibi terimler de bu bağlantıya atıfta bulunur.

İkiz Alev Ayrımı Nedir ve Bununla Nasıl Başa Çıkılır?

Ancak her ilişkide, güçlü bir ruhsal bağlantıyı bile etkileyebilecek çatışmalar ve kırılganlıklar vardır. Onlar da hayatın sınavlarına ve sıkıntılarına katlanmak zorundalar. Ancak bu tür bir ayrılık kolay değildir çünkü ikiz alev kişinin ruhunun bir parçasıdır. Dolayısıyla büyük bir üzüntüye ve atlatılması günler hatta yıllar alabilen bir duruma neden olur. Bu nedenle, bu ayrılıkla sağlıklı bir şekilde başa çıkmanıza yardımcı olacak bir ayrılık rehberi oluşturduk. Ayrıntılar için yukarı kaydırın.

İlgili: Aşk ve Dostlukta Oğlak Ve Kova Uyumluluğu

İkiz Alevlerin Ayrılması Nasıl Bir Şey?

İkiz alevlerin ayrılması, eşlerin hayatlarını sarsan bir deneyimle karşı karşıya kaldıkları aşamadır. Bu aşamada, tüm olumsuz enerjiler ilişkideki her iki tarafa da zarar vermeye başlar ve önemsiz konularda bile tartışmaların ve anlaşmazlıkların yoğunluğu artar. Egoların çatışması, eski ve çözülmemiş yaralara sürtünme, travmatik deneyimler ve güvensizlikler, kıkırdayan bir suratı parlatan en yaygın şeylerden bazılarıdır. Ama bu ayrılığa ne sebep oluyor? Aşağıda öğrenelim:

İkiz Alev Ayrımı Nedir ve Bununla Nasıl Başa Çıkılır?

İkiz Alevlerin Ayrılmasının Arkasındaki Nedenler

İkiz alev ayrışma döngüsü birçok nedenden kaynaklanabilir. Öyleyse bu nedenleri anlayalım:

İyi Desteklenmemiş: İkiz alev ilişkisinde, biri genellikle “koşucu”, diğeri “kovalayan” dır. Ve adından da anlaşılacağı gibi, kovalayan, ilişkinin peşine düşme eğilimindedir. Buna karşılık, genellikle çok fazla bagajı olan koşucu, ayna ruh tarafından yaklaşılmanın ezici deneyimiyle başa çıkamayarak kaçma eğilimindedir. Tek bir ruhtan ayrılmış olmak, her iki taraf da genellikle aynıdır ve bu da muazzam bir öz-yansıtmaya yol açar. Ve bu yansıma zaman zaman onları korkutur, ilişkide o an için yetersiz hissetmelerine neden olur. Ayrıca bu ilişkinin “Tek” olduğunun ve geçmiş ilişkilerin aksine sağlıklı bağlılık ve koşulsuz sevgi ve şefkat gerektirdiğinin de farkına varırlar. Sonuç olarak, böyle ilahi bir ilişkiye adım atmaya kendilerini hazır hissetmiyorlar.

İkiz Alev Ayrımı Nedir ve Bununla Nasıl Başa Çıkılır?

Duygusal ve Ruhsal Olgunluk Eksikliği: Bazen koşucu durgun kaldığında, kovalayan sıçrayarak büyürken, aralarındaki bir anlaşmazlık barikatın ötesindedir. Koşucu, tıpkı ikiz alevi gibi hem duygusal hem de ruhsal olgunluğa erişemediğinde, her iki taraf arasındaki uyumdaki karışıklık nedeniyle ilişki sonunda sona erme eğilimindedir.

Zamanından Önce Buluşma: Bazen ikiz alevler mükemmel zamandan çok önce buluşur. Sonuç olarak, her iki alev de ilişkinin büyümesine katkıda bulunamaz, yanlış zamanlama ile baş edemez. Belki de bu kadar paha biçilemez bir ilişkiyi idare etmenin taktiklerini daha iyi öğrenebilmek için kendilerini güçlü ve olgun hale getirmek için biraz daha zamana ihtiyaçları var. Bu noktada ayrılık en çok aranan hedef haline gelir.

Öz Sevginin Yokluğu: Başka birine sevgi sunmadan önce kendimizi sevmeliyiz. Ve bugün her yerde trend olan “kendini sev” fikriyle, bunda kesinlikle bir eksiklik olduğu ve kendimizi tam olarak kabul etmek için daha yapılması gereken çok iş olduğu da aşikar. İkiz alevimizin bizimle olması gerektiği fikrine öylece razı olamayız ve gerektiğinde kendi üzerine düşünme ve kendini geliştirme yapamayız. Dolayısıyla, bu ilişki eşit büyüme ve olgunluk gerektirdiğinden, önce kendimizi sevmeyi öğrenmeli, kusurlarımız üzerinde birlikte çalışmalı ve kendimizi geliştirmeliyiz. Aksi halde karşılıklı bağımlılık, açgözlülük ve koşullar bu saf ilişki biçimini lekeliyor.

İkiz Alev Ayrımı Nedir ve Bununla Nasıl Başa Çıkılır?

İkiz Alev Ayrımı Nedir ve Bununla Nasıl Başa Çıkılır?

İkiz Alev Ayırma İşaretleri veya Semptomları

İkiz alev yolculuğunda önemli bir süreç olan bu ayrılık, ilişkilendirilebilir bulmanız gereken açık işaretleri ortaya çıkaracaktır. Size bu işaretlerin neye benzediğini gösterelim:

İletişimin kesilmesi: İki ortak arasındaki bağlantı çıkmaza girdiğinde, ayrılığın göstergesi kristal kadar nettir. Ruhsaldan duygusal ve fiziksele kadar, bu temasın kesilmesi her şekilde olabilir. Evet, sosyal medya ve sohbet platformlarında birbirlerini engellemeleri bile, bu, ayrılığı ima etmenin yaygın olarak kabul edilen bir yolu. Bu bir sessiz muamele şeklidir ve ikiz aleviniz size vermeye takıntılı olabilir ve açıkça sinir bozucu olabilir. Ancak bu ikiz alev sessizliği ve ayrılık, aynı zamanda eşinizin çok gerekli tefekkür etmeyi nasıl seçtiğidir.

İkiz Alev Ayrımı Nedir ve Bununla Nasıl Başa Çıkılır?

İkiz Alev Ayrımı Nedir ve Bununla Nasıl Başa Çıkılır?

İkiz Alev Ayrılığı Ne Kadar Sürer?

Hala ne kadar beklemeniz gerektiğini merak ediyorsanız, size söyleyeyim: Beklemeyin. Beklemek size sadece stres verir. Ve tüm enerjinizi ayrılığın bitmesini beklemeye yatırdığınızda, zaman önemli ölçüde daha yavaş akıyormuş gibi görüneceği için süreci yalnızca geciktirmiş olursunuz.

Artı, ayrılma aşaması da başlamak üzere ikinize de bağlı. İkiz alevler sorunlarını belirleyip üzerinde birlikte çalışmaya başladıklarında, ayrılık için çıkmaz sokak uzak olmayacaktır. İkiniz de mükemmel bir şekilde olgunlaşmaya başladığınızda ve birbirinizin kendiniz için en iyi versiyonlar haline gelmesine yardım ettiğinizde, o zaman ayrılık ne anlama gelir? İkinizi de tekrar bir araya getirebilecek olan, büyük miktarda çaba ve anlayış gösterme, taahhüt etme iradenizdir.

Ve eğer ikiniz de farklı kıtalarda yaşadığınız için fiziksel olarak ayrılıyorsanız, o zaman cevap basit: İkinizin birlikte yaşayabileceği bir orta yol bulursanız, o zaman ayrılıktan sonra ikiz alevlerin yeniden bir araya gelmesinin sadece bir rüya olduğunu kim söyleyebilir?

 

 

 

Sevgili NHMAG okurları, İkiz Alev Ayrımı Nedir ve Bununla Nasıl Başa Çıkılır? haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

İkiz Alev Ayrımı Nedir ve Bununla Nasıl Başa Çıkılır?

YORUMLAR

WORDPRESS: 0