19-25 Aralık Haftası Astroloji Analizi

AnasayfaKöşe Yazarları

19-25 Aralık Haftası Astroloji Analizi

Neden Karbonhidrat Tüketmeliyiz?
Vagus
Kelebek Etkisi

19-25 Aralık Haftası Astroloji Analizi… Merhaba Güzel Ruhlar,
Haftanın ilk gününe Ay Akrep Burcu’ndayken başlıyoruz. Duygusal olarak kendimizi daha derindeki yaralar ile uğraşırken bulabiliriz.

İlgili: 12-19 Aralık Haftası Astroloji Analizi

Geçmişten gelen takıntılı düşünceler ile gün genelinde motive olmakta ve anda kalmakta zorlanabiliriz. Venüs’ün Chrion ile yapacağı zorlu açı ile ortaklıklar, ikili ilişkiler ve evliliklerde memnuniyetsizliklerin ve yaraların ortaya dökülme ihtimali var.

19-25 Aralık Haftası Astroloji Analizi

Olay ve konuları duygular ile değerlendirmek yerine akıl ve mantık ile ilerlemek bugünü kurtaracaktır. Gün içerisinde de an’da kalabilmek için nefes çalışmalarından faydalanılabilir.

Salı gününe Ay, Uranüs karşıtlığı ile başlayacağız. Duygusal olarak iniş, çıkışlara yatkın bir gün. Güvenliğimiz, maddi durumumuz, üretimde olduğumuz konular ile ilgili olarak şüpheye düşebiliriz.

Şaşırtıcı haberler ile sarsılabiliriz. Akşam saatlerinde de devreye girecek olan Ay- Satürn karesi kısıtlanmışlık ve engellenmişlik duygularını bize getirecektir.

Bu süreçte içe dönmek, hangi konularda kendi kendimize duvar ördüğümüzü farketmek ilerleyen günlerde çözüm bulmak adına faydalı olacaktır.

19-25 Aralık Haftası Astroloji Analizi

Çarşamba günü kış mevsiminin başlangıcı olmakla birlikte, en uzun gecenin yaşanacağı gün olacak. 22 Aralık itibari ile de gündüzler uzamaya geceler kısalmaya başlayacaktır.

Aydınlık ve karanlık arasında bir mücadele olduğunu düşünürsek, 21 Aralık tarihi bu mücadelenin artık aydınlık tarafından kazanılmaya başlayacağının habercisi olacak.

Jüpiter‘in Koç Burcu‘na geçişi ve Ay ile yapacağı uyumlu açı sebebiyle kendimizi daha enerjik, girişken ve cesur hissedebiliriz bugün.

19-25 Aralık Haftası Astroloji Analizi

Üzerimizdeki uyuşukluk hissinin hafiflemiş olduğunu ve elimizi taşın altına koymaya hazır olduğumuzu fark edebiliriz. İhtiyaçları abartmadan hareket edebilirsek, haftanın en pozitif günü olarak verim alabiliriz.

Perşembe gününe Ay ve Mars arasındaki karşıt açı ile başlıyoruz. Kızgın ve gergin olarak güne başlayabiliriz. Bu enerjiyi dağıtabilmek için sabah bedensel harekete önem vermek, esneme ve gerinme hareketlerini uygulamak fayda sağlayacaktır.

Sakarlıklara karşı temkinli olmak, trafikte sakin ve dikkatli kalabilmek bugün için çok kıymetli. Güneş Jüpiter zorlayıcı açısı ile kimlik çatışmaları, abartılı davranışlar, otorite ile zorlayıcı ilişkiler görülebilir.

Akşam ise Ay Neptün karesinin devreye girmesi unutkanlık, hayal kırıklığı ve dalgınlıkları getirebilir. Meditasyon ve dua çalışmaları ile bu enerjiyi yumuşatmak iyi gelecektir.

19-25 Aralık Haftası Astroloji Analizi

Bağımlılıkları fark etmek, zarar veren duygularımızı fark edebilmek ve onlarla vedalaşabilmek için ise çok verimli bir süreç olacak.

Cuma günü saat 13:16’ da Oğlak Burcu’nun 1 derecesinde Yeniay gerçekleşecek. Sabah saatlerini yarım kalan işler ile geçirmek, önemli konuları ise Yeniay sonrasına bırakmakta fayda var.

Yeni kurallar, yeni kararlar ile daha azimli, güçlü ve sabırlı bir şekilde hedefe ilerleyebileceğimiz bir sürece girmiş olacağız. Sorumluluklarımızı fark edeceğiz ve bu konularda emek verirsek karşılığını alabileceğimiz günlerden geçeceğiz. Kendimizi bir anda güç savaşları içerisinde bulsak da, kendimize odaklandığımızda olayların lehimize döndüğünü fark edeceğiz.

Hafta sonu Ay Oğlak Burcu’nda ilerlemeye devam edecek. Duygular daha kontrollü olacak. İhtiyaçlarımızı, duygularımızı akıl süzgecinden geçirerek değerlendireceğiz.

Hayatımızdaki sorumluluklara odaklanmak, kendimize, işimize ya da ilişkimize ait yapmamız gerekenleri anlayabilmek adına pozitif etkiler mevcut. Kendimizi ifade edebilmek, işimizi anlatabilmek, girişimlerimizi ve fikirlerimizi başkaları ile paylaşmak için hafta sonu değerlendirilebilir.

 

 

Sevgili NHMAG okurları, 19-25 Aralık Haftası Astroloji Analizi haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet, Psikoloji, Astroloji, Burç Yorumları, Kişisel Gelişim, Pratik ve Sağlıklı Yemek Tarifleri gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

19-25 Aralık Haftası Astroloji Analizi

 

 

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0