12-19 Aralık Haftası Astroloji Analizi

AnasayfaKöşe Yazarları

12-19 Aralık Haftası Astroloji Analizi

Kelebek Etkisi
Neden Travmalarımızı Pekiştiren İnsanları Seçeriz?
Yalnızlık ve Mutsuzluk

12-19 Aralık Haftası Astroloji Analizi… Haftaya Ay Aslan Burcu’ndayken giriş yapıyoruz. 12 Aralık Pazartesi günü kendimizi daha enerjik, daha neşeli hissedeceğiz. Çocuk yanımız kendini göstermek isteyecek, yaratıcı yönlerini sahnelemek isteyecek. Fikirlerimiz ve atmak istediğimiz adımlar için fikrine ve uzmanlığına güvendiğimiz kişilerden destek isteyebiliriz. Hayatımızdaki otorite figürleri ile mevcut sorunlarımızı çözmek için de etkili bir gün olacak.

12-19 Aralık Haftası Astroloji Analizi

Salı gününe Ay ve Uranüs arasındaki zorlayıcı açı ile başlıyoruz. Duygusal olurak ani iniş-çıkışları bize getirirken, şaşıtıcı konuları da önümüze serme ihtimali yüksek. Direnmek, esnememek, sabit bir bakış açısında kalmak bugün bize hizmet etmeyecek.

12-19 Aralık Haftası Astroloji Analizi

İlgili: 5-11 Aralık Haftası Astroloji Analizi

Öğleden sonra ise Ay ve Satürn arasında karşıt açı gerçekleşecek. Kendimizi engellenmiş, kısıtlanmış hissedebiliriz. İlgilendiğimiz, sonuçlanmasını istediğimiz konuların çözülmediğini düşünebiliriz. Bu süreci analitik bir bakış açısıyla sürdürmek gerekir. Duygulardan ziyade, sorumluluklarımıza, işimize, planlarımıza odaklanmakta fayda var.

Çarşamba günü Ay Başak Burcu seyahatine başlayacak. Pratik, çözüm odaklı, hizmet etme güdüsü ile hareket edeceğiz. Sağlıklı beslenmeye geçmek, sokak hayvanları ile bağ kuvvetlendirmek, evimize, odamıza, dosyalarımıza çekidüzen vermek için Cuma gününe kadar bu enerjiyi değerlendirebiliriz.

12-19 Aralık Haftası Astroloji Analizi

Aynı gün Neptün ve Güneş arasındaki zorlayıcı açı sebebi ile kendimizi saklamak, içe dönmek belki de hareketsiz kalmak isteyebiliriz. İnançlara yönelmek, kitap okumak, bilgi odaklı kalmak iyi gelecektir. Bugün çocuk ya da hayvan sevindirmek mutlaka pozitif olarak bize dönecektir.

Perşembe günü kesinleşecek olan Merkür Chrion karesi yaralarımızı tekrardan kanatacak gibi duruyor. Kendimizi ifade etmekte zorlanabilir, başkaları tarafından anlaşılmadığımızı hissedebiliriz. Buradaki mücadele kendi gücümüzü, kendi fikirlerimizi sorgulayıcı bir tablo ile değerlendirmek olur. Kelimelerimizi seçerken dikkatli olmakta da fayda var. Başkalarının arkasından konuşmamak bugün için önemli bir uyarıdır.

12-19 Aralık Haftası Astroloji Analizi

Cuma gününe Ay Pluto uyumlu açısıyla başlıyoruz. Bir türlü çözemedigimiz bizi düşüren, üzen duygular ile ilgili çòzüm bulabilir ve güç kazanabiliriz. Duygusal manipülasyona karşı ekstra dikkat etmekte fayda var. Bu etkiyi dışarıdan alabileceğimiz gibi, başkalarına da hissettirebiliriz. Akşam saatlerinde abartı ve aşırılıklara karşı temkinli olmak gerekir. Duygusal açlığımız tetiklenebileceği için aşırı yeme isteği, para harcama isteği ya da ilgi isteğinde artış olabilir.

Haftasonu ise içe dönme, kendimizi dinleme ve ihtiyaçlarımızı fark etmek için değerlendirilebilir. İkili ilişkiler ve ortaklıklarda yaşanabilecek krizler ve çözüm bulmakta zorlanabilecek olmamız duygusal olarak bizi zorlayabilir. Hak tartışmaları, kararsızlıklar ve iletişim problemleri dengeyi bulmamızın önüne geçecektir. Yazmak, çizmek, zihnimizdaki yaratici fikirleri yakalamak, sanatsal konulara zaman ayırmak hafta sonumuzu verimli geçirmemizi sağlayacaktır.

 

 

Sevgili NHMAG okurları, 12-19 Aralık Haftası Astroloji Analizi haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet, Psikoloji, Astroloji, Burç Yorumları, Kişisel Gelişim, Pratik ve Sağlıklı Yemek Tarifleri gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

 

12-19 Aralık Haftası Astroloji Analizi

YORUMLAR

WORDPRESS: 0