Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığına İlişkin İşaretler

AnasayfaYaşam

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığına İlişkin İşaretler

Söz konusu adama aşık olduğun için merak ediyorsan, bilmenin en iyi yolu doğrudan ona sormaktır.

Bir Pijama Partisinde Yapılacak Eğlenceli Şeyler
Ses Banyosu Nedir Sağlığa Nasıl Yardımcı Olur?
Gaslighting Ebeveynleri: İşaretler Etkiler ve Nasıl Başa Çıkılır?

Bir Erkeğin Senden Hoşlandığına İlişkin İşaretler… Söz konusu adama aşık olduğun için merak ediyorsan, bilmenin en iyi yolu doğrudan ona sormaktır. Ama önce senden hoşlandığına dair en az birkaç işaret olduğunu doğrulamak istiyorsan, işte bir erkeğin senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanın birkaç yolu.

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığına İlişkin İşaretler

Ama çok hızlı, eğer erkekler söz konusu olduğunda çekim belirtilerinin farklı olup olmadığını merak ediyorsanız: “Bir başkasıyla ilgilendiklerinde tüm cinsiyetlerin doğal olarak sergilediği genel davranışlar vardır” diyor seks ve flört koçu Myisha Battle. “Romantik ilgi gösterme konusunda kesinlikle birbirimize daha çok benziyoruz.”

Bu arada, haydi bu konuya girelim.

İlgili: Erkek Arkadaşınızdan Nasıl Özür Dilenir

1. Sohbet Sırasında Size Doğru Eğilir

Uzmanlara göre, insanlar sohbet ederken doğal olarak sevdikleri insanlara yönelme eğilimindedir. Hoşlandığın adam seninle konuşurken ya da seni dinlerken yüzünü seninkine yaklaştırıyorsa, bu senden hoşlandığının iyi bir işaretidir.

2. Vücudunu Size Doğru Çevirir

Seks ve ilişki terapisti Courtney Geter’e göre, bir kişi sevdiği birine karşı daha açık bir beden diline sahip: “Kapalı değiller, kolları çapraz değil ve arkalarına yaslanıp rahatlayabilirler.” Özellikle vücudunu çevirdiği yöne dikkat edin. Vücudu size doğru açılı ve size dönükse, bu iyiye işarettir. Ama genellikle vücudunu seninkinden uzağa doğrultuyorsa, bu senden hoşlanmayabileceğinin bir işaretidir.

3. Size İltifat Eder

Uzmanlar, insanların ilgilendikleri birine iltifat etmenin küçük yollarını bulma eğiliminde olduklarını söylüyor. Bu nedenle, bir erkek sizin gözünüzden yaratıcı çabalarınıza kadar her şeyi gerçekten iltifat etmeye devam ederse, bu gerçekten sizden hoşlandığının bir işareti olabilir.

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığına İlişkin İşaretler

4. Göz teması kurar

Göz teması bir çekim belirtisi olabilir, ancak şuna dikkat edin: Bazı insanlar konuştukları herkesle ve herkesle göz teması kurmakta iyidir çünkü etraflarındaki insanlara görüldüklerini hissettirmeyi önemserler. Ama aşık olduğun kişi doğrudan gözlerinin içine bakıp bakışlarını tutma eğilimindeyse, bu, orada daha fazlası olduğuna dair bir işaret olabilir.

5. Size Bakar

Konuştuğu herkesle göz teması kursa bile, odanın diğer tarafındayken bile onu size bakarken yakalamanız başka bir hikaye. Çalınan bakışlar, birinin sizden biraz etkilendiğinin klasik bir işaretidir.

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığına İlişkin İşaretler

6. Size Özel İlgi Gösterir

Bir grup durumundayken, ister doğrudan sorular sorarak ister her zaman söylediklerinize yanıt vererek, sizinle küçük anlar yaratmanın bir yolunu buluyor. Şakalarınıza her zaman gülüyor, başka birinin şakasına gülerken bile size bakıyor ya da elinden geldiğince sizinle yan sohbetler yapıyor.

7. Sadece İkiniz Varmışsınız Gibi Davranır

Genel olarak, odada enerjik olarak size çekiliyor gibi görünüyor – sanki odak noktası, beden dili ve genel enerjisi bir şekilde size odaklanmış gibi görünüyor. Başka biriyle konuşurken bile, hala seninle ilgileniyormuş gibi görünüyor.

8. Başbaşa Kalmak İster

Bu adam sizin bir arkadaşınızsa, ofisinizden veya sınıfınızdan biriyse veya bazen partilerde karşılaştığınız biriyse ve sürekli bire bir zaman geçirmenin yollarını arıyorsa, bu onun çabaladığının bir işaretidir. sizinle kişisel düzeyde daha fazla bağlantı kurun. Bu sadece tomurcuklanan bir arkadaşlık olsa da, senden romantik bir şekilde hoşlandığı anlamına da gelebilir.

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığına İlişkin İşaretler

9. Size Dokunmanın Yollarını Bulur

Yanınızdan geçerken elini sırtınıza koyarak, gülerken omzunuza vurarak veya saçınızla oynayarak, her zaman sizinle fiziksel teması paylaşmak için küçük anlar buluyor.

10. Tarihleri Aktif Olarak Planlar

Bir flört uygulamasında bir erkekle tanışırsanız, bir erkeğin size karşı güçlü hisleri olup olmadığını veya sadece harekete geçip geçmediğini söylemek zor olabilir. Uzmanlara göre kilit nokta, aktif olarak tarihler başlatıp başlatmadığı ve planlar yapıp yapmadığıdır. Bu genellikle senden gerçekten hoşlandığının ve bağ kurmaya devam etmek istediğinin bir işaretidir ve orada gerçekten bir şeyler olabilir.

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığına İlişkin İşaretler

11. Sosyal Medyadan Yazar

Gönderilerinizi beğenmek ve yorum bırakmak, her zaman bir erkeğin sizden hoşlandığı anlamına gelmez, ancak Battle, sizinle sosyal medyada sürekli olarak gerçek sohbetler başlatıp başlatmadığını fark etmenizi söylüyor. “Sadece gönderilerinizi beğenip yorum yapmakla kalmayacaklar, aynı zamanda sizinle bir şeyler paylaşacaklar ve DM’lerde düzenli iletişim kuracaklar” diyor. Sürekli olarak IG hikayelerinize veya Snapchat’lerinize yanıt veriyorsa, size sorular soruyorsa ve genel olarak sizinle sohbetleri sürdürüyorsa, bunların tümü, birinin gerçekten sizinle bir bağ kurmaya çalıştığının işaretleridir.

 

 

Sevgili NHMAG okurları, Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığına İlişkin İşaretler haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığına İlişkin İşaretler

YORUMLAR

WORDPRESS: 0