Bir Pijama Partisinde Yapılacak Eğlenceli Şeyler

AnasayfaYaşam

Bir Pijama Partisinde Yapılacak Eğlenceli Şeyler

En iyi pijama partilerine ev sahipliği yapmanıza yardımcı olacak yiyecekler, oyunlar ve diğer eğlenceli fikirler

ESTP Kişilik Tipi Temel Özellikler Güçlü Yönler Zayıf Yönler ve Daha Fazlası
Bu 9 Wattpad Hikayesiyle Romantik Evrene Girin
Atakum’da Samsun Diyetisyenlik Zirvesi

Bir Pijama Partisinde Yapılacak Eğlenceli Şeyler… Alacakaranlıktan şafağa kadar süren bir partiden daha heyecan verici bir şey olamaz. Evet, unutulmaz bir pijama partisi gecesini ima ediyoruz. Pijama partileri eğlenceli ve modadır.

Bir Pijama Partisinde Yapılacak Eğlenceli Şeyler

Arkadaşlarınızla etkileşime geçmeniz için size kaliteli zaman verirler ve oyunlar, yemekler, filmler ve ilginç aktiviteler içerebilirler. Arkadaşlarınızla ya da çocuklarınızla pijama partisi yapmayı planlıyorsanız, nasıl başlayacağınızla ilgili makalemizden ipuçları alın. Bu gönderi, bir sonraki pijama partisi için dinamik fikirleri, oyunları ve etkinlikleri listeler.

İlgili: Partnerinize Sormanız Gereken 100 Eğlenceli İlişki Sorusu

Mükemmel bir pijama partisi, onu modaya uygun ve unutulmaz kılmak için harika fikirlere ihtiyaç duyar. Harika bir plan yapın ve geceyi eğlenceli aktivitelerle dolu geçirmek için gerekli şeyleri buna göre düzenleyin. Çok fazla maliyeti yoktur, ancak gençler ve çocuklar için tatmin edici ve yürek dolu bir deneyim olabilir. Bir pijama partisinde ne yapacağınızdan emin değilseniz, başlamanıza yardımcı olacak bazı ipuçlarını burada bulabilirsiniz.

Bir Pijama Partisinde Yapılacak Eğlenceli Şeyler

Bir Pijama Partisinde Yapılacak Eğlenceli Şeyler

Gençler İçin Bir Pijama Partisinde Yapılacak Şeyler

Doğruluk Mu Cesaret Mi?

Gençlerin pijama partisi sırasında oynadığı en yaygın oyunlardan biridir. Gecelerini sadece bir şişe veya bir döndürücü ile doğruluk mu cesaret mi oynayarak geçirebilirler. Kurallar basit. Bir oyuncu gerçeği seçerse, komik soruları adil bir şekilde yanıtlaması gerekir. Biri cesaret etmeyi seçerse, diğer üyeler tarafından belirlenen görevi yapmalıdır. Bu oyun gruplar halinde eğlencelidir ve yatıya kalmalar için idealdir.

Gözü Kapalı Makyaj Oyunu

Arkadaşınızın bazı temel makyaj malzemeleri olacak, değil mi? Kör bir makyaja ne dersiniz? Göz kalemi, rimel, fondöten ve ruj gibi temel makyajı seçin. Bir arkadaşınızın gözlerini bağlayın ve görmeden makyaj yapmasını isteyin. Bir sürü resme tıklayın – bu kesinlikle eğlenceli olacak. Daha sonra güleceğiniz fotoğraflar ekleyin. Ayrıca, alerjilerin herhangi bir misafir için bir sorun olmadığından emin olmak. Daha sonra yıkanacak bir yeriniz olduğundan emin olun.

Bir Pijama Partisinde Yapılacak Eğlenceli Şeyler

Kamera Oyunu

Bu oyun, pijama partisinin havasını yükseltebilir. Herkesin komik ifadeler yapması, süre içinde selfie çekmesi gereken bir zamanlayıcı kamera gerektirir. Ayrıca bir daire içinde oturabilir ve flaş yanmadan önce telefonu hızlıca geçebilirsiniz. Sonunda bazı komik özçekimler elde edeceksiniz.

Adlandırma Melodisi

Diğer oyunları oynamaktan sıkıldınız mı? Neden pijama partisine biraz mizah ve eğlence katmak için müziği denemiyorsunuz? Enstrümantal şarkılar koyun ve onları tanımlamaya çalışın. En çok şarkıyı tahmin eden oyunu kazanır! Benzer bir konsept, müzik eşliğinde rock n’ roll kıyafetlerini sergileyen bir podyumda yürümek ve giyinmek için eğlenceli giysiler sunmaktır.

Yüz Bakımı ve Spa

Cildinizi ve vücudunuzu şımartma fırsatınız olmuyor mu? İşte bir fikir! Pijama partisinde tüm arkadaşlarınız için bir yüz bakımı planlayın. Rahatlayın ve beslenmiş ve parlak bir cilde sahip olun. Ayrıca bir saç spası veya tam vücut spası tercih edebilirsiniz. Bir salon profesyoneli kiralayın ve hepiniz hazırsınız.

Çoğu zaman bir pijama partisinde sıkılabilirsin. Eski okul planları iyi gitmiyor mu? Pijama partisine renk katmak için farklı bir şey deneyin. Aşağıdaki bu fikirlere göz atın!

Bir Pijama Partisinde Yapılacak Eğlenceli Şeyler

Bir Pijama Partisinde Yapılacak Eğlenceli Şeyler

Bir Pijama Partisinde Yapılacak Eğlenceli Şeyler

Pijama Partisinde Canınız Sıkıldığında Yapmanız Gerekenler

Kendin Yap Pizza

Oyun oynamaktan sıkıldınız mı? Neden biraz pizza pişirmiyorsun? Ev yapımı bir hamur hazırlayın, pizza veya Schezwan sosu sürün ve en sevdiğiniz tavuk sosisi veya pepperoni ile doldurun. Pişir ve peynir de!

Cupcake Süsleyin

Cupcakeleri sprinkles, şekerleme ve çikolata sosuyla süsleyen bir yarışmaya ne dersiniz? Şeker hücumuna hazır olun ve daha sonra onları yiyin. Biraz eğlenin ve bize daha sonra teşekkür edebilirsiniz!

Evde Karaoke

İyi bir şarkıcı mısın yoksa banyoda şarkı söylemekle ünlü müsün? Durum ne olursa olsun, melodiyi çalın ve en sevdiğiniz grupla birlikte şarkı söyleyin. Evde bazı Disney melodileriyle bir karaoke kurun ve hazırsınız.

Manikür Yapın

Eski ojenizi çıkarın ve tırnaklarınıza ve tırnak etlerinize biraz bakım uygulayın! Manikür, ruh halinizi yükseltmenin en iyi yoludur. Ellerinizi ılık suya batırın ve tırnaklarınızı en sevdiğiniz renkle tedavi edin ve boyayın. Daha yaratıcı hale getirmek için tırnak pullarını da kullanabilirsiniz.

Arkadaşlarla pijama partisi unutulmaz bir deneyimdir. O halde, biraz atıştırmalık, ev yapımı kurabiye ve tatlılarla afiyetle yiyin. Arkadaşlarınızla sonsuz şeyler yapabilirsiniz. İşte nasıl!

Bir Pijama Partisinde Yapılacak Eğlenceli Şeyler

Bir Pijama Partisinde Yapılacak Eğlenceli Şeyler

Bir Pijama Partisinde Arkadaşlarla Yapılacak Şeyler

Pijama Partisi

Pijama partileri yatıya kalmalarla eş anlamlıdır. Benzer görünümlü pijamalar alın ve birlikte dans edin. Enstantanelerinizi sosyal ağlarda yayınlayın, çok sayıda beğeni kazanabilirsiniz! Menü listesine şarap, peynirli kek ve atıştırmalıklar ekleyin.

Sessiz Sinema 

Gece yarısı maskaralıkları ile pijama partilerinizi daha da ilginç hale getirin. Kağıt parçalarını seçin ve üzerlerinde yazılı ipuçlarını canlandırın. Doğru cevabı tahmin eden takım kazanır. Bu, özellikle arkadaşlarla her yaş için harika bir pijama partisi oyunudur.

Film Gecesi

Web dizilerine düşkün müsünüz yoksa bir aktöre aşık mısınız? Harika bir film düzenleyin ve bir projektör kurun. Elinizin altında bol miktarda yastık ve ev yapımı atıştırmalık bulundurun. Ayrıca meyveli bir zımba ile güçlendirebilirsiniz. Başka? Sadece tembellik edin ve filmin tadını çıkarın! Yaz film geceleri için, film ve uyku tulumları için bir dış ekran kurun.

Gözleme Misyonu

Arkadaşlarınızla krep yapın ve asıl partiniz başlamadan önce onları tamamlamayı bir görev haline getirin. Zanaatınızı bal veya çırpılmış krema ile doldurun. Hatta YouTube tariflerini takip ederek lezzetli pankekler hazırlayabilirsiniz.

Eğlenceyi Odadan Çıkarın

Bir şişme havuz düzenleyin ve bir yüzme havuzu pijama partisinin tadını çıkarın. Ancak, havanın böyle bir plan için uygun olduğundan emin olun. Mayolarınızı giyin ve en iyi arkadaşlarınızla seksi bir pijama partisine katılın.

Pijama partinizde korkutucu ve yenilikçi bir şey denemek için yüreğiniz var mı? Aşağıda verilen bu korkutucu ve çığır açan fikirleri deneyebilirsiniz.

Ruh cagirma

Bir Pijama Partisinde Yapılacak Korkunç Şeyler

Ouija Tahta Oyunu

Talimatları doğru bir şekilde okumaz ve uygulamazsanız, bu oyun eğlenceli olabilir ve o kadar da komik olmayabilir. Ouija oyunu, diğer dünyayla iletişim kurmaya yardımcı olan ruhları çağırmaya meyillidir. Bu yüzden oyunun sonucu hoş olmayabilir ve her zaman tedbirli oynanmalıdır. Ama gerçekten ilgileniyorsanız, bir deneyin! Reşit olmayan katılımcılar için, ebeveynlerin bu etkinlikten memnun olduğundan emin olun. Bazı ebeveynler “kült benzeri” temalar konusunda çok katıdır.

Perili Bir Alanı Keşfedin

Arkadaşınızın evinin yakınında bir mezarlık var mı? Ya da belki yüzlerce yıllık eski bir malikane? Yeri keşfetmek için kendinizi ışıklar ve kameralarla doldurabilirsiniz. Hepinizin cep telefonlarıyla harika bağlantılara sahip olduğundan emin olun. Ayrıca sabah saat 3 civarında bir mezarlığı ziyaret edebilir ve ürkütücü olayları deneyimleyebilirsiniz. denemek ister misin?

Korku Filmleri İzle

Odanızın ışıklarını kısın ve arkadaşlarınızla korku filmi izleyin. Grudge, The Rites veya The Exorcist gibi bu türün bazı tipik filmleri gecenin bir yarısında gerçekten korkutucu olabilir. Gruba çığlık atmak için bir sebep vermek için filmin en korkunç yerinde baba veya ağabeyin pencereyi çalmasını sağlayın.

Pijama partileri, arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirmenin eğlenceli ve harika bir yoludur. Sıradan masa oyunları yerine, bir doğruluk mu cesaret mi oyunu oynayın veya arkadaşlarınızdan birbirlerini kör bir şekilde baştan yaratmalarını isteyin. Daha rahatlatıcı bir şey istiyorsanız, evde rahatlatıcı bir spa günü için salon uzmanları tutabilirsiniz. Ardından, işler sıkıcı bir hal aldığında bir pizza hazırlayabilir, bir film maratonuna katılabilir, sessiz sinema oynayabilir veya yakınlardaki perili bir yeri keşfedebilirsiniz. Pijama partinize renk katmak istediğinizde, arkadaşlarınızla eğlenceli ve unutulmaz anılar yaratmak için bu eğlenceli pijama partisi fikirlerine bir göz atın.

 

 

Sevgili NHMAG okurları, Bir Pijama Partisinde Yapılacak Eğlenceli Şeyler haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Bir Pijama Partisinde Yapılacak Eğlenceli Şeyler

YORUMLAR

WORDPRESS: 0