5-11 Aralık Haftası Astroloji Analizi

AnasayfaKöşe Yazarları

5-11 Aralık Haftası Astroloji Analizi

Yeni Yılın İlk Haftasından Herkese Merhaba
Neden Bir Türlü Zayıflayamıyorum Diyorsanız İşte Cevabı
Doğanın Mucizesi Propolis

5-11 Aralık Haftası Astroloji Analizi… Merhaba güzel ruhlar, Haftaya, Ay Boğa Burcu‘ndayken giriş yapıyoruz. Güven, güvenlik konusunun önemli olduğu bir hafta yaşayacağımızı söyleyebilirim.

Bulunduğumuz topraklarda, dahil olduğumuz gruplarda, sürdürdüğümüz ilişkilerde kendimizi ne kadar güvende hissediyoruz, buralara ait miyiz? sorusuna cevap arıyoruz bu hafta.

5-11 Aralık Haftası Astroloji Analizi

Burada dikkat etmemiz gereken konu ise dış çevreden bunu alamazsak vereceğimiz tepkiler olacak. Sakin hareketler, sabırlı tavırlar bu haftayı güzel kılacak.

6 Aralık Salı günü Merkür ve Jüpiter arasındaki zorlayıcı açı ile güne başlayacağız. Kendimizi ifade ederken zorluklar yaşayabileceğimiz gibi, başkalarını dinleme ve anlayış gösterme noktasında da zorluklara yatkın olabiliriz.

5-11 Aralık Haftası Astroloji Analizi

Hafta genelinde kelime savaşlarına, inatlaşacak kadar fikirsel mücadeleye girmemeye özen göstermekte fayda var. Bu süreçte abartılı tepkiler ve abartılı fikirlerle uğraşabiliriz.

Alışveriş yaparken özellikle bu hafta ekstra dikkatli olmak ihtiyacım var mı? Daha uygun fiyatlısı var mı? diye düşünmek gerekir. İkili ilişkilerde abartılı isteklerden uzak durmak, anlayış göstermekte zorlanıyorsak da bunu kelime oyunları ile fark ettirmektense net ve direkt duyguları ifade etmek uzun vadeli sorunların önüne geçecektir.

Meditasyon çalışmaları, sanatsal çalışmalar için vakit ayırmak enerjimizin temiz kalmasını sağlayacaktır.
7 Aralık itibariyle iletişimden sorumlu gezegenimiz Merkür Oğlak Burcu‘na geçiş yapacak. Fikirlerimiz daha oturaklı olurken, duygu ve düşüncelerimizi paylaşmak ise biraz daha zor hale gelecektir. Daha kuralcı, sorumluluk odaklı ve emek vermeye hazır hissedeceğiz kendimizi.

5-11 Aralık Haftası Astroloji Analizi

Sabır gerektiren, zamana yayılacak tüm konular ile ilgili planlamaları önümüzdeki bir ay boyunca yapabiliriz. Bu hafta için ise henüz bir harekette bulunmamakta fayda var. Ani şekilde atılacak adımlar bu hafta içerisinde destek bulmakta zorlanacaktır.

8 Aralık saat 07:07’de İkizler Burcu‘nda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay’ın başrolü ise retro pozisyondaki Mars. Tam kavuşum olarak Dolunay’ı etkileyen Mars agresyonu yüksek duygulara ve fikirlere, ani çıkışlara, yanlış atılacak adımlara, bilgi kirliliğine karşı dikkat etmemiz gerektiğini anlatıyor.

Mutlu İnsanların Yaptığı 5 Şey haberi için tıklayın…

Tanıdığımızı sandığımız, güvendiğimiz kişilere karşı da temkinli yaklaşmanın önemini hatırlatacak olan Dolunay aklımızı ve kalbimizi dengede buluşturup orta yolu seçmemiz gerektiğini anlatıyor. Sağlık olarak sinir sistemi, eklemler, solunum yollarına ekstra dikkat etmeliyiz, bağışıklık sistemimiz de düşebileceği için yediğimiz, içtiğimiz her zamankinden önemli hale gelmiş oluyor.

5-11 Aralık Haftası Astroloji Analizi

9 Aralık Cuma günü ikili ilişkiler, yakın çevremiz, kazancımız ve hayattan keyif aldığımız konular gündeme gelecek. Bu konuların tatmin etmemesi, görünenle hissedilenin birbirini tamamlamaması hayatımızı ve şartlarımızı sorgulamamızı sebep olacaktır. Sorgulamak iyidir fakat isyan etmek bu noktada bize zarar verecektir. Tüm hislerimizi masaya yatırdıktan sonra sakince ilerlemeyi seçmeliyiz.

5-11 Aralık Haftası Astroloji Analizi

10 Aralık Cumartesi günü aşk ve ilişki gezegenimiz Venüs de Oğlak Burcu‘na geçiş yapıyor. İlişkide atılması gereken adımların atılması, sağlam temelli ve iki tarafında sorumluluk alabildiği bir ilişki modeline geçme imkanı bulacağız. Adalet terazimiz daha dengede çalışacak ve haklıya hakkı verilecek bu dönemde.

Hafta sonu genel olarak aile teması, ailemizdeki kadınlar, annemiz ve anneliğimiz ile ilgili konular üzerinde duracağız. Aile ile vakit geçirmek, evimize zaman ayırmak, belki evde duygularımızı fark ederek daha fazla vakit geçirmek isteyeceğiz. Nostaljik filmler izlemek, geçmişi anmak, eski fotoğraflara bakmak kendimizi iyi hissettirecektir.

 

Sevgili NHMAG okurları, 5-11 Aralık Haftası Astroloji Analizi  haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet, Psikoloji, Astroloji, Burç Yorumları, Kişisel Gelişim, Pratik ve Sağlıklı Yemek Tarifleri gibi Kadın ve Yaşam haberleri için nhmag’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

 

5-11 Aralık Haftası Astroloji Analizi

YORUMLAR

WORDPRESS: 0