Başarılı Bir Dudak Kaldırma ve İyileştirme İçin 4 İpucu

AnasayfaEstetik

Başarılı Bir Dudak Kaldırma ve İyileştirme İçin 4 İpucu

Fraksiyonel CO2 Lazer İdrar Kaçırma Tedavisi
Mikro İğneleme Nedir? Evde Tedavi İçin En İyi Cihazlar
Burun Estetiği Hakkında Her Şey

Başarılı Bir Dudak Kaldırma ve İyileştirme İçin 4 İpucu… Dudak dolgusu, günümüzde inanılmaz derecede popülerdir. Dolgun, tatlı dudaklar hiçbir zaman bugünkü kadar arzu edilir (ya da ulaşılabilir) olmamıştı. Dolgu maddeleri ve enjeksiyonlar kadın ve erkeklerin arzu ettikleri dudak görünümüne kavuşmalarına yardımcı olurken, hem maliyetli hem de geçicidir. Daha iyi bir yatırım, cerrahi bir dudak kaldırma olabilir.

Başarılı Bir Dudak Kaldırma ve İyileştirme İçin 4 İpucu

Dudak kaldırma, ince dudakları büyütmek veya yaşlanma belirtilerini gidermek için etkili bir çözümdür. Farklı dudak kaldırma türleri vardır, ancak yaygın olanı merkezi dudak kaldırma prosedürüdür. Lokal anestezi altında yapılır ve fazla cildi çıkarmak ve daha fazla hacim oluşturmak için üst dudağı yükseltmek için burun altında küçük bir kesi yapılmasını içerir.

Kıvrılmış köşeleri düzeltmek için başka bir kaldırma türü gerçekleştirilir. Ağzın şeklini değiştirmek için dudakların her iki tarafında küçük kesiler yapmayı içerir.

Dudak kaldırma işleminin gerçekleştirilmesi genellikle yaklaşık 1 ila 2 saat sürer ve iyileşme süresi yaklaşık 10 gündür. Dudak kaldırma prosedürünüzün sorunsuz ilerlemesini ve istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlamaya yardımcı olacak bazı ipuçlarını burada bulabilirsiniz.

1. Sigarayı Bırakın

Her şeyden önce, sigara içiyorsanız, sigarayı bırakmanın zamanı geldi. Değilseniz, 2 numaralı ipucuna geçebilirsiniz. Sigaralar yalnızca genel sağlığınıza zararlı olmakla kalmaz, aynı zamanda yaşlanma sürecini de hızla hızlandırır. Dudak kaldırma yaptırıp sonra sigara içmeye devam etmek ters etki yapar. Sigara içmek ayrıca iyileşme sürecinde enfeksiyonlara neden olabilir ve iyileşmeyi tamamen geciktirebilir.

Ayrıca Yanak Dolgusu hakkında bilgi almak için linke tıklayın…

2. Araştırmanızı Yapın

Dudak kaldırma işleminizi yaptırmadan önce bir profesyonele danıştığınızdan emin olun. Eğitimli bir karar verebilmeniz için tüm seçeneklerinizi tartmanız önemlidir. Arkadaşlarınızdan, aile üyelerinden veya iş arkadaşlarınızdan gelen ağızdan ağza tavsiyeler, yalnızca sonuçlarını desteklemek için ev ödevi yaparsanız sağlamdır.

3. Az, Çoktur

Ameliyat söz konusu olduğunda, daha azı genellikle daha fazlaya eşittir. Üst dudağınızı bir kalemin üzerine geri kıvırarak farklı yüksekliklerde nasıl kalkmış görüneceğini hayal etmeye çalışın. Cerrahınız, hangi görünümün hastalarına en iyi şekilde hizmet edeceğini belirlemek üzere eğitildiğinden, karar vermenize de yardımcı olabilir. Genel bir kural olarak, her zaman içgüdüsel tepkinize güvenin.

4. Doktor Talimatları

Ağzınızın hareketini sınırlayın. Çizburger gibi, ağzınızı ısırmak için gerecek hiçbir şey yemeyin. Küçük parçalar halinde kesilmiş sıvılara ve yumuşak yiyeceklere yapıştırın. Büyütülmüş dudaklarınızı zorlamak istemezsiniz çünkü çok fazla hareket, optimum sonuç için cerrahınızın amaçladığı şekli değiştirebilir. Ayrıca, eğer yapabiliyorsanız, ilaçlarınızı reçete edildiği gibi alın. İyileşme sürecinde size yardımcı olmak ve mümkün olduğunca az acı çekmenizi sağlamak için reçete edilirler.

 

Başarılı Bir Dudak Kaldırma ve İyileştirme İçin 4 İpucu

Sevgili nhmag okurları, Başarılı Bir Dudak Kaldırma ve İyileştirme İçin 4 İpucu…  haberimizi beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet, Psikoloji, Astroloji, Burç Yorumları, Kişisel Gelişim, Pratik ve Sağlıklı Yemek Tarifleri gibi Kadın ve Yaşam haberleri için nhmag’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Başarılı Bir Dudak Kaldırma ve İyileştirme İçin 4 İpucu… 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0