Zara Kadın Stüdyo Koleksiyonu

AnasayfaModa

Zara Kadın Stüdyo Koleksiyonu

Zara Kadın Stüdyo Koleksiyonu… Zara, yönlü moda tasarımı, malzeme mükemmelliği ve kaliteli işçiliğin en yüksek ifadesi olan en yeni Studio koleksiyonunu sunar. Koleksiyon, giysilerin girift bir şekilde işlenmiş güzelliğini, güçlendirmek için tasarlandığı kadınların evrenselliğini ve gücünü vurgulayan, filme alınmış ve fotoğraflanmış bir kampanyada sergileniyor.

İlham veren kadınlardan oluşan küresel bir kadroya sahip olan Zara Studio kampanyası, kullanıcısını ilk sıraya koyan kadınsı gücün ve cazibenin bir kutlamasıdır. Oyuncular Quinn Mora, Rianne Van Rompaey, Lina Zhang, Marie Sophie Wilson, Tess McMillan, Amar Akway, Jessica Stam, Georgia Palmer ve Edie Campbell. Steven Meisel tarafından fotoğraflanan ve dünyanın en sofistike sanatsal görüntü oluşturucularından ikisi olan Fabien Baron tarafından filme alınan sonuç, bu zengin ve etkileyici koleksiyonu sergileyen heyecan verici bir görsel kaleydoskop.

Zara Kadın Stüdyo Koleksiyonu

Zara Studio tasarım ekibi ve stilist Karl Templer tarafından oluşturulan koleksiyon, dekoratif ifadeyi işlevsel niyetle ustaca bir araya getiriyor. Güzellik ve romantizm bu sezonun tezinin merkezinde yer alıyor: Paisley, dantel, fırfır, brode işlemeli, şifon ve tül, modernliği yansıtmak için çağlara yayılan çekici bir bütün halinde harmanlanıyor. Viktorya dönemi önlükleri, spor-lüks unsurlarında tekrar yankılanan 70’lerin çizme pantolonlarına karşı oynuyor. Hacimli omuzlar, kıstırılmış beller ve tam etekler, kadınsı arketiplerin yumuşaklığını yansıtırken, terzilik, askeriye, kemer, korse ve donanımdaki keskin detaylar, bu arketipleri bugün alakalı olmak için altüst etmek ve yeniden enerjilendirmek için bir araya geliyor. Bu, sonsuza kadar romantik olmanın yanı sıra şiddetle kendi kaderini tayin etmekte hiçbir çelişki görmeyen bir koleksiyon kadındır: hayatın aşk hikayesinde özür dilemeyen kahramanlar.

 

Zara Kadın Stüdyo Koleksiyonu

YORUMLAR

WORDPRESS: 0