Boğa Kadını İçin Hediye Önerileri

AnasayfaAstroloji

Boğa Kadını İçin Hediye Önerileri

Terazi Erkeğini Kazanmanın Yolları
Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu
Aşk ve Dostlukta Yengeç ve Akrep Uyumluluğu

Boğa Kadını İçin Hediye Önerileri… Bir Boğa kadınıyla yaşıyorsanız ya da arkadaşsanız onun için seçeceğiniz hediyeleri sizin için listeledik…

Vitruvi Porselen Esansiyel Yağı Difüzörü

Boğa arkadaşınızın doğal bir ev sahibi olma ihtimali yüksektir, bu nedenle havayı en sevdikleri kokularla dolduracak topraklı bir taş difüzör ile alanlarındaki titreşimleri yükseltin. Elinden gelenin fazlasını yap ve hediyenle birlikte özel bir yağ paketi ekle.

Peter Thomas Roth 24K Altın Saf Lüks Kaldırma ve Sıkı Hydra-Jel Göz Yamaları

Zevk için gidin ve gece güzellik rutinlerini tamamen muhteşem hissettirecek bu altın göz jelleri ile en sevdiğiniz Boğa Kadınını lüksün kucağına koyun.

Pembe Antoryum

Boğa arkadaşınız muhtemelen pencere kenarında etkileyici bir yeşil bebek koleksiyonuna sahiptir, ancak bu pembe antoryum özel bir şeydir. Az bakım gerektiren güzelliği ile mekanlarına biraz renk katın.

Lunya Yıkanabilir İpek Bornoz

Boğa kadınları planları iptal etme konusunda en kötü şöhretli olabilir. Ama evde kalacakları için eski püskü pijama ve pis eski bir tişört giyecekleri anlamına gelmez. Lunya’nın bu yıkanabilir ipek sabahlığı ile ev giyimi seçimlerini yükseltin.

Ariana Bohling Suri Alpaka Terlik

Görünümü, gerçek bir Boğa’nın neredeyse kesinlikle utanmadan köşedeki mağazaya giyeceği gösterişli terliklerle tamamlayın.

Crosley UO Özel Kadife Voyager Bluetooth Plak Çalar

Yatak odası vahalarına rüya gibi bir doku eklerken melodileri iletecek olan bu pikap ile tam olarak heyecanlanmalarına yardımcı olun.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0