Arkadaşlık, Aşk ve Cinsellikte Başak ve Boğa Uyumluluğu

AnasayfaAstroloji

Arkadaşlık, Aşk ve Cinsellikte Başak ve Boğa Uyumluluğu

Bir araya gelen iki dünya işareti, bir istikrar cenneti veya bir monotonluk cehennemi olabilir.

Aşk Cinsellik ve Arkadaşlıkta Boğa ve Balık Uyumluluğu
Aşk ve Dostlukta Terazi ve Akrep Uyumluluğu
Boğa Kadını İçin Hediye Önerileri

Arkadaşlık, Aşk ve Cinsellikte Başak ve Boğa Uyumluluğu… Başak mısınız ve özel kişiniz Boğa mı? Cevabınız evet ise, Başak ve Boğa uyumluluğunun nasıl olduğunu merak ediyor olmalısınız. Bildiğiniz gibi Boğalar 20 Nisan – 20 Mayıs arasında doğarken, Başaklar 23 Ağustos – 22 Eylül arasında doğum yaparlar.

Arkadaşlık, Aşk ve Cinsellikte Başak ve Boğa Uyumluluğu

Her iki burç da Dünya burcudur. Peki bu Boğa ve Başak’ın mükemmel bir çift olacağı anlamına mı geliyor? Arkadaşlık, aşk veya evlilik olsun, herhangi bir ilişkide “birbirleri için yaratılmışlar” mı? Bu yazıda bu soruları cevaplayacağız ve Boğa-Başak çifti hakkında daha fazla bilgi vereceğiz. Bu zodyaklar hakkında daha ilginç gerçekleri öğrenmek için kaydırmaya devam edin.

Boğa ve Başak Uyumlu mu?

Arkadaşlık, Aşk ve Cinsellikte Başak ve Boğa Uyumluluğu

Arkadaşlık, Aşk ve Cinsellikte Başak ve Boğa Uyumluluğu

Astrolojiden yapılan gözlemlere bakıldığında, mükemmel uyumluluğa sahip epeyce zodyak işareti var! Ancak Başak ve Boğa, maçın çok üzerinde! Çok mükemmel uyumluluğa sahip oldukları söyleniyor!! Vay canına! Bunu kim istemez! Her ikisinin de Dünya işaretleri olduğu gerçeği göz önüne alındığında, avantajları çoktur. İlişkilerinde iyi bir güvenilirliğe sahip olmalarına yardımcı olacak ortak inanç ve değerlere sahip oldukları söylenir. Öyleyse, hadi, şimdi. Derinlere dalalım ve uyumluluklarını keşfedelim!

Boğa Erkeği Ve Başak Kadını Uyumluluğu

Boğa erkeği hakkında konuşurken, Başak kadını için bir ilişkideki en ilgili ve düşünceli kişidir! Ona sahip olduğu için şanslı olacak, bu yüzden bu kadını asla hafife almamak çok önemlidir.

Boğa erkekleri çok kararlı ve güçlü insanlardır ve Başak kadını sakin, havalı bir hanımdır. Bu şekilde, günlük yaşamlarındaki tüm denemeler ve sıkıntılarla başa çıkmakta zorlanmayacaklar! Başak kadını da oldukça eleştireldir ve bir karar vermeden önce her yönü gözlemler. Genelde içgüdülerine göre kararlar veren Boğa adamları, partnerlerinin hiçbir kararını sorgulamazlar. Başak kadınına çok tapacak ve saygı duyacaktır. Dolayısıyla, şüphesiz Boğa erkeği ve Başak kadını aşk uyumunun son derece harika olduğunu söyleyebiliriz!

Başak Erkeği Ve Boğa Kadını Uyumluluğu

Başak erkeği söz konusu olduğunda, mükemmeliyetçiden başka bir şey değildir! Her ayrıntıya dikkat eder. Bir ilişkide çok samimidir ve ateşi canlı tutmak için bitmeyen bir tutkusu vardır. Başak Adam ve Boğa Kadını aşk uyumluluğunu düşündüğümüzde zirvedeki kiraz bu. Boğa kadınları nazik ruhludur ve sevdiği insanlara karşı sevecendir. Bu daha iyi olur! Ayrıca kendini çok adamıştır ve taahhüt ettiği her şeye kalbini ve ruhunu koyar. Söylendiği gibi, bir Başak erkeği derin duygulara sahiptir ancak kendini ifade edemeyebilir, ancak Boğa kadınları onun rahatlamasına ve hissettiği gibi olmasına izin verir. Evet, herkesin isteyebileceği en iyi destekleyici ortaklardan biri!

Boğa ve Başak Dostluk Uyumluluğu

Arkadaşlık, Aşk ve Cinsellikte Başak ve Boğa Uyumluluğu

Arkadaşlık, Aşk ve Cinsellikte Başak ve Boğa Uyumluluğu

Örneğin, Boğa burcuysanız ve arkadaşınız Başak ise veya tam tersi ise, hiç şüphesiz burçlarınızın davranışlarınızı nasıl etkilediğini bilmek istersiniz. Hadi bakalım! Söylediğimiz gibi, Başak ve Boğa uyumluluğu çok sağlam! Bu, Başak ve Boğa uyumluluğuna arkadaşlıkta da yansır! Her ikisi de daha topraklanmış, pratik ve besleyicidir. Ayrıca çok sadıktırlar, bu da arkadaşlığın gelişmesini kolaylaştırır.

Boğa ve Başak Aşk Uyumu

Arkadaşlık, Aşk ve Cinsellikte Başak ve Boğa Uyumluluğu

Arkadaşlık, Aşk ve Cinsellikte Başak ve Boğa Uyumluluğu

Boğa ve Başak arasındaki aşk uyumunun astrolojiye göre iyi olduğunu anlamak için fazla bir şey söylememize gerek yok sanırım! Şimdiye kadar ne kadar açık, değil mi? Ama bu maçı harika bir maç yapan şeyin ne olduğunu görelim! Birbirlerine karşı anlayışlılar ve ikisi de istikrar istiyor. Bu, ilişkilerini geliştirmek için bir platform görevi görür. Bu ikisi arasındaki bir benzerlik, her ikisinin de materyalist olmasıdır. Dolayısıyla, bu konuda hiçbir şey hakkında birbirlerine şikayet etmek zorunda kalmayacaklar. Bu aynı zamanda kendilerine rahat bir yaşam tarzı sağlamak için çok çalışmalarını sağlayacaktır. Dahası, ikisi de çok entelektüeldir ve bu da birbirlerine konuşmalar yapmak için alan sağlar. Hem Boğa hem de Başak biraz sahiplenici olabilir, ancak bunu dengeleyip üstesinden geldikçe, her şey yolunda!

Boğa ve Başak Evlilik Uyumluluğu

Arkadaşlık, Aşk ve Cinsellikte Başak ve Boğa Uyumluluğu

Arkadaşlık, Aşk ve Cinsellikte Başak ve Boğa Uyumluluğu

Bir kez evlendiler ve taahhüt verdiler, bitti! Birbirlerine bağlı kalmak için her şeyi yapacaklar! Buradaki bir dezavantaj, Başakların her zaman% 100 güven vermemeleridir; her zaman o küçücük %1’i geride bırakırlar. Evlilikte Başak ve Boğa uyumluluğu söz konusu olduğunda bu, çok az aksilikten biridir. Bunun dışında pek çok ortak noktaları var.

Ama evet, başka bir şey de hem Başak’ın hem de Boğa’nın fikirlerini veya algılarını çok kolay değiştirmeyi son derece zor bulmalarıdır. Yani, belki arada bir, bu konuda tartışabilirler! Ancak tartışmalar, sıralandıktan sonra onları daha da yakınlaştıracaktır!

Başak ve Boğa: Cinsel Uyumluluk

Arkadaşlık, Aşk ve Cinsellikte Başak ve Boğa Uyumluluğu

Arkadaşlık, Aşk ve Cinsellikte Başak ve Boğa Uyumluluğu

Şimdi, bu bir ilişkinin en heyecan verici ve merak uyandıran kısımlarından biridir. Bu iki işaret arasındaki uyumun inanılmaz göründüğü göz önüne alındığında, yatakta Boğa ve Başak uyumluluğunun nasıl göründüğünü öğrenelim! Okumaları, birlikte olduklarında harika bir kimyaya sahip olacaklarını söylüyor. Başak söz konusu olduğunda, daha saldırgandırlar. Onlar aynı zamanda vahşi bir cinsel yaşam için risk almaya istekli olanlar! Daha da iyi hale getirmek için, Başak mutlu bir şekilde bunun olmasına izin verecek ve yönlendirilmekten hoşlanacaktır. Yani, şüphesiz oldukça ilginç olacak! Hatta cinsel yaşamları aracılığıyla güçlü bir duygusal bağ kurabilirler. En iyi yanı, Boğa’nın, konu mutlu bir cinsel ilişki sağlamaya geldiğinde bile Başak’a rahatlık hissi verme armağanına sahip olmasıdır. Bu, başlangıçta biraz bilinçli olabilen Başaklar için çok gereklidir.

Başak ve Boğa Ay Ve Yükselen Burç Uyumluluğu

Başak ay burcu besleyicidir ve Boğa rahatlık içindir. Bu şekilde ikisi el ele gider. Başak ve Boğa ay burçlarının birbirine hemen aşina olduğu ve her ikisinin de dünya burcu olması nedeniyle aralarında görülebilecek benzerliğin bu iki muhteşem burcun hayatını kolaylaştıracağı söyleniyor! Her ikisi de birbirinden yaklaşık 120 derece uzakta olsa da, endişelenecek gibi görünmüyor. Çok anlayışlılar ve birbirlerine tamamen saygı duyuyorlar. Yine dünyaya bakış açınızı pekiştiren Yükselen burcuna ve biraz da yarattığınız ilk izlenime gelince, Başak burcunun yükselen burcunun yaşama sevinci ve yaşam zevki ile ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Meraklı bir tavır ve Boğa, sakin ve besleyici bir kategoriye giriyor.

Artıları ve Eksileri: Başak ve Boğa Uyumluluğu

Bu iki işaret, planlayıp gerçekten kendini adamış ve çalışkan olduktan sonra bir şeyleri başarmaya inanır. Bu nedenle, sadece arkadaşlık, ilişki veya evlilik değil, aynı zamanda Başak ve Boğa’nın iş uyumluluğu da son derece olumlu tutumları ve birlikte sorunsuz çalışabilme yetenekleri göz önüne alındığında çok basit ve umut verici görünüyor!

 

 

Sevgili NHMAG okurları, Arkadaşlık, Aşk ve Cinsellikte Başak ve Boğa Uyumluluğu yazımızı beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Arkadaşlık, Aşk ve Cinsellikte Başak ve Boğa Uyumluluğu

YORUMLAR

WORDPRESS: 0