Arkadaşlık ve Evlilikte Oğlak ve İkizler Uyumluluğu

AnasayfaAstroloji

Arkadaşlık ve Evlilikte Oğlak ve İkizler Uyumluluğu

Oğlak ve İkizler burcunun arkadaş, sevgili ve daha fazlası olarak ne kadar uyumlu olduğunu keşfedin.

Terazi Erkeğini Kazanmanın Yolları
Arkadaşlık Aşk Evlilikte Akrep Ve Balık Uyumluluğu
Aslan ve Başak Uyumlu mu?

Arkadaşlık ve Evlilikte Oğlak ve İkizler Uyumluluğu… Oğlak ve İkizler uyumluluğu düşük ama ilginç. Fikir ayrılıkları, aralarında çatışmaları da beraberinde getirir. Astrologlar, işaretlerdeki keskin farklılıklar nedeniyle onları uyumlu görmezler. İkizler bir hava burcudur, Oğlak ise bir dünya burcudur.

Arkadaşlık ve Evlilikte Oğlak ve İkizler Uyumluluğu

Oğlak ve İkizler burcunun uyumu ancak bu burçlara ayrı ayrı bakıldığında anlaşılabilir. 21 Mayıs-21 Haziran arasında doğanlar İkizler burcudur ve onları Merkür yönetir. Sosyal, düşünceli ve kendilerini ifade edebilen kişilerdir. 22 Aralık-20 Ocak arasında doğanlar ise Oğlak burcundadır ve onları Satürn yönetir. Sonuç odaklı, kararlı ve disiplinlidirler.

İkizler, fütüristik bir bakış açısıyla risk alan kişidir. Ancak aynı zamanda Oğlak, dikkatli bir şekilde düşündükten sonra kararlar alır ve her zaman test ettikten sonra kararlar alır. Bu yazıda aşkları, dostlukları ve evlilikleri de dahil olmak üzere Oğlak ve İkizler’in uyumluluğunu inceliyoruz. Kaydırmaya devam!

Arkadaşlık ve Evlilikte Oğlak ve İkizler Uyumluluğu

Oğlak ve İkizler Uyumlu mu?

Oğlak ve İkizler arasındaki uyum genellikle düşüktür, çünkü İkizler risk almaya daha açıktır, Oğlak ise ancak dikkatlice düşündükten sonra karar verebilir. İkizler, Oğlaklar tarafından aceleci ve sorumsuz olarak kabul edilir, bu da coşkularını köreltebilir. İkizler insanı duygular üzerinde durmazken, kendini ifade eden ve duygusal Oğlak burcu için iletişim şarttır.

Oğlak ve İkizler’in iş uyumluluğu ilginçtir, çünkü farklı görüşleri geleneksel ve modern arasında heyecan verici bir çatışmaya neden olur. Oğlak, denenmiş ve test edilmiş yöntemlerin hayranıdır ve düşüncesiz İkizler, işi halletmenin 101 yolunu keşfetmeye hazırdır. İkizler bir karar vermeden önce tüm kanalları analiz eder ve Oğlak, İkizler’in dinamik düşünce süreçleri nedeniyle göz ardı etme eğiliminde olduğu, denenmiş ve test edilmiş başarısızlığa dayanıklı yöntemlerin büyük savunucuları oldukları için bu enerjiyi topraklamaya yardımcı olabilir. Bu karşıt düşünce okullarının birleşimi, bir görevin en üst düzeyde mükemmellikle tamamlanmasını sağlar.

Arkadaşlık ve Evlilikte Oğlak ve İkizler Uyumluluğu

İkizler Kadını ve Oğlak Erkeği Uyumluluğu

Oğlak burcu erkeği ve İkizler kadını arasındaki ilk aşk uyumu, onun açık ve arkadaş canlısı doğası tarafından cezbedildiği için yüksektir ve onun hayata çözüm odaklı yaklaşımından etkilenir. Birbirini tanımanın ilk aşaması geçtikten sonra, kadının öngörülemezliği onu rahatsız eder ve hesaplı yaklaşımı ona soğuk ve duyarsız gelebilir. İkizler birçok farklı şeye ve yöne ilgi duyarlar, hayatlarını dolu dolu yaşama eğilimindedirler. Öte yandan, Oğlak yerlileri sadece en önemli hedeflere odaklanırken. Geminiler Keçileri sıkıcı bulurken, İkizler’i omnivorluk ve rastgelelikle suçlayabilirler.

Arkadaşlık ve Evlilikte Oğlak ve İkizler Uyumluluğu

İkizler Erkeği ve Oğlak Kadını Uyumluluğu

İkizler erkeği ve Oğlak dişi uyumluluğu olağandışıdır, ancak gezgin İkizler, Oğlak kadınının sağladığı istikrar ve yön duygusunda değer bulursa, bir al-ver ilişkisi olarak işleyebilir. Canlı ve neşeli İkizler erkek enerjisi, sakin ve pasif Oğlak kadınlığına sıcaklık ve tutku aşılamaya yardımcı olabilir. Onun katı yollarını sınırlayıcı bulursa sorun başlar. Oğlak kadını finansal istikrara değer verir ve tutumlu planlamaya inanırken, İkizler erkeği bugün için yaşar. Pek olası olmasa da, bu enerjiler yarı yolda buluşabilseydi, İkizler erkeği ve Oğlak kadını yin ve yang’ı dengeleyebilirdi.

Arkadaşlık ve Evlilikte Oğlak ve İkizler Uyumluluğu

İkizler ve Oğlak Dostluk Uyumluluğu

Oğlak ve İkizler’in arkadaşlıktaki uyumluluğu düşüktür ve yalnızca her iki taraf da yatırım yaptığında ve birbirini anlamak için fazladan yol kat etmeye istekli olduğunda elde edilebilir. Bu işaretler çoğu şeyle ortak bir zemini paylaşmaz. İkizler ve Oğlak, entelektüel teşvikten hoşlanırlar ve bu nedenle dünya meselelerini tartışmaktan ve birbirlerinin farklı görüşlerini keşfetmekten fayda sağlarlar. Etkileşimleri genellikle daha büyük sosyal gruplarla sınırlıdır ve yakın arkadaşlık bağlarına yol açmaz.

Kişiliklerdeki farklılık, bu işaretleri birbirinden öğrenecek çok şey bırakır; ancak, güvenilir Oğlak genellikle kendiliğinden İkizler’in rutine saygısızlığını takdir etmekte zorlanır. Oğlak, tatilde önceden haber verilmeden ve son taslağında paketlenecek şeylerin bir listesi olmadan kaybolurken, İkizler 10 günlük bir seyahatten önceki gün son bileti almayı bir nimet olarak kabul ederdi.

İkizler ve Oğlak sürekli olarak birbirleriyle çelişebilir. Bununla birlikte, samimi bir bağ kurabilirlerse, her biri birbirlerine karşı acımasızca dürüst arkadaş olabilirler. Birbirlerini kontrol altında tutabilirler veya farklı bir bakış açısı için birbirlerine danışabilirler.

Arkadaşlık ve Evlilikte Oğlak ve İkizler Uyumluluğu

Oğlak ve İkizler Aşk Uyumu

Oğlaklar uzun süreli ilişkiler peşindedir. İstikrardan hoşlanırlar ve “tek”e yatırım yapmakta hızlıdırlar. İkizler ise doğru olanı bulmak için sahada oynamaya inanır. Bağlılık konusunda kutuplaşmış görüşlere sahip olma eğiliminde oldukları için aşk uyumlulukları nispeten düşüktür. Etkileyici Oğlak, ilişkilerde netlik sağlar ve etiketlerden korkmaz. İkizler, kur yapma dönemini uzatma eğilimindedir ve uzun vadeli ilişkiler konusunda tereddütlü ve çekingendir.

İkizler burcu insanı aşkla birlikte maceraya da ihtiyaç duyar ve çabuk sıkılmaya eğilimlidir. Bir İkizler burcunun ideal tarihi, deneysel oldukları ve deneyimlerini nadiren tekrarladıkları için kaleme alınamaz. Oğlak ise ortak bir zemin oluşturmayı ve ona bağlı kalmayı sever. Eşleriyle bir Cuma gecesi film randevusunu yaşlılıklarına kadar taşıyabiliyorlar ve bundan ilk buluşma kadar zevk alıyorlar. Oğlak burcu insanları, tamamen onlara yatırım yaptıkları ve bağlanmaya karar verdikleri anda hepsi bir arada oldukları için, ilişkilere girerken gardlarını alma eğilimindedirler. İkizler’in eğlenceyi seven kişiliği, geri çekilen biriyle pek iyi çalışmaz ve ilgilerini kaybetme eğilimindedir.

Arkadaşlık ve Evlilikte Oğlak ve İkizler Uyumluluğu

İkizler ve Oğlak: Cinsellik Uyumluluğu

Oğlak ve İkizler’in yatakta uyumu zordur. Ateşli ve tutkulu İkizler’in deney yapma isteğinin sınırı yoktur ve geleneksel ve alçakgönüllü Oğlak’ı alt eder. Oğlak’ın nazik öpüşme, tüy gibi dokunma ve samimiyetle ilgili olduğu yerde, İkizler bu deneyimi yapılacaklar listesinden kontrol etmek için kutunun dışındaki şeyleri denemeye hazır. Oğlak burcunu kabuğundan çıkarmak ve onlara tatmin edici bir deneyim yaşamaları için gerekli olan rahat atmosferi sağlamak için, İkizler burcu insanlarının çok çalıştıklarını düşündükleri şeyleri yapmaları gerekir, bu nedenle bu iki burç cinsel partner olarak en iyi eşleşme olarak kabul edilmez. Çeşitlilik İkizler’in ilgisini çekerken duygusallık Oğlak burcunun daha fazlası için geri gelmesini sağlamanın yoludur.

İkizler ve Oğlak uyum derecesinin düşük olmasının nedenlerinden biri, Oğlak burcu insanlarının yatakta eşlerinin duygularından kendilerini sorumlu görmeleri ve deney yapmadan önce sınırları netleştirmek için geri adım atacak olmalarıdır. İkizler, seksi fiziksel bir egzersiz olarak görme eğilimindedir. İşleri hafife alabilirler ve duygusal olarak buna yatırım yapmazlar. Oğlaklar hassastır, ancak duygularını derinlerde saklama eğilimindedirler. Tutkulu taraflarını açmak ve göstermek için çok fazla partnerin sabrına, ilgisine ve şefkatine ihtiyaçları var. Bununla birlikte, bir İkizler zamanını bununla harcamak istemeyebilir.

Arkadaşlık ve Evlilikte Oğlak ve İkizler Uyumluluğu

Oğlak ve İkizler Ay Ve Yükselen Burç Uyumluluğu

Güneş burçları kişinin davranışsal yönlerini temsil ederken, kalbi Ay yönetir. Ay, bir insanın gerçek doğasını ve onları rahatlatan ve ruhuyla bir yapan şeyi temsil eder. Bir kişinin romantik eğiliminin en güçlü göstergesidir. Astrolojik olarak, İkizler Ay ve Oğlak Ay kişilikleri uyumsuzdur. İkizler ve Oğlak burcunun buradaki evlilik uyumluluğu düşüktür, çünkü temel ihtiyaçları evcilikten farklıdır. Ayları Oğlak burcunda olan insanlar duygusal değildir. Sevgilerini eylemlerle gösterme eğilimindedirler ve bir aileyi geçindirmek için çok çalışırlar. Ayları İkizler burcunda olan insanlar yeni deneyimler ve maceralar için can atarken, aile yaşamlarında istikrar ve öngörülebilirliğe ihtiyaç duyarlar. Her iki ay da oldukça soğuk; daha duygusal, sıcak ve şefkatli bir ortağa ihtiyaçları var.

Ay uyumluluğu, uzun vadeli ilişkiler için Güneş uyumluluğu kadar önemli olduğundan, bu işaretler için en iyi bahisler, aşağıdakilerle birleştirmek olacaktır:

İkizler Ayı ile en uyumlu işaretler:
İkizler, Terazi, Kova
Oğlak Ayı ile en uyumlu işaretler

Oğlak, Boğa, Başak

Arkadaşlık ve Evlilikte Oğlak ve İkizler Uyumluluğu

Oğlak ve İkizler Uyumluluğunun Artıları ve Eksileri

Oğlak ve İkizler, doğası gereği zıt kutuplardır ve bu nedenle birbirlerini keşfederken çok eğlenebilirler. Oğlak’ın ideal müzik dinleme şekli kendi zamanlarında olacağından, eğlenceyi seven İkizler şehrin en hareketli konserinde ön sıraları tercih edeceğinden, ortak ilgi alanlarının heyecan verici bir karışımı bir araya getirilebilir.

Bu ilişkiler, her iki burcun da birbirlerini daha iyi anlamak için A oyunlarını getirmesini gerektirdiğinden, hayranlık kolayca hayal kırıklığına dönüşebilir. Bu, istikrarı seven Oğlak için inanılmaz derecede yorucu olabilir ve İkizler’in dinamik kişiliği üzerinde gerçek bir sönümleyici olabilir.

Oğlak ve İkizler uyumluluğu, ister aşk ister arkadaşlık olsun, bir ilişkide uzun bir yol kat edebilir. Bu yüksek entelektüel işaretler, farklılıklarını ayıklamayı ve engelleri ortadan kaldırmayı başarırsa, hiçbir şey durmayacaktır. Ne olursa olsun, bu işaretler bağlarını güçlendirmek için iletişim kanallarını açık tutmalıdır. Oğlak empatiktir ve hassas Yin enerjisine sahipken, İkizler erkeksi, iddialı Yan enerjisini temsil eder. İkisi mükemmel bir denge oluşturarak iyi bir çift oluşturabilir. İlişkinizin uzun soluklu ve başarılı olması için yukarıdaki önerileri aklınızda bulundurun.

 

 

Sevgili NHMAG okurları, Arkadaşlık ve Evlilikte Oğlak ve İkizler Uyumluluğu yazımızı beğendiyseniz, Sağlık, Güzellik, Estetik, Yaşam, Pilates, Yoga, Fitness, Makyaj, Yaşam, İlişkiler, Diş Estetiği, Dermatoloji, Cilt Bakımı, İncelme, Zayıflama, Meditasyon, Beslenme, Diyet gibi Kadın ve Yaşam haberleri için NHMAG’ı takip edebilir ya da google üzerinden farklı aramalar da yapabilirsiniz…

Arkadaşlık ve Evlilikte Oğlak ve İkizler Uyumluluğu

YORUMLAR

WORDPRESS: 0